HCE Fórum

1253254256258259590

Komentáře

  • No ještě k tomu uznanymu golu. Projel nu tam,a sundal ho Stransky.
    Když jsem dorazil domů, dávali ještě buly,a tam tenhle moment rozebírali.
    A také uznali, a ukázali to tam na tuzce ,že gol uznanej být určitě neměl.
    Potom tam byl rozhovor s Novasem, ten nasranej jak kráva, takhle jsem ho ještě neviděl a byl nasranej na toho kdo to video vytváří a stará se o něj, a že by ve vedení měli udělat pořádek v tomhle atd.
    No pak tak byl rozhovor sr Stránským a ten to točil tak,ze ten gól byl naprosto regulérní sa že nechápe,co v tom kdo hledá za senzaci,že ho uznali.
    Jinak Kotvan???Co to jako má být tvl?????ten kdyby tam nebyl, bylo by to lepší,a všiml jsem si,že už to potom ani přes něj spoluhráči nehráli, zato Třinecký se na něj snažili hrát pořád.To bylo strašný.
  • Type your comment@pOne
    Vypadá to, že to tu vedení ligy čte a zareagovalo poměrně pružně už v neděli předehráním zápasu Lit - Hradec. Dobrá práce :+1:
  • upraveno 21. září 2020
    AJR: Myslim, ze je to rozumny. I Sparta si predehraje 26. kolo s Bolkou, koukam. Jednak asi nema zadnej tym rad prostoje, hlavne na zacatku sezony. A druha vec: Kdovi co bude ve 26. kole. Treba bude zrovna Bolka v karantene, ze jo.... A takhle budou mit uz jeden zapas predehranej. A ikdyz by byly ok, karantenu meli jindy, tak tohle okno, ktery vzniklo prelozenim zapasu, je zase vyuzitelny pro nejaky jiny prelozeni zapasu.

    Hlavne doufam, ze se bude hrat... Nejhorsi je, kdyby se nehralo. Co jsem byl ted 2x na zimaku, tak si myslim, ze ikdyby se zavedly nejaky brutal restrikce (typu obrada, obsedadlo, rozdeleny sektory) a ikdyby mohlo prijit jen treba 1000 lidi na zapas, tak by to bylo aspon neco. A neprijde mi, ze kdyz kazdej ma rousku, myje si/pripadne dezinfikuje ruce a chova se normalne, ze by to bylo nejaky moc velky riziko sireni korona dreku.

    Na druhou stranu to chce ze strany lidi rozum do hrsti, pokud nejakej je. A ne jako boleslavsky fans, ktery tam vlitnou bez rousek jak stado blbcu. To nikomu neprospeje. Nakonec budou oni temi, ktere to bude nejvic mrzet, kdyz kvuli takovym exotum zimaky pro divaky zavrou.

    Bez lidi to stoji zahovno. To je videt na fotbalech, kam lidi nesmi. Ale na druhou stranu i to je lepsi nez nehrat vubec.

    EDIT: Prymula ministrem zdravotnictvi? Tak to budeme radi, kdyz se budem moct jit do kostela pomodlit.  :)

    btw: Ten Prymula, co hraje v Sokolove je nejakej jeho syn nebo co?
    Post edited by pOne on
  • Tak už chtějí omezovat i sportovní akce. Trochu se bojím že hokeje si letos moc neužijeme....
  • @Vossy ; Je temer jisty,ze se to zrusi,nebo alespon pozastavi.A kdyz pozastavi,na jak dlouho?Jak se to pak bude dohravat?Pokud to ted stopnou,at uz to pak radsi nedohravaj vubec.To bude Gulas jak svine potom.Nebo se hrat bude,ale bez fans,coz je pro kluby,sponzory likvidujici.Uz i ted je to stratovy.

  • Uz je to tady, na hokej může maximálně 1000 fandů.

    Hoši zez Plzně už navrhují odklad extraligy do té doby, než tohle opatření bude platit. Dokonce si v tomhle tématu podali ruce se sparťanama, až taková je to krize.

    Ostatní týmy (Hradec, Koněpůlky, Třinec a Zlín) chtějí hrát dokud to půjde.

    Jestli tenhle rok přinese další "akci 12:2", tak už vážně bude mít všechno. :-)

    https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/extraliga-koronavirus-odlozeni-ligy.A200923_101246_hokej_rmp
  • Takže z varianty bude hrát, kdo je zdravej ss soupeřem, kterej je k dispozici, bude varianta hraje ten, komu se chce hrát :-)
  • Kdyby to zrusili uplne,bylo by to nejlepsi.Tkhle to je mrdarna jako prase.
  • Argumenty Plzne chapu. Jsem pro hrat i pro 1000 fanousku. Kdo si myslel, ze to bude jinak, byl naivni. Ja cekal, ze vstup divaku na sport uplne zakazou. Myslim si o tom svy, ale hral bych i za soucasny situace. Eventuelne hledal reseni, jak hrat. Aby ztraty byly co nejmensi.
  • Pešout se na iDnesu nechal slyšet, že nám se hrát taky nechce. Tak uvidíme, jak to zítra na APK rozhodnou. Snad nás pustí aspoň na tu spartu.

    Docela jsem pozitivně překvapenej, že ta myšlenka nehrát je taky kvůli tomu, že máme prodáno víc než 1000 permic. Poslední sezony to bývalo s prodejema na štíru. Je fajn, že zrovna v týhle době šli i varský fanoušci do rizika a tu permici si koupili.
  • Moc nevim, co se tim ziska, ze se hrat nebude. Hraci budou trenovat a brat za to penize. Hokej nebude v tv a v mediich, sponzori nebudou videt. A cekat, ze se situace zlepsi? Naivni.
  • Souhlas s pOnem, hrat se ma, byt s omezenym poctem divaku, jinak tu sezonu muzem fakt odpiskat a vubec nehrat a poslat hokejisty na rok k ponku.
  • @pOne- Hrát či nehrát pro tisíc přítomných? Každý má část pravdy v této otázce, ať Paži nebo Chmiel.  Ale ona se ti tvoje část lépe povídá, když máš za zády movitého sponzora, který ti případné ztráty na vstupném zamázne.Když vezmeš průměrnou návštěvu ve Varech 3500 diváků, pernamentek na zápas cca 1500, tak ti vychází že naši doma ztratí každý na takto omezeném vstupném v průměru cca 320.000,- Kč. A to už jsou při našem napjatém rozpočtu slušné peníze. B) :/

  • A je to tady...covid i u nás a dneska se nehraje
  • Skopec: Chapu nazory obou stran. Ztraty budou tak jako tak. Jde asi o to, najit to nejmin spatny reseni. Nehrat hokej nebo prerusit sezonu (=ukoncit sezonu) mi neprijde jako nejmin spatny reseni.

    Zatim jsem nepochopil to, v cem je lepsi nehrat vubec a ukoncit sezonu.

    Btw: Prodat 3500 permic a nemit zpracovanej nejakej koronascenar mi prijde v tyhle situaci taky trosku podivny.

    Ono to asi nebude tolik, kdyz se to oseka o dph, provize ticketportalu, naklady na poradatelstvi atd. Ale chapu, neni to mily.

    Pokud se hokej hrat nebude, tak holt nebude. Je to rozhodnuti majitelu klubu. Je to jejich podnik.

    Dneska jsem koukal na fotbal bez divaku. Docela se divim, ze nevyuzivaji prazdny tribuny jako mista pro umisteni reklam (castecny nahrazeni uslyho zisku ze vstupnyho). Jeden napad v ceste, jak hrat i bez divaku.
  • Ono taky zalezi jak mas postaveny smlouvy. Pokud mas smlouvu s hracem na urcite penize jen pokud se hraje (a mensi penize bez ohledu na to), tak je samozrejme kazdej zapas ktery se hraje s malo divakama pomerne prodelecnej protoze ti rostou fixni naklady.
    Me spis zarazi co noveho vymyslela BPA. Fotbal prenasi vsechny ligove zapasy a proc ne hokej? Jestli se nepletu, tak jsou z kazdeho kola max. 4 prenosy (zbytek na netu). Pokud by sel kazdy zapas, tak je na klubech jak si zvesti reklamni plochy o prazdne sedacky... Je proste neverim, ze ma o moc vetsi sledovanost zapas Slovacko-Pribram nez Olomouc-Vary (abych dal dva extremy)...

    Doufam, ze Acko bude zdravotne dobry. Kazdopadne vsem co chteli mit sestupovou sezonu i letos, to snad otevrelo trosku oci... 
  • Tak hokej jede pres TipsportTV. Jestli fotbal presunem na payTV ziskal na sledovanosti, tot otazka. Ja molocha O2 moc nemusim, tak je nepodporuju :-)

    Ale urcite je spravna cesta, zamyslet se, jak se se situaci poprat. A HokejkaTV za 99 Kc tou cestou neni. S tim at se jdou vysrat. Dve stovky na mesic stoji Netflix. A tady to chteji za dva dny hokejovyho prenosu nic moc urovne.
  • presunem na payTV hlavne ziskal fotbal prachy a vysilaji se vsechny zapasy, takze asi kdyz se sectou vsoichni divaci tak to bude vic nez pred presunem. hokejkaTV je absolutni ulet. z pohledu ceny, kvality prenosu nebo uzivatelskeho prostredi. bylo to zalozeno pro neco jineho a ne pro prenosy z extraligy.
    vetsi zajem privede jen rozsireni prenosu na televizni kanalech a ne streamovacich sluzbach vcetne komentaru/studii atd.. bohuzel jedinej kdo by to umel je O2 :-/ jeste se muzou domluvit s Nova Sport kdyz uz to ma jeden majitel...  
  • Myslim, ze ve fotbale se toci trochu vetsi penize oproti hokeji. Uz jen trio slavia, sparta, viktorka by uzivilo 10 extralig. :-)
  • jasne,  nejde srovnavat rozpocty klubu v hokeji a fotbale. Neprodavame hokejisty do zahranici za velky prachy a nehrajeme champions league. jen mi proste prijde divny, ze druhy nejpopularnejsi sport v zemi nema vsechna utkani vysilana primo v nektere z nasich sportovnich televizi (na to jak jsme malej stat jich mame docela dost) a ze o tom nikdo ani neuvazoval, kdyz se dalo predpokladat, ze se bude na podzim hrat bez divaku.  Type your comment@pOne
  • Tak a jeste k tomu vsemu dostal Jirka Cernoch srazky 10 procent z platu,kvuli nafilmovanymu padu  v zapase s Trincem.




  • No nevim no,jestli si Trinecky stezovali?Jinak by se to preci neposuzovalo ne?
  • 1140bxl: Cetl jsem rozhovor s R.Zarubou na tema. Byla tam castka, kolik takovej jeden prenos stoji. Neni to malo.

    Ja osobne jsem rad, ze v nasi male ne moc bohate zemi mame free tv CT Sport. Ktera i potom, co dost veci prebrala pay tv konkurence, nabizi celkem zajimavej program v ramci moznosti.
  • On one day: "We would like to interrupt the games for 14 days. - but this does not happen.
    On the other day: "We have people with health problems. We suspect it could be Covid19, but we do not give any further comment."
    Does this look like a very strange and funny coincidence only to me?  B)
  • @HawK71:
    To by byla už přeci jen trochu velká káva :)
  • Tak se nám nakonec prakticky všichni dohodli, že se bude dál hrát i s omezeným počtem diváků, asi největším impulsem k tomu bylo, že Hnilička zachrastil měšcem, odkud vypadnou zlaťáky nás všech. Chápu, že pro kluby to, že nejsou diváci je velká ekonomická ztráta, na druhou stranu, pokud bude stát sanovat všechny, co natáhnou ruku, protože nepřišli lidi..a že takových aktivit je (viz třeba ty hospody..), tak můžeme vyhlásit předem bankrot, nejde aby každý natahoval ruku..nehledě na to, že už dneska je spousta klubů saturovaných ze státních (krajských, městských) peněz..a tyhle pěnězovody se taky v těchto nepěkných časech můžou dost utáhnout.
  • Screepy - jenomze argument hokeje/fotbalu/hospodskejch je, ze stat jim (svymi opatrenimi) omezil podnikani a tak musis kompenzovat ztraty. samozrejme, ze se ten samy stat muze rozhodnout zrusit slevy, nedat rouskovny atd. aby nebyl v takovym minusu. 


    ad Cernoch - jsem se zase podival na ten holywood od Cernocha. Prifilmoval - ano, ale uz jsem taky videl horsi. Jen mi neni jasny zda to chce ten jihlavskej magor resit jen kdyz bude bonz nebo i sam iniciativne. protoze takovych filmovych vystupu jsou v kazdem kole mraky. No a co je taky trochu vtipny je tech 10% z platu. doufam, ze ma nizky zakladni plat :-) pri predstave, ze ma 50k mesicne, tak je tech 5 tisic docela racha...  
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters