HCE Fórum

1242243245247248602

Komentáře

  • Sem to říkal, že zúžení na 12 týmů nemůže projít, protože je moc rozumné.

    Blbý je, že téměř nikdo z APK si nevidí dál než na špičku vlastního nosu.  :s

    Na 14 týmů nemáme dostatek kvalitních hokejistů. A to už nějakou dobu. Situace se nelepší. Řešení je jednoduché.

    Méně týmů v ELH > větší kvalita> víc těžkých zápasů. A čím víc těžkých zápasů pro hráče, tím větší je pravděpodobnost, že se budou zlepšovat. Z čehož pak bude celkem logicky profitovat i reprezentace...
  • @kafka

    V prvních dvou ligách 33 týmů. Absurdní. Za bolševika 9/10 + 14. Takovým tempem bude hrát hokej každý, kdo se udrží na bruslích. 
  • ale ten problem je zejmena v Chance lize. tam je jich 19, coz je absolutni nesmysl

    @kafka - omlouvam se za svou nechapavost, ale prosim vysvetli mi jak pri stejnych penezich ziskas pri snizenem poctu vetsi kvalitu? hraci snizi svoje pozadavky? konkurence je preci vysoka uz ted. jen nejsou prachy. preci moravcik ci janosik od vas neodesli, protoze je mala konkurence, ale proto ze jim nekdo da vic. no a pokud mas stejny rozpocet budes hrat jako 6.-7. obrance kluky co budou chtit min = kvalitativne to lepi nebude. myslim, ze u nas uz neni problem (jako na prelomu tisicileti), ze prumerni hraci dostavali obrovske penize.      
  • Pánové agentura JPP mi zdělila, že usilujeme o Klepiše...pokud by nás to stálo zase tři  mladý hráče , tak at zůstane kde je,..
  • JPP je eliteprospets kde je to v drbech? :)
  • takovy nejaky jmeno tady uz dlouho nebylo, ale je fakt ze u nas jmena nikdy nic neznamenala =)  ja bych asi proti nebyl, bruslarsky porad skvely hrac coz nam se hodi a na lede platnej jeste bude ale jak uz bylo zmineno...co za nej
  • upraveno 27. květen 2020
    1140bxl napsal(a):
    ale ten problem je zejmena v Chance lize. tam je jich 19, coz je absolutni nesmysl

    @kafka - omlouvam se za svou nechapavost, ale prosim vysvetli mi jak pri stejnych penezich ziskas pri snizenem poctu vetsi kvalitu? hraci snizi svoje pozadavky? konkurence je preci vysoka uz ted. jen nejsou prachy. preci moravcik ci janosik od vas neodesli, protoze je mala konkurence, ale proto ze jim nekdo da vic. no a pokud mas stejny rozpocet budes hrat jako 6.-7. obrance kluky co budou chtit min = kvalitativne to lepi nebude. myslim, ze u nas uz neni problem (jako na prelomu tisicileti), ze prumerni hraci dostavali obrovske penize.      
    Úplně jednoduše. Když z ELH zmizí 2 kluby, na trhu se objeví minimálně 14 kvalitních hráčů. A pokud byť i jen část z nich přejde do jiných klubů ELH, kádry budou kvalitnější. V další řadě se koruny od BPA ( zahrnující příspěvky od televizí a dalších sponzorů ) budou dělit nikoliv na 15 dílů, ale jen na 13. Každý klub tak dostane víc a třeba právě tuta suma, kterou bude mít klub k dobru, rozhodne o tom, že Moravčík, nebo Jánošík zůstanou v ELH...

    U nás není prostě tolik kvalitních hráčů, aby mohla ELH mít 14 klubů. A počet klubů v Chance lize už je totální píčovina ( jak správně napsal Kjetel )...
    Post edited by kafka on
  • Kafka - jako argument beru, ze se BPA kolac rozdeli mezi 12 a ne 14 tymu. Coz mimochodem byla hlavni motivace tech co to navrhuji a ne nejaka kvalita souteze. Protoze jenom letos odeslo pred sezonou vic nez 10 hracu do zahranici, tak proste ty hraci na trhu jsou jen nejsou potrebne penize. Kluby ktere prachy maji (napr. TRI, SPA), hrace ziskaji pokud je zaplati (napr. Horak). Navic spoustu hracu se rozhoduje i podle role v tymu (predpokladaneho casu na lede atd.), takze pujdou radeji do FIN/SWE hrat do tymu ze spodni casti tabulky nez druhou/treti lajnu v Komete. Nekteri jdou i radeji do Nemecka (viz Eminger)...
      
    Pokud by to nekdo chtel brat vazne, tak zridi dve profi souteze po max. 10 tymech a zajisti vysokou prostupnost mezi soutezemi (napr. 2 z 10 primy postup/sestup nebo dokonce to doknce nejak promichat pred play-off te vyssi souteze). Obe souteze s platovym dnem a stropem, zazemim pro divaky atd. Pak by totiz ta druha liga byla atraktivni pro divaky a snad i pro sponzory. Tim by snad prislo vice penez (z TV prav), protoze to je dle meho ten pravy problem nedostatku kvality.     

    Ale APK je v tomhle konstatni. Tymu je porad 14 a jedine co se neustale meni je herni rad pro tymy na 11-14 pozici po zakladni casti.
  • @1140bxl

    Přesně takhle bych si to představoval. Dvě profi soutěže, celkem cca. 20 týmů, prostupnost, televizní vysílání z obou.

    Jen by pak byla otázka nastavení prostupnosti mezi druhou a třetí úrovní. Tam bych to viděl na nějakou formu baráže, případně klidně uzavření.

    Když se člověk podívá, stejně v republice nenajdeme víc jak 20 týmů, co mají možnost to hrát na nějaké úrovni... 
  • A co takhle 20 tymu jedna soutěž. Zavřít a nastavit přísné pravidla. Za 3 roky z toho bude opět 14 tymu.
  • Tak jak ten Klepiš, nevíte někdo něco bližšího?
  • Tak rychle mu dát novou smlouvu se slovy že pokud nepodepíše, tak si už nezahraje 😁
  • Nebo spíš nezachytá
  • Uf uf, to bylo těsný
  • Zajimavy ze Lukes tvrdi, ze u nas skoro podepsal a Pesout ma zase svoji teorii, ze to bylo jen takovy otukavani a zustalo to jen u jednoho telefonu.
  • Spekulovalo se o tom, že klub má zájem o Františka Lukeš z Litvínova. Jak moc byl jeho příchod reálný?
    To byly spekulace. S Frantou jsme měli rozhovor, když to vypadalo, že se nedohodne v Litvínově. Ale pak se velice rychle dohodl. To je asi všechno, co bych k tomu řekl.
  • Já si myslím,že je dobře,že Franta zůstal tam,kde zůstal.Proste něco jako Náš Venca.Tady na tom se fakt potom ukáže jakej ten hráč má ke klubu opravdu vztah,a jak za něj dýchá .
    Neeee jak Polák,kterej je pomalu každej rok někde jinde,a jde mu jen o peníze.Takovyho hráče,nikde nepotrebujou.
  • Is it not interesting that the E-Sports World Cup tableau does not look different from a regular World Cup?
    I would have thought that maybe other "national teams" could play better computer games than those that are usually in the lead in real hockey.

  • @three7

    Zábava pokračuje: Do play off půjde dvanáct týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. 

    Tak pokud příští rok nepostoupíme aspoň do předkola, jsme banda neschopů  =) .
  • Tenhle novej systém potvrzuje moje slova o žumpě.
    Jediný co se mi zamlouvá je názor - " Já bych to rozšířil na 16 týmů, dvě konferenece po osmi, moravská a česká... Stejně poslední tři ročníky ovládla Morava. Bylo by to tu zajímavější ;-)"



  • Já bych to udělal tak,že buď bych spojil Č eskou a Slovenskou dohromady,(možná jen nějaky vybraný týmy),nebo bych to nechal tak jak to je teď.Proc se do všeho furt srat.My to připomíná jak u Nás v práci.Porad nějaký inovace, tamhleto, tohleto,a čím víc se do toho všeho stoura, tom víc to stojí za vyliz kapsu.Ten starej osvědčenej systém byl nejlepší.
  • 5.-12. do předkola, tak ty dřeš abys skončil co nejlépe a skončíš na 5. fleku a oni tě dají naroveň s 12. týmem, který má třeba o 25 bodů méně..to je dobrý tvl🤦🏻‍♂️
  • Jsem zvědavý kdo se vyklube z tvrzení Pešouta o jednom top útočníkovi a jednom top obránci
  • Já se obávám toho koho považuje za top útočníka, když byl skoro podepsaný Lukeš 🙈
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters