HCE Fórum

1250251253255256600

Komentáře

  • Mam takovej dojem že se kvůli cov19 letos ani nezačne.
  • Jsem na tom podobne
  • Souhlasim...
  • A nebo zacne,ale bude to cely prapodivny,ani nevim,jestli se na to mam tesit,bo ne.
  • nebojte, extraliga se hrat bude. sice to bude bordel (neuplna kola, neuplne tymy a asi bez lidi), ale kvuli televizi to pustit musi. spis mam obavu, aby se dohrala :-/ nejdriv muzes nejakej ten zapas odlozit, ale jak bude potupovat cas moznosti se budou snizovat... aby to nedopadlo jak generali cup

    jo a mate nekdo info jak je to s tim Granakem? Je zari, takze bud se dohodli nebo uz odjel a resi se jak to sdelit nebo jeste jednaj...   
  • jinak ten machac sel do VSE na hostovani do konce roku. to skoro vypada, ze ma u nas porad smlouvu. na webu to vypadalo, ze jsme proste nepodepsali tu smlouvu na sezonu za vysi penize a on je bez smlouvy.. buhvi jak to je... 
  • To že bude ve Vsetíně hostovat může znamenat to, že Vsetín za hráče nezaplatil tabulky mateřskému týmu. Je to jako u nás. Plno hráčů je tu na hostování, protože klub nemá na to platit tabulky předešlému týmu.
  • Je to blazinec
  • A jeste bude.Docela me zajima,kolik lidi zitra dorazi na hokej.Vypada to,ze pocet lupenu,je neomezenej.Bude se prodavat i na pokladnach.
  • Hoši, ta sezona bude i s ohledem na tyhle COVID komedie vlastně úplně o ničem, je prakticky jasné, z tohodle pohledu je paradoxně ok, že se nesestupuje, protože v tom případném guláši, který bude vznikat (a on bude), by to mohlo být taky celý pěkný fiasko. Je otázka, jak se svaz postaví k tomu, když bude někdo nakažený v týmu, jestli půjde do karantény jen konkrétní osoba nebo celý tým. Ale u někoho se to třeba i s testem projeví později a mezitim odehraje nějaký zápas..a jsme v pasti...nic od té sezony nečekám. Hrát se musí kvůli TV, sponzorům..
  • Každopádně ode dneška dle info hokejkv už není omezení v areně na sezení ob sedačku a ob řadu, tam musel být hodně silný lobbing tvl, což je dost vtipný v situaci, kdy máme každý den nejvíce nakažených co kdy bylo a na jaře se kvůli tomu zastavila celá země, když byla čísla poloviční. O peníze jde vždycky v první řadě, to si pamatujtě.. :D  
  • Screepy - dáš si roušku na hubu a můžeš sedět vedle každého. =)  Nakazit se můžeš vlastně dneska kdekoliv. Ale jak říkal Ivan Hlinka blahé paměti -"Hlavní je, se z toho všeho neposrat." ;)
    Ono to bylo moc krásný přijít do haly na hokej pár minut před začátkem, protože se kvůli práci dřív nedostaneš a lítáš pak jak hladovej čokl a hledá, kde si můžeš sednout.  A nikoho ani nezajímá, že máš permici koupenou za určitý peníz na určitý místo. :'(


  • upraveno 8. září 2020
    @Skopec přesně tak, nakazit se můžu v autobuse, v potravinách vedle baráku, úplně všude, je to úplně buřt nakonec, takže okej, já s tím že se místa na staďáku už neredukují problém nemám, stejně to k tomu muselo dojít dřív nebo později. Halt se nám to rychleji promoří.
    Post edited by Screepy on
  • Zábranský na hostování k nám, stále čekám, co ten Graňák...
  • Řekl bych,že to je právě to,na co čekali,a co nevidět zveřejní odchod Dominika.
    No mě osobně se třeba ten Zabranskej libil na tom MS
  • Samozřejmě, že bych nejraději,aby Dominik zůstal, i když jsem ho tady trochu hanil.Ale mám z něj takovej pocit prostě no.Je to možná jen můj názor, většina tady, ho chvalila.Kdyby byli oba,bylo by to fajn.
  • Do týdne, možná i dřív tu máme zákaz hromadných akcí od určitého počtu osob..takže ta sláva, že budeme mít na zimáku aspoň těch 3500 lidí nás zase za chvíli přejde..
  • Toz se jdu dneska mrkout, nez to tipnou.... 
  • Vojta Polak Vitkovice, koukam....
  • Dnes oper bez Granaka, stale cekam na nejake ofiko info a ono furt nic..
  • Polaka at si tam namrskaj kam chtej,me teda nasral neskutecne,to co tady predvedl
  • TO:pOne
    Co na to rict,skoda jich no,nic jinyho nezbyva.
  • no, jsem zvedav jak tu obranu vyresi pro ligu. nejen ze nehraje granak, ale ani plutnar s kotvanem, kteri zrejme hrat budou. snad tu kometackou juniorku neodnese weinhold...
    ad polak a vitkovice - no, jit hrac jeho zkusenosti nekam na mesicni kontrakt. nevim co tady predvedl, ale asi mel hoch trochu zvazit, ze se financne situace trochu zmenila... 
  • Dneska ma obcas dobry momenty Senkerik....
  • Lauko zapesti a-la Kraft. Akorat nepouziva na propocet uhelnik a pravitko, tim padem mu trva asi o 1000 % kratsi dobu, nez posle bombu.... :-)
  • Když jsme šli na hokej říkal jsem ze nám dneska dá gol Raška nebo Michnač a druhej bude mít minimálně asistenci no a vyplnilo se to...oba gol...těm co tu hráli a bylo s nima dá se říct vyjebano...i když samozřejmě neznáme detaily tak se jim proti nám daří =)
  • No dneska celej mansaft celkem slusnej vykon,navic nehrali Venca,Vondracek,Kotvan,Plutnar.Od 36 minuty mladej Hamrla v kase,taky dobrej vykon.Prvni 5 se rozehrava k peknym kombinacim,a i dnes jim tam dnes neco padlo,coz je pozitivni.Jinak Lauko je fakt vybornej,uz si tady na to zvykl,a pokud v tomhle vydrzi,tak bude opravdu platnej.K tem obrancum,myslim,ze Kotvic a Pluto nehrali,protoze jim proste jen dali volno.Odehrali defacto celou pripravu,tak proc jim to volno nedat.
  • Nevíte někdo v jaké opravdu sestavě hrál včera motor? To co je na webu našem, jejich, i na onlajnech zřejmě je špatně, protože ani Michnáč ani Raška tam uvedení nejsou... 
  • Michnáč hrál, měl číslo 44. A Raška taky, ten měl 69
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters