HCE Fórum

1261262264266267590

Komentáře

  • Jako vážně klobouk dolů,fakt smekam :)
  • upraveno 5. prosinec 2020
    Otočit už podruhý za poslední tři zápasy v poslední třetině utkání, kde prohráme o dva góly,  teda klobouček dolů. Ale hlavně ten včerejší proti Tygřenci, kterej je jeden z kandidátů na titul, to už něco o vniřní síle v tom našem týmu vypovídá.  B)
    A že to u nás fakt skvěle funguje mezi klukama, je i rozhovor po zápase s Laukem,kterej je tady na jinou práci, že se šel bít za menšího Pulpána a nehleděl, kdo je je proti němu. ;)
    Post edited by Skopec on
  • Tipovacka už není?
  • @kanis ;

    Normálně běží
  • upraveno 6. prosinec 2020
    Tak ani dnes u Polokonu nebo u Dědkovo jsme nepřerušili naší vítěznou sérii. 👍😁
    Post edited by Skopec on
  • @Skopec no ale při té přesilovce Pce na konci mi nebylo dobře 😄 nakonec dva zlaté body. Polokone měli ve třetí třetině přeci jen o něco víc ze hry i díky našim vyloučením
  • Lauko je mega sympatickej hokejista, jak maká za tým, kterej mu může být prakticky u zádele, dneska odvolanej faul, kterej nebyl, fakt me ten kluk mile překvapuje!
  • @Screepy - jo,jo. Dneska to bylo vítězství jen o fous. Pěkně se tam Filipovi v závěru hry třetí třetiny motal puk na brankový čáře nebo na tyčkách. 😎 Ale štěstí přeje připraveným a mile mě naši překvapili na nájezdech. 🙌
  • Pluto mimo, šance pro Kotvana?
    Mně se v přípravě docela líbil Kowalczyk
  • Kotvan už to musí chytit za pačesy tvl, dyť to neni žádnej junák..
  • Kotvan konci...
  • No jo ale Kotvan dneska u nás skončil. :/
  • Co je s Plutem?
  • upraveno 7. prosinec 2020
    @Skopec aha, no tak to je dost čerstvá zpráva, nedá se nic dělat, hodíme tam někoho z mladejch, vo co jde, jen ať se otrkaj..

    Ono to "potřebujeme ušetřit", za tím je akorát schovaný, že prostě nehrál podle našich představ a protože tu nehrál za nejnižší gáži, tak je jasný, že tím vezmu dvě mouchy jednou ranou..protože všichni víme, jak hrál, když hrál a nějakej mladík ze Sokolova bude hrát minimalně to stejný, ale za třetinu peněz, tohle je přístup v pořádku.
    Post edited by Screepy on
  • @kanis zlomená klíční kost
  • @Screepy - Třeba dají příležitost Bendovi, když už je na soupisce u A mužstva. B)  V Plzni taky řáděj v obraně taky mlaďoši, tak proč to nezkusit i u nás. ;)

  • @Skopec no dyť jasně, to je přece naprosto v pořádku, my musíme jít touhle cestou, navíc ty mladý kluci mají motivaci hrát a ukázat se, vždyť i pro ně je to šance jak v tom velkym hokeji prorazit, tak nebudem dávat velký gáže za Kotvany a radši necháme otrkat mládí, dva, tři roky a můžou z nich bejt beci pro první, druhou lajnu, když na to přijde, hotový hráče ať si nakupuje Třinec, Kometa, SParta, když na to mají..
  • Tak zas za dva body. Tentokrát od létajících ševců.😁👍 Ale stále držíme vítěznou sérii. ;)
  • No já myslím,že od nich 2 body dobrý,ne?
    Dobrá práce,a Hamrla dobrej výkon :)
  • Pěkný, Hamrlovi gratuluji 👍
  • Jinak máme odehráno 18Z máme 14 výher (celkově) a 11 jsme vyhráli o gól! Moc pěkná práce. A přiznávám, že obrany jsem se hodně obával
  • Zlepšili jsme se v obraně ale zase jsme trochu přestali dávat góly. To nám taky nemusí vycházet pořád. :o Ale pokud bude pokračovat Hamrla v tom výkonu co podal dneska,tak si myslím, že v brance budeme mít stále vyrovnanou dvojici. 👍
  • Tak je fakt,že Ty góly teď moc kluci nedávají.
    Můj názor je,že pro Nás je lepší mít tu obranu lepší.
    V útoku téměř vždy nejakej banán dáme,ale nejsme Třinec,aby jsme vyhrávali 7: 2-4-5-6.
    Teď doma Hradec,no uvidíme.Nevim proč,ale zdá se mi,že venku jim to jde líp.
  • @kanis
    The difference between playing at home and playing away is that the home team is expected to make the game and to dominate the game. It is easier to disturb the opponent than to make the game. Therefore it is probably easier for us to play away.
  • Po náklepu od MB jsem před kamarádem prohlásil že to kolik jsme dostali gólů v jednom zápase je úplně jedno, důležité je kolik bodů uděláme a pokud vyhrajeme následujících 5 zápasů třeba jen o gól tak nějakých 11 obdržených nám může být jedno. A koukám že jsem se trefil :). Jako je strašňe fajn vidět že se kluci ani v takhle těsných zápasech nepodělají a pořád hrají to své.
    To že by to chtělo zlepšit úspěšnost střelby a měli bychom větší klid to je zas druhá věc. Přece jen včera dát ze 77 střeleckých pokusů (43 na bránu, 19 vedle brány a 15 zblokovaných střel) jen 2 góly je málo, ale dokud to stačí aspoň na 2 body tak za to buďme rádi.
  • @Vossy ono nám přeje i štěstíčko, to si musíme říct, v Pardubicích stačilo pár centimetrů a spedice bodů na západ se nejspíš nekonala, nás pálí pata v zakončení, to jsou přesně ty góly Rachny a Grigera, met tyhle dva kluky a k nim Lauka s Kasem, tak slapem na záda Třinci, tomu věřím :) ale to je kdyby, to je fuk. Ja se stejně pořád nestačím divit, kde že to jsme a někde vzadu si pořád říkám, že je ještě dost koly během kterých se to může po.. :)) ale kouká se na to moc hezky..věčná škoda že u tohodle nemůžou být diváci, to by byl imrvere plnej dům.
  • Koukal jsem trochu do historie a ani v sezóně mistrovské a vícemistrovské jsme neměli lepší vstup do soutěže po 18. odehraných utkání. B) 
    @Screepy - Rachna ani tak né, ale že zlanařil s sebou toho Grigera, to si myslím že ten by byl daleko platnější. Ale hlavně si stále musíme opakovat s jak malým rozpočtem to tady takhle zatím výborně funguje. ;)

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters