HCE Fórum

1240241243245246590

Komentáře

  • BMW se rozhodlo (dle meho) pro Sokolov protoze dostali poradnou pobidku, pozemky maji levne a je to blizko Bavorska. Mzdy uz nemohly byt rozhodujici. 
    Pokud chteji stredni management odsud musi ho zaplatit. Oni totiz zastupy techniku/stredniho managementu, kteri nemohou sehnat praci, jaksi v kraji nevidim. Takze bud je preplatis z jinych podniku (napriklad u toho WITTE) nebo je presvedcis aby skoncili v Plzni, Praze nebo nekde a sli do Sokolova. 
    A pak se vratim k moji tezi, ze pokud se toho TED nevyuzije a kraj (+mesta) neprijdou s nejakym (uskutecnitelnym) doprovodnym planem rozvoje (aby tady bylo atraktivni byt), tak budeme mit polygon, ale zadne nastartovani kraje.
    Jo a proc by Nemci napojovali D6 na jejich dalnicni sit? Vzdyt to vede akorat do Varu a ani na nemecke strane neni zadne velke mesto. Jinak u nich ta vystavba silnic funguje jinak - maji jak spolkovy, tak zemsky plan vystavby a podle toho jedou. A vetsinou se snazi dodrzet i terminy realizace...   
  • Jo a ten polygon ma zamestnat primo cca 250 lidi (SUAS ma kolem 3 000 a Witte 2 000) + tam budou externi firmy. Nelze to srovnavat s tovarnou na vyrobu aut... Proto je na to treba nabalit co nejvic. 
  • @1140bxl To napojení D6 na německou dálniční síť jsem myslel právě v souvislosti s budoucí dostavbou D6.
    Jak na úrovni zemské, tak i spolkové vlády je v současné době rozšíření silnice B303 na dálnici zamítnuto, a to dokonce i v případě budoucího dostavby D6.
    Proto je třeba na Německo už teď tlačit (třeba právě i s pomocí BMW), aby se na tom kousku Schirding-Marktredwitz v budoucnu dálnice postavila. Bylo by dobré i pro celou ČR mít s Bavorskem dvě dálniční spojení.
  • Ale on taky k nám mohl přijít kvůli tomu že jsme mančaft kterej to leta mrská nahoře a play of hraje každičkej rok. No a to se o vás říct nedá.Takže nemusel dostat o hódně víc jak Pupík.
  • Skoro to vypadá,jak vymennej obchod, mezi Náma a Plzní. No ja mel Stříťu rád,ať se mu daří.
  • Kotvan je dobrá posila, v pořádku.
  • S Kotvanem jsem spokojenej. Kdyz to sedne, mohl by dost pomoct. Takze odesli 3 obranci a 3 utocnici. 3 utocnici prisli a obranci zatim 2 (3 s Weinholdem)... Takze bych rekl, ze jsme cajk. 
  • A hlavně má Kotvan poměrně málo trestnejch minut za sezónu. Což je na obránce taky hodně dobrá vizitka. ;)
  • upraveno 19. květen 2020
    Kotvan je pro Vás dobrej nákup. Mě se dycynky moc líbil...
    Post edited by kafka on
  • No já myslím,že Oldrich je super bek.Mam stejnej názor,pokud si sedne vše tak jak by mělo,bude to dobrý.
  • upraveno 19. květen 2020
    O. Kotvan played only 31 main round matches last season. Before that, he played only 44 of 52 main round matches. Does anyone know why Kotvan never plays all the matches of the main round? Is he prone to injuries?
    Post edited by HawK71 on
  • Ať už bude BMW sypat do hokeje nebo nebude, pro ekonomiku a zaměstnanost v kraji je jen dobře, že takový investor tam jde. Ten kraj to potřebuje jako pes drbání a bylo by jen dobře, kdyby tím BMW ukázalo i jiným firmám, že i v KV kraji se dá něco takového realizovat. Jinak ten kraj bude vždycky tam kde byl, přitom geografická a socioekonomická vazba na Německo je tam víc než jasná a je škoda, že z toho už dávno nevytěžil víc. 
  • Část rozhovoru se Stříteským:

    A vám se pak ozval Liberec.
    Jenže tam jsem i vinou zranění moc nezapadl do týmu. Měl jsem podepsáno jen na rok a očekával jsem, že smlouvu mi neprodlouží. Domluvil jsem se s Karlovými Vary a tam bych asi i pokračoval, nebýt situace, která ve světě nastala.

    Vinou koronavirové pandemie?
    Ano. Už ke konci sezony tam byl ze strany Plzně zájem, ale já byl domluvený na kontraktu ve Varech a nezdálo se mi korektní z toho couvnout. Jenže pak tam přišel klub s úpravami vztahů, které jsem nechtěl akceptovat.

    Šlo o snížení platu?
    O to nešlo, s touhle úpravou jsem souhlasil. Uvědomuji si, že současný stav je pro kluby složitý. Ale nastaly tam další věci, které nechci rozvádět. Dali mi pak na vybranou, že buď to podepíšu, nebo půjdu pryč. Zvolil jsem druhou variantu. A když se znovu ozvala Plzeň, domluvili jsme se už rychle, nic dalšího jsem neřešil. V každém případě už bych se chtěl zase někde usadit dlouhodobě.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/matej-stritesky.A200520_548566_hokej_ald

  • Hmm tvl..to by mě zajímalo co v tom bylo, o to hůř, že prachama to nebylo..  :#
  • @Screepy

    Asi nechtěl rozvážet seniorům jídlo  =).
  • Ale to je přece jasný! Stříteskýmu se nelíbilo Vaše nový logo a nová barva dresů... :)
  • Jestli se do toho začal zase kecat Vaněk tak se ani nedivím
  • Taky za tim citim nejakou Vankovinu 🙄🤔
  • Nemalujte Vanka na zed. Vanek do toho keca porad a nidky neprestal. Jen ta konecna rozhodnuti jsou prijmana jinak.

    Jestli tady x hracu podepsalo (a predpokladam, ze za obdobnych zmenenych podminek), tak Stritesky nepodepsal. Mohlo jit delku, zpusob pozastaveni v pripade zastaveni souteze, marketingove povinnosti, fungovani opce atd. Proste to nechtel prijmout a sel do Plzne. Hrac je to super, ale podle prubehu kariery mi prijde, ze trochu moc premysli. Je to fer, je to jeho prace, ale za rok (az mu skonci smlouva) bude v PCE a pak v LIT nebo nekde jinde atd. Poprejme mu hodne stesti...

    Ted misto Stritesky/Eminger je tady Pulpan/Kotvan. Takovy je zivot...    
  • Mno, jestli von si MVGM neotevřel poradenskou firmu. Pardubice, Kradec, Jechovisti a teď už i naši začali "pěkně hezky" ždímat městský rozpočty. Někteří dokonce stejně tak dobře, jak to uměl jen a pouze on...  :p
  • Me z toho rozhovoru "zaujala" veta buď to podepíšu, nebo půjdu pryč.
    Psal jsem to uz nedavno kdy jsem se dozvedel, ze par hracu musela v prosinci prodlouzit smlouvy, jinak by si tu uz nezahrali.(to ze prodlouzili zacali zverejnovat az po sezone) 

    A oba pripady mi smrdi Vankem
  • Nechci dělat našemu vedení advokáta ale je vzláštní, že se tak rychle domluvili na náhradě a podepsali Kotvana. A asi to muselo být za obdobných podmínek co nabízeli Sříteskýmu. B)
  • Striteskyho je skoda. Takovy beci na poli nerostou.

    Krom toho, pokud se hovori o nejakym "udrzeni jadra tymu" apod., tak letos zase pruvan jako obvykle. Celkem chapu, ze odchazeji hraci za (treba vyrazne) lepsim (Griger, Rachna, Eminger). Ale tohle mi prijde zbytecny. Presne jak tady pisete. Vankovina.
  • A protoze se tu Vanek hodne sklonuje a ja se doma uz docela nudim, zapatral jsem trochu v internetu. Kdo v tom clanku najde popularni vetu, vyhrava zlateho bludistaka. Mimochodem z tehle kauzy jsem si zmenil nick pripominajici "nemaluj certa na zed" :tired_face:

    https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/renonc-ve-varech-v-pripadne-barazi-s-chomutovem-nesmi-hrat-mensator.A100326_115125_hokej_lge
  • Možná jsme k tomu nepristoupili úplně precizně 😃😃😃
  • Z extraligy jste vůbec s nikým nejednal?

    Ne. Až když 1. května vylétly ven přestupy a objevilo se, že jdu do Znojma, volal mi z Karlových Varů trenér Martin Pešout. Proč jsem se neozval, že shání prvního centra... Moje podmínka jít domů byla ale jasně daná a Vary tedy absolutně nepřipadaly v úvahu.

    Vojtech Nemec

  • VnZ: Tak to se asi teda fakt HODNE nudis, kdyz se takhle patlas v minulosti  =)
  • pone
    Tak uz jsem diky epidemii 2 mesice doma a asi jeste nejakou dobu budu :D
  • To si neumím představit, být tak dlouho doma...

    Já chodím sem na panský poctivě každý den.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters