HCE Fórum

1262263265267268600

Komentáře

  • Ad. Rachna a Griger chápu že se chtěli asi posunout jinam, ale nejsem si jist jestli udělali dobře. Rachna včera třetí lajna. Začínal ve druhé. Griger asi zraněný nevím poslední zápasy nehrál. Tady by hráli první lajnu přesilovky. Je fajn že to zatím zvládám i bez nich.
  • @swaty Rachna ve třetí lajně, to by člověk plakal  :'( my si ho vezmem na hostování :D
  • @Skopec jak říkáš, musíme neustále taky přihlížet na to, s jakým rozpočtem to tady hrajeme, tipuju to na úroveň Olomouce, ale rozdíl v tabulce je (aktuálně) dost propastný, což mi konkrétně u Olomouce dvakrát nevadí, protože ten jejich hnusohokej je konečně dovedl tam kam patří, s veškerým respektem k nim, protože to tam taky plácají s rozpočtem nula nic, což ale měli vždycky a byli na tom daleko líp než my, teď se karty obrátily, u nás se po sestupu do pralesa začlo přemýšlet úplně jinak a najednou jsme jiná hokejová adresa, no škoda že to trvalo tak dlouho :)
  • By mě zajímalo jak dlouho budeme schopni tady držet Pešouta
  • @VANEKnaZDI a to bych se zas nebál :)) já myslím, že on je tu spokojenej jak želva,má dot velký pravomoci, který by mu leckde nedali no a více klidně soukromě..vona každá mince má dvě strany :))
  • No co se týče Rachny s Gigim.Ja si myslím,že at to bylo,jak to bylo,ten odchod za (lepším)? si zaslouzili oba,za to co tady odvedli pro HCE.
    Gigimu to v Tygerci sedlo dle statistik lépe,Rachna se kapanek víc hledá,mezi tím nabusenym mansaftem.Vono mít v plus/minus bodech v Liberci minus 10, asi nic příjemného není.
    Docela se divím,že se Liberec včera zbavil toho Zachara,a vyměnili ho do Hradce za Pavlíka.
    Já si říkám pořád,že ten Zachar by tady byl dobrej.
    Rychlej jak střela,něco jako Flíček.Nevim teda jakou má v tom naslapanym Libereckým mužstvu produktivitu,ale jsem přesvědčen,že u nás by určitě nějaký druhý housle nehrál.
    Asi nebude ale za polívku,a chleba no.
  • upraveno 10. prosinec 2020
    @kanis a k čemu Zachara :) hele takových borců co by sem mohli jít je hromada, ale prospělo by to něčemu? Btw Rachna s Grígerem dostali ve výsledku úplně stejnou nabídku, kterou měli od Liberce, rozhodli se jak se rozhodli, hrát třetí lajnu s takovou gáží co bere Rachna to je myslim si i pro Liberec dost velkej luxus, když si ve třetí lajně může už vychovávat někoho z Benátek, ale každému co jeho jest. ¨Vono se taky může stát, že Tygerec po szeoně řekne, že s takovou je Rachna prostě moc velkej luxus a on si bdue hledat nový angažmá..uvidíme. To je totiž to dilema, jestli odejít do neznáma, kde nevím zda a jak mi to sedne nebo zůstat tam, kde mám zásadní roli pro tým, takže icetime zápas co zápas kolem 20 minut..hraju přesilovky apod. a já jim to nevyčítám, že šli jinam, v žádném případě, kdyby všichni hráči zůstali zaprděný doma, kde mají svý jistý (a to je stejný i v civilním životě v zaměstnání), tak kam by ses posunul, vůbec nikam. To že se to halt někdy nepovede, to je život, ale to jsme mohli vidět i u Kotvana, nemusíme chodit nikam daleko.
    Post edited by Screepy on
  • Tak nás konečně po výborných výsledcích začali zařazovat do vysílání televizních sportovních stanic. Což je pro nás skvělé. ;)  Ale nevím jakou bude mít sledovatelnost utkání v Třinci v pondělí 21.12 od 14.20 hod? :o To je tah od ČTsport aby si udělali čárku ale jinak úlně zbytečné vysílání. Ale hlavně pro nás normálně pracující hokej z kterýho tak v lepším případě uvidíme, když padne gól zobrazenej na onlajnech. :s
  • Kafka na nás hází bobek,či co?
  • upraveno 11. prosinec 2020
    Type your comment@Skopec

    21.12. bude už stejně 77% lidí doma... :)

    Zdravím po dlouhý době. 

    Bohužel nemám čas a hokej stejně stojí za hovno, když ho člověk nemůže sledovat přímo na zimáčku. Mě momentálně skoro vůbec netáhne. Je to jak sex bez orgasmu... :'(
    Post edited by kafka on
  • Kafka
    Manželka si stěžovala jo? 😁
  • upraveno 11. prosinec 2020
    Type your comment@VANEKnaZDI

    Nemám manželku... :p  

    A s tím hokejem je to stejně jedno, pač zmatení svědci Covidovi z naší neschopný vlády hokej nejpozději v půlce ledna zakážou stejně jako všechno ostatní. 
    Post edited by kafka on
  • Ten Pulpan miva fakt rozporuplny okamziky na lede. Obcas radost pohledet. Dneska druha strana mince. Naprosto zbytecny drzeni hokejky primo pred rozhodcim, nasledne trefi Zabranskyho do hlavy a je to o dva. Skoda.
  • Pechacek 900 zapasu, pres 600 bodu. Klobouk dolu.
  • Včerejší gól vrhače televizí na Spartě byla teda libová záležitost 👌
  • Včera i u nás taky padly moc pěkný dva góly. Nejdřív, a to musím sportovně uznat, jak ty dva hradečáci udělali kuželky z celé naší obrany při tom jejich druhým gólu, na který taky naši dokázali za nedlouho stejně pohlednou akcí odpovědět. B)
    @pOne -  Já už to včera psal VnZ, že Pulpán nám ve třetí třetině svejma chybama zazdil vyrovnanej zápas.Přitom to byl mač, kde jsme mohli určitě bodovat, neříkám přímo vyhrát =) , ale takhle jsme jim dali zbytečně všechny body. :'(
  • Je to sice škoda,ty zbytečný chyby celkovej dojem a body zhatili,ale hold pořád asi bodovat nemůžeme.
    Ale je to škoda,nějakej bod se z toho urvat dal.
  • upraveno 13. prosinec 2020
    Duda a Vampola si nemají moc co vyčítat - bezmozci si holt v Benátkách dali sraz.
    Post edited by Kylekatarn on
  • I am curious to see who will finally shut the mouth of the moron R. Duda completely.
  • upraveno 13. prosinec 2020
    Tak jsme prožili špatnej domácí hokejový víkend,letos poprvé. Ze šesti bodů jen jeden je hodně málo. A přitom tady nebyli žádný soupeři k neporažení. Dneska se v plné nahotě ukázala neschopnost proměňovat připravené šance a na konci úplná nemohoucnost proměnit 3 mečboly u samostatných nájezdů. Jestli se to nezvedne a naši borci nepřivezou výhru z LBC,tak nás může čekat sesup z předních příček , protože týmy pod náma začínají nabírat na síle a můžou nás lehce poslat do spodních pater tabulky. :s
    Post edited by Skopec on
  • @Skopec No, popravdě... to se asi tak trochu dalo čekat, ne? To, že výsledky z poslední doby byly skvělý a tak trochu nad plán, to je snad jasný. Nebo jsem jen tak strašnej skeptik? :)
    Podle mě když umlátěj osmičku po ZČ a něco pak uhrajou i v PO, tak uplně cajk.
  • @plasa - jasně, že dlouhodobě hrajem na rámec toho co asi nikdo z nás nečekal.  Je jen škoda, že ten skvělej hokej co předvádíme i do obrany, nám trochu bortí neproměňování těch šancí co si vytvoříme. A že jich není málo. Protože krize přijde,včetně bodového útlumu, asi na každej celek. Tak by nebylo špatně ji u nás co nejvíce oddálit a až přijde,tak aby nás stála co nejmíň míst pádu tabulkou.  B).
  • @Skopec tak jasně, že je škoda, že neproměňujeme šance, když už se do nich dostaneme, ale zas je třeba se na to dívat trochu s nadhledem, to by pak všechno už bylo moc dokonalý, a to ve sportu prakticky nikdy není. Jak píše plasa, my máme reálně na to hrát někdě okolo 8 místa , což už samo o sobě je skvělý, po letech bídy kolem Vsetín cupu, co bychom za to dali. Já ten lehký propad směrem dolů prakticky očekávám, to co hrajeme teď je pro nás velký nadstandard.
  • Výkony jsou určitě nadstandadní, ale když na to máme tak proč toho nevyužít. Třeba právě to že neproměňujeme šance je ta krize která padne na každý tým :).

    Jinak dneska si můžeme vyzkoušet jaké to bude bez Kašeho s Laukem. Jsem na to zvědavý a pořád věřím že to půjde i bez nich.
  • @Vossy pravda, dneska to bude bez obou, ještě v Liberci, to bude dobrá prověrka
  • Tak prověrka dnes asi hodně rozpačitá..je vidět že bez rozdílových hráčů , to nebude ono..moc nechápu ty veletoče s golmanama..řekl bych že deset minut bylo po zápase..i když se to zlomilo za stavu 3/2 kdy Kohout nedal práznou kasu..Je mi fakt lito Venci, s nim se nikdo nemaže,ale třeba ze Šmída se můžou posrat.
  • Já si dneska říkal že ten Šmíd musí bez pardonu píchat všechny sudí
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters