HCE Fórum

1256257259261262590

Komentáře

  • upraveno 3. listopad 2020
    Hoši tak zas nakopnem tipovačku asi :)) s ikym teď vlastně hrajem a kolikátý kolo? :D 
    Post edited by Screepy on
  • Taky jsem zvědavý jak to teď bude. Myslím že se pojede podle rozlosování a daných termínu a ne odehrané zápasy se budou cpát do volných oken podle toho jak to půjde.
  • upraveno 3. listopad 2020
    konecne...v radiu jsem zaslechl jak rikali ze je udelanej uplne novej rozpis zapasu i s temi co byli odlozene, ze to dalo zabrat ale ze by to melo byt od tohoto vikendu tak jsem zvedavy jak moc se jim to povedlo nebo nepovedlo upravit :D
    Post edited by FeryBo on
  • Před úplným zavřením týmy nechtěli hrát bez diváků.Věříte že teď už to nevadí?Nebudou se "lukrativni"zápasy zase odkládat?
  • No koukal jsem, že jen mi máme odloženejch 11 zápasů. Což je při vložení do stávajícího rozpisu utkání na cca 4 měsíce. To máme do konce února příštího roku co dělat. B)
  • Myslím že pokud se o odehraje,tak jako loni.Jen základní část.
  • Kdo ví. Už padl i návrh že by se hrálo v květnu
  • Tak už je novej rozpis utkání a začínáme v sobotu na Motoru. B) A základní část má končit na začátku března. ;)
  • > @VANEKnaZDI napsal(a):
    > Kdo ví. Už padl i návrh že by se hrálo v květnu

    No ono to vypadá všelijak i s MS.To by se pak mohlo hrát klidně až do léta.Jit ve Varech na 7 zápas finále v červnu?Proč ne.🙂
  • Tak konečně dostal někdo maličko rozumu.Ze to ale trvalo🙄🙄
  • Zápasy v tipovačce dle ofiko rozpisu. Tak uvidíme, kolik se toho odehraje.
  • Tak prodloužení smlouvy na působení u nás Lauka s Kašem do konce dubna 2021 je moc pěkná práce . Výborný počin ze strany vedení klubu. ;)
  • Tak včerejší zápas jak na houpačce.Je dobře,ho kluci zvládli.
  • Myslíte ze skončil Kotvan když včera nehrál Kaše?
  • Faul na Zadinu byl vážně faul?
  • To už je jedno přeci, musej začít hrát úplně jinak,ne bejt furt na trestný,a skoro zápas co zápas, dostat 4 a více golu.
  • Já tuhle sezonu neberu ani jako sezonu, nejsou diváci, chvíli se hraje, pak se nehraje. Už jsem odpískal i tipovačku. 
  • Jako zápasy sleduju, ale nějak mi chybí ten náboj. Přijde mi to pořád jako přípraváky.
  • No tak obrana je po tomhle restartu sezóny fakt vážně slabá a děláme v ní hloupé chyby po kterých zadarmo inkasujem. V sobotu Budějice čtvrtej gól a včera čtvrtej,šestej a sedmej gól. :o
    No a k výloučením u včerejšího zápasu se nemá ani moc co vyjadřovat. Když maj Poláci prvního vyloučenýho ve 42 minutě, tak o tom taky něco svědčí, protože v rukavičkách určitě nehráli. :s Jo a Pulpán skončil včera s -3 a když odečteme toho jednoho góla co dal, góly v oslabení se nepočitají, tak z toho vyplývá že byl u všech našich gólů co jsme dostali v plným počtu. A to na posilu do obrany je taky docela hrozný. :/
  • Ja vcera koukal na prvni tretinu zapasu Zlin-Sparta (dal uz jen jednim okem) a byl to peknej sviznej hokej, dalo se na to koukat. Kdyz jsem pak koukal na nas, bylo to jak zpomalenej film a po 4. gole jsem toho radsi uplne nechal.... :-)
  • pOne: Přesně tak. Chybí mi rychlost a výbušnost kterou jsme v poslední době my nutili soupeře k faulům a dokázali si tím vynutit tlak. Teď je to vše pomalé a líné a naopak díky tomu faulujeme my. Nevím jestli to je jen důsledek toho že se chvíli hraje a chvíli ne, ale jestli se nevrátíme k tomu co fungovalo tak to nepůjde.
  • Skopec
    A teď napiš že celý tvůj příspěvek není z tvé hlavy 😁
  • No, k tý rychlosti a výbušnosti... Možná už jsem to psal, nevíte někdo, co je Beránkem? Ten kluk se uplně vytratil, mi přijde. Je to klasickej scénář s nenaplněnejma nadějema a nebo je to celý jinak?
  • U Beránka mi přijde jako kdyby přišel o motivaci. Radost z toho že by mohl hrát po odchodu R+G konečně první lajnu a pořádně přesilovky vystřídalo zklamání a rezignace že zase ne...
  • Od Beránka bych čekal že zastoupí roli R nebo G, chytne se toho jako vlk a nepustí a on místo toho je zralej na Kadaň.. :/ strašná škoda..
  • @Vossy Jenže on nebyl ve formě na první lajnu už v loňský sezoně, takže... to stojí trochu jinak.
  • upraveno 11. listopad 2020
    Tak koukám, že Zadina je pěknej simulant. To jsem si myslel že když hraje to NHL tak taky něco ustojí : Do středečního zápasu s HC_Motor zasáhne i útočník Tomáš Redlich. Disciplinární komise telh zastavila řízení za jeho zákrok na Filipa Zadinu z utkání proti HC Ocelari. Úder byl dle rozhodnutí komise veden čelně proti hráči s kotoučem a primárně zasáhl rameno protihráče. :o   Hlavně že Poláci hned napadli Redlicha a to dokonce i ze střídačky. :# Škoda, že tam nebyl Kotvan , že by to tomu žoldáckýmu pitomcovi, kterej srazil Redlicha hned ručně vysvětlil jak se má chovat. B)
    Post edited by Skopec on
  • Tak Zadina si tam celkem cvaknul hlavou, uplně to ze záznamu nasimulovaně nevypadá :) Na druhou stranu to ze strany Redlicha fakt nebyla žádná prasečina, eště brzdil, takže asi vše OK, ne?
  • Šancí na tři zápasy.A nervy do poslední chvíle.
  • No nehrajou kluci tím stylem,na co jsme úplně zvyklí.
    No ale zase na druhou stranu je to asi i dáno tím,že se hrálo,nehrálo, a doprava a doleva.
    Snad si to brzy sedne.A jinak Kdyz to vezmeme, tak je už sice listopad,ale a my máme odehrany zápasy jem s Bolkou, Spartou,Třincem,a Madetou.
    S těma silnějšíma prohry,což se dalo čekat, zatím se prostě s nima měřit nemůžeme.
    A s těma relativně slabsima, pokaždé za plný počet.
    Já bych to do koše nehazel 🙂
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters