HCE Fórum

1255256258260261591

Komentáře

  • upraveno 8. říjen 2020
    Comparing the goalkeepers drawn in the draft, I think that measured by what J. Bednář has already achieved at what age in what league, I think he was drawn too late in the NHL draft.
    I am happy that he was drawn by the Detroit Red Wings, which I have been crossing my fingers for since the mid 1990s.
    Post edited by HawK71 on
  • Tak to vypadá že si ještě v pátek zahrajeme ve Vítkovicích a pak minimálně na 14 dní stopka všeho včetně profisportu. Tohle nevypadá na to že by se letos sezóna dohrála...
  • Když na to koukám, tak pokud to fakt na 14 dní zavřou, je po termínech až do 13 kola. tzn čtvrtina základní části. 7 zápasů ve třinácti kolech je 91 zápasů ze kterých je momentálně odehráno 50. To jsem zvědavý kam chtějí půlku neodehraných zápasů z první čtvrtiny narvat a nevěřím že po 14 dnech bude klid. No buce to ještě zajímavé když vezmu v úvahu že takovému Brnu ještě sezona ani nezačala :)
  • Vossy: Davaji si v Brne na cas....  =)
  • V brne na to sli chytre. smlouvy maji na minimum (nehraje se) a do normalu se vrati az kdyz zacnou hrat. takze mozna v prosinci pokud to plukovnik zkroti. resp. on to nezkroti dokud tomu lidi nezacnou trochu verit a postaraji se zase sami (babis delal pres leto hovno) jelikoz nejaka chytra karantena nefunguje and fungovat nebude (fungovanim rozumim, mit do 3 dnu otestovany vsechny kontakty s pozitivnim). :-/

    tady se jevi uzavreni souteze rozumne. letos to neni/nebude uplne regulerni...
  • upraveno 8. říjen 2020
    Chytrá karanténa? Jen a pouze pěkné slovní spojení kterým se oháníme. Byla to skvělá myšlenka, ale hygiena to prostě neumí a nebo nechce využívat.
    E-roušku i trasování v mapy.cz mám zapnuté už od jara. V neděli první příznaky, v pondělí objednání přes doktora na testy, v úterý testy a včera výsledek že to mám. Hned jsem obvolal lidi se kterými jsem se od minulé středy sešel aby si na sebe dávali pozor a sledovali jestli se u nich neobjeví příznaky. Dnes mi volali z hygieny a pořád jsem čekal kdy se zeptají na aplikace v telefonu. Když už se skoro loučili tak jsem se připomněl já, jestli nechtějívyužít i toto a odpověď? "Ne, to je zbytečné. Nashledanou." Prostě půl roku na přípravu a stejně nic.
    Post edited by Vossy on
  • Karma za ty "VIP" permanentkáře? =)
    Hokej bez lidí, lidi bez hokeje..co bude dál? =)
  • kjetel: Forum normalne dal funguje? Nebo taky zaviras kram? :-)
  • @pOne

    Tady se nic nemění, udržujeme si rozestupy :). Jen vždycky musím rušit zápasy v tipovačce  :)
  • Já sem píšu jen v roušce a v rukavicích.
  • Podle Jandacovo logiky - jsou stejne vsichni hokejisti promoreni, tak co...

    Ta myslenka me docela zaujala, v podstate by se mohly delat krevni testy na protilatky (levnejsi nez PCR test) a pokud protilatky mas, tak muzes hrat. Stejne by to platilo i pro divaky. mas protilatky, muzes na hokej. 
    No a na jinych stadionech by se hrala soutez pro ty co maji negativni test a pripadne i za ucasti divaku, kteri jsou otestovani. 

    No a play-off se souteze spoji, protoze vsichni budou mit protilatky (uz bude vakcina). 

    proste budou dve konference - jedna poztivni a jedna negativni. hrosi to bude se vzajemnou propustnostni, prootze nikdo nevi jak dlouho mas protilatky ci se nenakazis v Lidlu treba. ale mozna by se jen hejbali hraci a tymy by zustaly ve svych konferencich..  
  • Výhra každopádně super. Z Vítkovic dělají outsidera, ale já bych řekl že naopak mají velice silný kádr.
  • Kazdopadne dnesni vyhra je super.
  • plasa: Doufam, ze sedis 2 m od klavesnice, kterou jsi vypral v Savu.... B)
  • V Savu je naloženej router... ;)
  • Pokud se dobře pamatuju, v těch pravidlech, co představoval Řezníček (nebo Král) před začátkem ligy, se počítalo i s tim, že se celá základní část neodehraje. I s tim, že někdo bude mít míň odehraných zápasů, pak se to mělo přepočítat na body na zápas. Že to letos nebude úplně regulérní, to už asi nikdo neřeší. Pamatujete na dobu, kdy největší problém bylo, že jste nastoupili ve Vítkovicích s juniorama? :)
  • @pOne zajímavý čtení :) a nelze než souhlasit..

  • @Arnold_J_Rimmer junioři, aféra jako prase, KV by měly být vyhozený z extraligy do krajskýho přeboru..a dneska, dneska po tom neštěkne pes, jak je to všechno relativní..
  • @Vossy: How are you? 

    My best wishes to all of you! 
    Stay negative as long as possible.
  • HawK71:

    Thank you for your interest. Until yesterday only worse and worse. Today, I was really threatened with being taken to hospital. Fortunately, antibiotics have finally started working. I just lie in bed, breathe very badly, I almost don't sleep. It sucks.
  • Že by se nám ten český fotbal pročistil? 😊
  • @Vossy: I keep my fingers crossed for a quick and complete recovery! Fight that f*** virus! 
  • Dle mých informací HCE hokejisti trénují na ledě v Německu..
  • Screepy
    Ono se to dalo čekat. Jen to asi moc nechtějí vytrubovat
  • ...a nebo mohl Holoubek zprovoznit ledovou plochu co má na závodišti 😁
  • Tak v Jihlavě už půjdou kluci do kolbenky..
  • A zjevne to nebude dlouho trvat,a bude jich vice,a vice.Dle meho nazoru,je tohle neudrzitelny.Dneska zase info.,ze se nouzak prodlouzi do 3.12. to je proste podle me hotovo.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters