HCE Fórum

1248249251253254591

Komentáře

  • Graňak, Machač, Kašpar (G) končí.
  • Tak vezmem Machače a hned ho zas pustíme do světa? a Graňáka? to si můžem dovolit takový luxus pustit jendoho z nejzkuešnejěích obránců..no nic, počkám si na ofiko TZ
  • Jestli je to pravda,tak někdy opravdu některý věci nechápu.
  • Ze by nechteli jit s penezma dolu?
  • Jo, chechtáky ted nejsou nikde. U nás nejdřív Straka v rozhovoru řikal, že kvůli omezení diváků přijdou o 5 až 20 milionů, pak Vlasák prohlásil, že současný omezení některý kluby neustojí, a ted jsem zahlíd, že prej je to u nás na prodej. Tak doufam, že to nekoupí nějaký číňani, to by bylo smutný.
  • Poslední co tady číňani chtěj, je koupit klub kterej jim nevydělá ani korunu.Žádnej českej hokejovéj klub nemůže být v zisku tak aby se o něj zajímali investoři,jako třeba o fotbalovou Slavii.
  • Type your comment@pan_tau

    Neočekávam, že to koupí čínani, spíš jsem tim chtěl říct, že by mě to nepotěšilo. S tim, že v hokeji neni taková možnost zisku jako ve fotbale, souhlasim. Na druhou stranu, pokud tady čínská komunistická strana do něčeho "investuje", cílem nemusí bejt na prvním místě zisk (ona ani ta Slavia dlouho zisková nebyla a i když teď konečně je, někde jsem čet, že fakt, že pro kladná čísla je LM skoro nutnost, byl jednou z věcí, který se nelíbily Nezmarovi), spíš zviditelnění. I tak by se na to samozřejmě hodila spíš Sparta nebo Kometa než Plzeň.
  • @Arnold_J_Rimmera co se to u váš deje? vyschl pramen od skodovky? nebo jaky jsou duvody techhle spekulaci?
  • Tak to co bylo uvedeno ohledně Machace a Granaka je pravda.
  • Pokud jde o penize,tak at jdou.Podminky vedeli,a kdyz je to najednou jinak a nelibi se jim to,tak at jdou kam chtej.
  • Screepy:
    Nevim nic bližšího, občas něco zahlídnu na fóru Klubu nepřátel železnice a bývalých fanoušků HC Plzeň. Tipuju, že už loni byl rozpočet trochu deficitní, a bez play off se to jen zhoršilo no a letos když budou muset škrtnout část příjmů ze vstupného a možná někteří sponzoři se cukaj, když na ty jejich reklamy nebude mít kdo koukat, tak to asi Strakovi přijde, že už je to zu viel Stress.
    Třeba nějaký info utrousí Kafka, to je takovej insider.
  • Tak ohledně těch dvou je to škoda, kord když je příprava skoro u konce a sehnat náhradu už asi nebude jen tak, nebo teda aspoň co se tyče Graňáka, ale jestli jde o peníze tak je to ubohý, věděli co muže nastat.
    Machače jsem tak nějak sledoval a asi jsem cekal víc,řekl bych ze pro první ani druhou lajnu to není tak ať si jde.
  • U Machače hraje roli výkonnost, pokud by to měl být hráč pro třetí nebo čtvrtou lajnu tak to pro nás nemá smysl. U Granaka peníze..
  • Děkuji za potvrzení, @Screepy
  • Cili z lonske obrany pryc Eminger, Stritesky, Granak. K tomu Rachna s Grigerem. A ted tu O stabilizaci kadru a nejaky koncepci.....
  • To je to co jsem psal před nedávnem. Smlouvy byly podepsané do konce srpna s penězma na 50% a slibem že až začne liga tak se podepíšou nové se 100%. Evidentně kvůli opatřením slib dodržet nechtějí a proto hráči odcházejí. Stříteský odešel, protože nevěřil že by slib splnili, další jdou až když se přesvědčili na vlastní kůži. Za moc se sem hrát nechodí ale za čas na ledě je spousta hráčů ochotná jít pod cenu, ale jít pod cenu děleno dvěma, jim ani ten čas na ledě nevynahradí. Vedení trochu počítalo s tím že před začátkem sezóny jim na to radši každý kývne než aby si hledal na poslední chvíli jiný tým. Prostě prachy tu nebyli už před virem. Teď jde jen o to jestli za tímhle šetřením je vážně virus a nebo se jen využívá situace. Jak píše pOne, o stabilizaci kádru si můžeme akorát tak povídat. A současná nálada v kabině... o tom třeba příště.
  • Není to dobrý no,ale nejsme sami, kde to není ruzovy.Ty prachy ale dostanou málokde,tak nevím kam se ženou.Jedine možná někde ve 3 bundeslize, tam bych to pochopil.U nás v některým velkoklubu nemaj šanci, jedině do nějaký takový ligy někam ven,kam ja osobně bych se teda vůbec nehnal,mezi ty řezniky tam.
  • Zrovna o Graňáka bych se nebál. Dobrých obránců je na trhu pořád málo a větší peníze než u nás za něj někdo rád vytáhne z kapsy, tuplem teď když se budou kompenzovat klubům prázdné sedačky v hledišti.
  • Granaka je sakra skoda. Kdyz uz tady takovej obrance jednou je.

    Beru to tak, ze se dve strany nedohodly. Tak to holt chodi. Ale je z toho citit takovej ten zapach starych zpusobu a praktik. Pechacek. Rachna s Grigerem (kterym snad nakonec byl klub ochotnej nabidnout to samy jako maji v Liberci ... ale slo o ten zpusob jednani jak na tureckym trzisti).

    Urcite je to nezavidenihodna situace pro majitele / vedeni klubu. Ten uhel pohledu chapu. Jsou to (do jiste miry) v podstate jejich penize, ktery do toho lejou (kdyz necham stranou mesta, kraje....). Takze je na nich, komu a jak je budou lejt. A treba mit zaroven na pameti, aby nedoslo na nejakej Chomutov 2. 

    Ale v pripade Granaka je mi to lito, ze odchazi. Vypadal jako nekdo, kdo to ma celkove v hlave srovnany, kdo ma co nabidnout i na lede atd. Nechtel jit pod cenu, ktera uz tak nebyla zrejme vysoka, da se to pochopit. 

    Ti schopni si sve misto vzdycky najdou. Budou za ne jinde radi. Tak to chodi nejen v hokeji.
  • Když jsme měli na to, dorovnat prachy za Grigera s Rachnou, poc proste nesahnem vyjimecne do mesce a neudrzime si Granaka, jako tyhle veletoce v obrane se nam muzou sakra vymstit, jasne, letos s nesestupuje, tak co resime, ale tam je jeste vic rovin, ktery takovy zkuseny obrance muze nabidnout. Nic proti mladym klukum, ale kdyby onehda nemel vedle sebe Ondra Nemec Pepu Reznicka, treba by dneska taky nebyl tam, kde je a tak dale. Samozrejme ze po Granakovi nekdo sahne, on mezi nami zas tak drahej nebude, ta perspektiva uz u nej taky neni kdovijaka a ciste dle myho soukromyho nazoru bude stacit, kdyz mu nekdo pritlaci o par kacek vic a ma ho doma a s prihlednutim k tomuto mi prijde skoda poustet hrace, kdyz bychom mohli dat o 20 mesicne vic a mit klid a Granaka v satne. Ano, jsou ted blby casy, kdy kzdej natahuje ruku o prachy a kor ve sportu, kde uz se tak ty penize shaneji blbe, nehlede na to, ze ani mesta nebo kraje ted nebudou chtit moc davat, protoze skrz nasi povedenou vladu na rozhazovani ani neubdou mit, ale to se dostavame zase do jinych vod a to bych se zas rozcilil :)) proste Granak je pravdepodobne fuc a za me je to taky velka skoda.
  • Granak je dobrej hrac. Pokud odejde bude to oslabeni. Na druhou stranu jsem rad, ze se dela hokej za tolik penez kolik je v kase. To dorovnani za Rachnu a Gigiho bylo asi spise symbolicke a myslim, ze by to KH musel pokryt ze sveho=zvysit sponzoring.
    Domnivam se, ze to bude trochu osud naseho tymu. Nekdo zahraje sezonu a bude pryc. Mam strach az dohraje kostra z MHL, ze neni nahrada mezi junkama.
    Jinak porad doufam, ze se s Granakem dohodnou. Sice misto nekde najde, ale otazkou je zda se stejnou pozici co tady nebo mimo prvni dve obranne dvojice. Prachy jsou hodne, ale ne vsechno. Mimochodem je porad dost hracu uplne bez smlouvy.
  • Type your comment@Arnold_J_Rimmer

    Jasně, že koruny chyběly už loni. Matějka, když vyštípal Emila, nasliboval Strakovi, že sežene víc peněz, než Emil, ale nakonec sehnal skoro o třetinu korun méně, což se muselo projevit. 

    No a ve shánění peněz na tutu sezonu byl Matějka ještě míň úspěšnej, takže zvolili metodu "made in Vaněk" a žebrají se Strakou na radnici i na kraji... :'(  

  • Tak to zas takový insider info nebylo, myslel jsem, že víš líp, kudy běží zajíc :-)

    Se řekne pár desítek tisíc navíc, jenže když nejsou, tak je prostě hráči nedáš. Třeba s tim vstupným, to může bejt solidní sešup. U nás je sektor na stání, takže máme povoleno 5 sektorů po 500 lidech, to se asi na zimáku dá ohradit, aby tam byly v každým záchody. A že by zrušili stání, aby to rozdělili na 10 sektorů a dostali tam 5000 lidí, což je pořád míň než byla tak cca. průměrná návštěva, o tom si můžou asi nechat leda tak zdát.

    Ve Varech je modernější stadion, tady se ty sektory asi dají vymezit snáze, ale kdo ví, kolik lidí bude nakonec chodit.

    Jsem zvědav, koho by případně pustili, Gulaš sice bere nejvíc, ale obstará tak půlku gólů, takže by se nejspíš pokusili zbavit Mertla.
  • The departure of D. Graňák would be a loss. But every player is replaceable. 
  • Co se týče mě, tak mě úplně Graňák nepresvedcil.
    Tuhle sezonu tedy vůbec.Videl jsem ho tuhle sezonu teď ve 3 zápasech na ledě,a nerozehral jedinej puk dobře.
    Jestli už to bylo z jeho strany podvědomí, že už tady bejt nechce, to musí vědět jenom on,a potom se ty jeho výkony daj pochopit.
    Jestli takováhle hra byla z jeho strany myšlena vážně, tak určitě chybět nebude,to by zvládl i kdejakej junek.
    Za mě,to škoda nebude.
  • Živě vidím jak Straka chytne kafku kolem krku a povídá mu. Heleď, já jsem takovej mamlas. "Vyhnal" jsem Emila a vzal jsem Matějku. A teď si představ jakou já udělal chujovinu. Věřil jsem mu a dal jsem mu"pravomoce"a sorry jako, ale já ho vůbec neprokoukl a von mi sehnal ještě míň peněz než jsem doufal. Ty kafko, známe se ale hlavně to nikde nevytrubuj. Nepotřebuju aby každej věděl že mi firma nešlape jak má.

    B)
  • Btw: The guy in the photo came to KV through me.  =) Shame on me, he speaks much better Czech now.
  • pepin napsal(a):
    Živě vidím jak Straka chytne kafku kolem krku a povídá mu. Heleď, já jsem takovej mamlas. "Vyhnal" jsem Emila a vzal jsem Matějku. A teď si představ jakou já udělal chujovinu. Věřil jsem mu a dal jsem mu"pravomoce"a sorry jako, ale já ho vůbec neprokoukl a von mi sehnal ještě míň peněz než jsem doufal. Ty kafko, známe se ale hlavně to nikde nevytrubuj. Nepotřebuju aby každej věděl že mi firma nešlape jak má.

    B)
    Kdybys nebyl blbej a slepej, uměl by sis i ty sám spočítat, že měla Škodovka za Matějky na minulou sezonu sakra méně korun než sehnal sezonu před tím Emil. A kdybys poprosil manželku, tak ona by ti i třeba spočítala o kolik...

    Například se změnil název pilszimáčku  - jenže tak nešťastným způsobem, že ubylo skoro dva miliony na rok, Swietelsky od pilsáčka odešel úplně ( k Viktorce ) a dává nyní jen "pár drobných" na pilsděti, atd...

    Ale zbytečnej čas, se snažit ti tuto vysvětlit. Na tuto ty nemáš kapacitu, tuto prostě pochopit nedokážeš. 
  • upraveno 31. srpen 2020
    Arnold_J_Rimmer napsal(a):

    Tak to zas takový insider info nebylo, myslel jsem, že víš líp, kudy běží zajíc :-)

    Se řekne pár desítek tisíc navíc, jenže když nejsou, tak je prostě hráči nedáš. Třeba s tim vstupným, to může bejt solidní sešup. U nás je sektor na stání, takže máme povoleno 5 sektorů po 500 lidech, to se asi na zimáku dá ohradit, aby tam byly v každým záchody. A že by zrušili stání, aby to rozdělili na 10 sektorů a dostali tam 5000 lidí, což je pořád míň než byla tak cca. průměrná návštěva, o tom si můžou asi nechat leda tak zdát.

    Ve Varech je modernější stadion, tady se ty sektory asi dají vymezit snáze, ale kdo ví, kolik lidí bude nakonec chodit.

    Jsem zvědav, koho by případně pustili, Gulaš sice bere nejvíc, ale obstará tak půlku gólů, takže by se nejspíš pokusili zbavit Mertla.
    A copa sis jako představoval? Přesný čísla, rozepsaný dopodrobna? Nebo soupis sponzorů, kteří kvůli Matějkovi skončili?

    Kdo má všech pět pohromadě a sleduje aspoň trochu pozorně, copa se momentálně v pilsklubu děje, tomu je jasný, že zajíc běží přímo do prdele. A je jen otázka času, než tam doběhne.

    Mno, on teda zajíc většinou, když mu jde o život, kličkuje. Takže je možný, že do tý prdele poběží ještě dva roky, ale déle určitě ne...  
    Post edited by kafka on

  • Zas tak vážně jsem to nemyslel, to byla taková rádobyftipná část s tim insiderem a zajícem. Zajímavý info, o třetinu peněz míň, mínus prachy za minimálně dva play off zápasy, to muselo vyrobit solidní sekyrku. Teď teda zas další sponzoři pryč, vstupný výhledově za 2500 lidí max, to by se taky moh pomalu vytahovat špunt. To se docela kumšt, že přivedli Langa a Stříteskýho. Dost bych se divil, kdyby jim za současný situace kraj a město něco přispěli, i když staly se už divnější věci.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters