HCE Fórum

1260261263265266591

Komentáře

  • https://hokej.cz/vladar-si-zachyta-v-extralize-i-diky-jagrovi-pardubice-se-mi-vzdy-libily/5052936

    Jen takovy vynatek z textu:
    „Když mi pan Salfický volal a řekl, jak to tady funguje, moc se mi to líbilo.

    Tak si myslim, ze jen kvuli chytani do Pardubic nesel :D
  • Dan Vladař must have been convinced by the following:
    > money in the time of crisis,
    > no work needed,
    > a bit skating ("Holiday in Ice"),
    > an all-you-can-get buffet of free drugs!

    ...or he was so stoned that he confused Pardubice with a real hockey team.
  • Mít po prvních 13 zápasech (asi nemá smysl psát čtvrtině) 26 bodů a 15 bodů náskok na 11. místo... To je pomalu na doutník a nohy na stůl.
  • Kjetel
    Vzpomeň na loňskou poslední čtvrtinu
  • @VANEKnaZDI

    Jasný, že zbytek může stát za vyližprdel. Já se raduju i z maličkostí :) .
  • No tak za mě tedy super 😉😎😂 Vteřinu před koncem...
  • No já též,já už šel na cigáro před prodloužením,a přijdu,a jdu na další, tříbodový :)
  • Nice three points - nice rank four.  :)

    PS: Anyone of you on Twitter?
    PPS: Anyone saw Kafka? 
  • No já to chtěl za stavu 2:4 vypnout ale pak jsem si říkal, že když jsem v úterý vydržel na živo těch 11,tak už to nějak zas dotrpim. :'( A hle byl jsem odměněn, sice trochu s nervama, výhrou za 3 body.  B)  =)
  • Odborník žasne, laik se diví :) už to začíná být na nohy na stůl a dlouhej kouř, jak tu někdo výše psal. Kecam, pěkně poctivě makat, protože co nenaženem teď s Kašem a Laukem, to se pak bude dohánět blbě. Myslim, že trenéři nebudou mít lehký spaní, až se bude chýlit jejich odchod. 
  • Maká celej tým a když budou takhle makat dal tak se i po odchodu téhle dvou nebojím o to že by to nešlo. Trinci taky výhru vystřelil Zadina, v Hradci valí Hronek a ve Spartě další a ti všichni pak těm týmům budou chybět. Já věřím že to zvládneme.
  • Přesně, každýmu někdo nejspíš pláchne do NHL, akorát Plzeň zůstane komplet a bude pokračovat v kvalitních výkonech.
  • Kdyby chytal Filip, tak ma další nulu.
  • Není to jedno, tři body jsou doma 😉
  • VANEKnaZDI: Ve Zlíně Filip taky pustil dost laciný gol a po výhře tu na něj nebyl jediný hejt, tak proč máš teď potřebu se pouštět do Bednáře? Ve zbytku zápasu podržel a tři body jsou doma a to je hlavní.
  • Ježíš já se do Bednáře nepouštím 🤦‍♂️
    Jsem rád že má výhru, ale druhou sezónu se hledá. Škoda že čeká na QJMHL, jedině by mu to prospělo.
  • Pískej konec! =)
  • 3. místo, byť po 15 kolech jsem nečekal. A člověk tam nemůže jít a ty borce podpořit :(
  • Jsme 4 ne?
    A jinak,dobra prace.Ja jsem maximalne spokojenej.Byt 2 body za 3 Spartou,ktera ma o 4 zapasy vice,je docela luxusni vec.
  • Uvidime jak to bude s tema odchodama hracu do NHL.Ja ale verim,ze az odejdou,tak nahraditelny budou,kym to nevim,nejsem trener.Kdyby zustali,bylo by to super truper,o tom zadna.
  • A jinak,vsiml kjste si nekdo,ze kdyz jsme meli tech 5,nebo 6 vyhranych zapasu za sebou,tak v nich OLDRICH nehral.
    Kdyz naskocil v Bplce,byl z toho ten prusvih.Od te doby zase nehral,a ty 3 zapasy jsme zase vyhrali,byt jeden v prodlouzeni.
    Tak ted nevim,jestli nahoda,nebo?
  • Tak se omlouvam,ja koukal na tabulku na HCE strankach,a tam jsme zatim 4.
    Opravdu jsme 3,no tak to je jeste vetsi spokojenost,nez jsem psal kousek nahore.
  • upraveno 2. prosinec 2020
    S tím Kotvanem to je fakt, uvidíme co s ním mají za plány, přitom hokejista je to kvalitní, no nemusí si to halt sednout, to se tak občas stává.

    Každopádně ten pohled na tabulku jednoho potěší, po tom debaklu s MB byly lehké rozpaky, ale je vidět, že se vlastně nic vážného nestalo.
    Post edited by Screepy on
  • Přesně tak
  • Sekera nic, podrazeni nic, nasledne flaksa....
  • Taky si většinou na rozhodčí nestěžuju,ale tohle co předvádí je vážně už moc.
  • Ta vnitřní síla je obdivuhodná. 
  • Dneska zápas proti všem. Proti tygřenci, proti těm klaunům pruhovanejm... a stejně to borci vyhráli. To člověka zahřeje u srdíčka. Být na staďáku, tak člověk přijde o hlasivky. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters