HCE Fórum

1251252254256257591

Komentáře

  • Kowalczyk do Třebíče. Ten se mi zrovna líbil jak hraje 🤔
  • To jsou hejblata tvl,ten spatnej nebyl,vcera mu zapas vysel paradne.
  • Hokejka s novými cenami. 99,- na den nebo 250,- na týden, s tím že přispíváte platbou na klub který vyberete...
  • @Vossy - vsaď si na Tipsportu 50 Kč na cokoliv a máš všechny TV přenosy z ELH na měsíc v ceně a ještě je to v rychlejším přenosu( bez časové prodlevy) jak na Hokejce. =)
  • Vossy napsal(a):
    Hokejka s novými cenami. 99,- na den nebo 250,- na týden, s tím že přispíváte platbou na klub který vyberete...
    Ale zapomněl si dodat, že všechny vybraný koruny půjdou nejdříve na BPA. Kde se jich velká část ztratí... :s
  • pOne napsal(a):
    https://hokej.cz/plzen-predstavila-nove-dresy-ma-tri-sady-hrat-bude-i-v-cernem/5050941

    Pristi derby vsichni v cernym! To bude na lede srumec......  B)
    V černým všichni nebudou. Rozhodčí budou mít na sobě proužky... :)  
  • Graňák dnes v sestavě.. že by? Tak nějak netušim, proč by hrál v přípravě, když by věděl, že končí?
  • Vypada to že se s Graňákem nakonec dohodli.
  • Na tom Tipsportu je ta kvalita ale příšerná...
  • No dnes dobra generalka.Kdyby se tento vykon prevzali sebou do ELH,tak by to bylo fajn.
  • upraveno 12. září 2020
    > @pOne napsal(a):
    > https://hokej.cz/plzen-predstavila-nove-dresy-ma-tri-sady-hrat-bude-i-v-cernem/5050941
    >
    > Pristi derby vsichni v cernym! To bude na lede srumec......  B)


    The ice should be also black. 😇
    Post edited by HawK71 on
  • Takze pripravne obdobi mame celkem zdarne za sebou.Generali Cup urcite zvysil kvalitu te pripravy,a zapasy byli o neco zazivnejsi,kdyz v nich o neco slo.
    Ja osobne musim rict,ze jsem s vykonama muzstva spokojenej,hraci ketří prisli,asi plni to co se od nich cekalo,krom Machace(ten me osobne zklamal,cekal jsem vic od nej).Jinak i kdyz jsem ho tady hanil,tak jsem rad,ze Granule nakonec zustal,a ze to tady bude mrskat i nadale.Prijemnym prekvapenim jsou pro me vykony mladyho Hamra v kase,jenom vic dopilovat to vyrazeni puků pred sebe,to od nej lita celkem hodne,a je to nebezpecny,ale jinak fakt dobrej.
    No a co Vy pratele,jak Vy jste s muzstvem spokojeni,atd.
  • upraveno 13. září 2020
    Kanis: Líbí se mi systém kterým se snažíme hrát, i složení mužstva. Pořád nás trochu trápí produktivita (i když poslední dva zápasy už to bylo lepší) a snad nebudeme tolik vylučovaní, protože oslabení nejsou naší silnou stránkou.
    Brána: Spokojenost s výkony Novotného, který si drží stále svůj standard. Hamrla vypadá na rovnoceného nástupce Bednáře i když pořád je tam vidět že pozičně to není úplně ono a dky své výšce má pořád vršek brány dost odkrytý, ale kdy jindy než v téhle nesestupové sezoně s 12 týmy do PO rozchytat mladého brankáře
    Obrana: Bál jsem se po odchodech, ale kluci se mi zatím v obraně líbí. Sice toho v přípravě Půlpán moc neodehrál ale jeho přihrávky mají oči. Líbí se mi spojení Kotvana se Šenkeříkem. K tomu Graňák, Plutnar a Rohana a máme 6 Kvalitních extraligových obránců na kterých se dá stavět. No a Mikyska, Weinhold a Zábranský Rozhodně dokáží rozproudit konkurenšní boj v zadních řadách. Jen škoda že dva z nich tu rozehráváme pro Kometu. S obranou tedy za mě momentálně spokojenost
    Útok: Grígera s Rachnou těžko nahradíme, ale musím říct že čím víc se Lauko a Kaše rozehrávají, tím víc věřím že s nima to taky půjde. Bohužel jde jen o dočasné posily a musíme si ohrávat hlavně hráče, kteří tu pak budou na případné PO. A tady v ostatních lajnách v produktivitě trochu zaostáváme. Šance si vytváříme ale nebyly jsme schopný je proměňovat. Pár hráčů a hlavně Beránek mi přišlo po příchodu těch dvou trochu demotivovaných, jako by je najednou ten hokej tolik nebavil a vadilo jim že se zase posunou níž v lajnách, ale v posledních zápasech už je to leepší. Snad si to vše sedne.

    Uvidíme. Příprava byla fajn, ale pořád je to jen příprava. Nejvíc nás prověří hned první tři zápasy proti týmům z Top4. Bolka, Třinec a Sparta si to sem na začátku sezony rozhodně nepřijdou odklouzat a bude to boj. Taky se nám může stát že nebude po prvních 3 kolech doma ani bod a pak se ukáže jak dobrou máme psychiku až pojedeme do Budějovic kde od nás každý bude výhru očekávat. No uvidíme. Třeba nakonec ligu rozhodne blbej virus a né výkony na ledě. Kdo ví co bude.
    Post edited by Vossy on
  • Je pravda,ze tech vyloucenych mame zapas co zapas hodne,a to by dobry nebylo.Na to jsem zapomel,a musej na tom zapracovat.
  • takze granak uz neni asistent kapitana... hleda se dobra vymena?
  • Tady nekdo prosim Vas psal,ze ma objednany dresy.Pres koho,nebo kde se daj objednat.Staci napsat mail do fanshopu,a objednat to tam?Diky
  • Sokolov má zatím solidní start :)
  • Dynamo by navzdory dnešní složité ekonomické situaci mělo do sezony vstoupit poměrně v klidu. I když nedojde k naplnění původně avizovaného rozpočtu 150 milionů korun.

     „Musíme se přizpůsobit. Kvůli tomu, že se nedostane na hokej tolik diváků, jsme nuceni rozpočet snížit. Pak se dostáváme někam ke 140 milionům,“ přiblížil novinářům většinový vlastník Dynama Petr Dědek.


    Tykraso, rozpocet 140 mil Kc po snizeni kvuli korone ... slusny.

    https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/pardubice-extraliga-permanentky.A200911_095813_hokej_par 
  • @pOne Hm, škoda, že se nesestupuje, měl bych kandidáta :D
  • upraveno 17. září 2020
    @pOne to je predpokladam pro kompletni HC Dynamo, ne jen A tym :)) i tak jsou to strasny penize. Na druhy strane Olomouc prisla o generalniho partnera v podobe Go4games nebo jak se jmenovali a jeste maji sekeru 11 micu, ale prekvapive licenci na dalsi sezonu dostali. A pro nás super zpráva, že FLek prodloužil o rok, dost se divim, protože to i v současné situacie je na trhu hráčů horké zboží, ale za mě super.
    Post edited by Screepy on
  • Screepy
    Kdyby neprodlouzil, tak by byl vytrejdovat během sezóny 😊
  • Screepy: Hlavne ten kontext, ze takovymu baliku penez konkurovat v nasich podminkach je sakra tezky..... Vsak ono kolik muselo loni protect penez PCEma nebo Chezou.... z toho bysme zili 5 let. :)

    Flek urcite super a taky se divim. Mozna hraje roli mj i to, ze je obecne nejistota a potencialne na trhu hodne hracu, kteri by jinak hrali v Americe.
  • upraveno 17. září 2020
    @VANEKnaZDI vytrejdovat Fleka? za koho :)) za první útok Třince leda :))

    @pOne takovej balík snad nemá ani Kometa v současnosti, množná Třinec, Sparta, Liberec..ten Dědek se do toho opřel tvl, jenže jak píšeš, prachy tam tekly i předtím a bylo leda hovno, to stejný Cheza, ta měla rozpočet dobře v první pětce manšaftů..a skutek utek i s Petružálkama, no uvidíme. U Fleka to určitě nějakou roli hrálo, ale i tak si myslim, že by po něm někdo sáhl okamžitě a za jiný peníze než má u nás (i s tím, že u nás je to určitě jeden z nej placených hráčů)..


    Post edited by Screepy on
  • Tipovačka i letos, první tři zápasy vypsány.
  • A ted ctu, že SParta ukončila spolupráci s Kvapilem, protože nechtěl přistoupit na 20% snížení gáže. Ty vole, ten tam musel mít určitě 300 měsíčně, bez 20% to je 240..je mu 35 a asi si myslí, že teď po něm v současný situaci někdo šáhne za stejnej plat co měl v klubu, který u nás petří mezi ty nejbohatší. Bože, jen se ukazuje, jak někteří hokejisti a u kopaček si nedělám iluze, jsou nenažraný a v palici fakt maj slámu..jsem zvědavej, kdo se ho chudáčka ujme..
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters