HCE Fórum

1238239241243244246

Komentáře

• Je to prostě propojený,a tak může v Plzni Guláš hrát.
  • A to je Šmejc z Varů...
  • No vidis,tak to jsem nevedel,to je sila teda.No jo no.
  • Ok, takže nějakej borec z Home Creditu sponzoruje gáži Gulaše v Plzni, přičemž Home Credit mezi partnery Plzně vůbec zmíněný není. Ale nepředpokládám, že by to tenhle čaroděj dobroděj dělal jen z lásky ke Gulašovi a jeho bruslím a hokejce. Takže tam zas bude nějaká levota :) @kafka objasni mi to trochu :))
  • Tak prý je volný Roth. To je přece obránce do prvních dvou lajn 😁
  • A já jsem pro - https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/zuzeni-extraligy-navrh-tri-kluby-12-tymu-liberec-plzen-sparta-praha-hokej.A200513_124140_hokej_zele

Obecně si myslím, že smysl by měly dvě profesionální ligy 10 +10 účastníků. V republice není stejně v tuto chvíli více jak 20 týmů, které by měly zázemí, finance či stadion na profesionální úroveň. 
  • Screepy napsal(a):
    Ok, takže nějakej borec z Home Creditu sponzoruje gáži Gulaše v Plzni, přičemž Home Credit mezi partnery Plzně vůbec zmíněný není. Ale nepředpokládám, že by to tenhle čaroděj dobroděj dělal jen z lásky ke Gulašovi a jeho bruslím a hokejce. Takže tam zas bude nějaká levota :) @kafka objasni mi to trochu :))
    Pohádka, nic než pohádka...
  • kjetel napsal(a):
    A já jsem pro - https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/zuzeni-extraligy-navrh-tri-kluby-12-tymu-liberec-plzen-sparta-praha-hokej.A200513_124140_hokej_zele

Obecně si myslím, že smysl by měly dvě profesionální ligy 10 +10 účastníků. V republice není stejně v tuto chvíli více jak 20 týmů, které by měly zázemí, finance či stadion na profesionální úroveň. 
    Tuto nemůže u klubů projít. Tuto je totiž moc rozumný. Dvanáct klubů v ELH je tak akorát, víc kvalitních hráčů tu není...
  • kjetel - Jo, to bych taky bral, za mě OK. Akorát mám dojem, že by KV nemusely být v té dvanáctce :)
  • @plasa

To se vyloučit nedá.
    Ale obecně je u nás profesionálního sportu fakt hodně - 32 fotbalových a 30 hokejových týmů je pro 10 milionů obyvatel setsakra moc. Pak je jasné, že bez eráru to nejde (a to je pořád "sranda" krize, při větším výpadku na to prostě nebude).
  • Ja jenom proste nevim zda tech 10-12 tymu (ackoli ze sportovniho hlediska mozna kvalitnejsi soutez), je zajimavych z pohledu dosahu. V pripade 10 tymu prijdes oproti soucasnosti o 4 mesta kde se nejvysi soutez hrat nebude a tzn. mensi dosah. Neverim, ze by napriklad z Varu lidi zacali masivne jezdit do Plzne (na super zapasy bude vyprodano jako nyni a kouknout se na Boleslav?) pripadne obracene. Proste si myslim, ze by extraliga zajimala mene lidi = mene zajimave pro sponzory. A vetsi zajem o 1.ligu nebude - tam je mdeialne zajimava jen polovina utkani...

Myslim, ze u nas neni nikdy vice nez 15 tymu, kteri chteji hrat extraligu (snad jen Kladno ma ted ambice se vratit - i kdyz). 16 tymu je naprosty ulet. 

Proste bych tu soutez na rok zavrel se 14 tymy (kvuli soucasny situaci, at nedelaji zadne blaznoviny) a od dalsi sezony bych hral hodne sirokou baraz (4 tymy z extraligy a 4 tymy z Chance ligy). Nebo to cele nechal jak je to ted...

Jo a snizil bych pocet tymu Chance ligy taky aspon na 14...   
  • Sparta má dalšího centra. Tak co bude s tím Pecháčkem? 😁
  • @VANEKnaZDI vůbec by mi jeho příchod nevadil, ale vidim to spíš jako sci-fi :D 
  • TO:Kafka
    Tak dobra,kdyz je to pohadka,kdopa,mu tedy dava ten mega mesicne?
  • kanis
    Mega? Ty tomu veris?
  • Tak zítra Lukeš podepíše Litvínov
  • Ten by byl luxusní
  • upraveno 14. květen
    kanis napsal(a):
    TO:Kafka
    Tak dobra,kdyz je to pohadka,kdopa,mu tedy dava ten mega mesicne?
    Já nevím kdopa a za copa dává Milanovi mega měsíčně. Jestli máš takový informace, tak se o ně s náma poděl.

Vůbec mi teda ale není jasný, pročpa se Milan honí po ledě v pilsdresu za 450000 českých, když by podle Tebe moh dostávat násobně víc... :)  
    Post edited by kafka on
  • Milion? By mě zajímalo kolik takových hráčů v ELH je, co berou milion měsíčně.. To už i pro extra bohatý kluby je darda za jednoho hráče.
  • upraveno 14. květen
    hmm, když se k tomu přidá společnej návrh na herní rystém, tak to vypadá na chystanou fúzi, to se fotr zvencne ... B)

Post edited by kafka_jr on
  • Type your comment@kafka_jr

Mužíková je blbka. Vlastně ne. Ona je všech blbek královna... :p
  • Tak to good luck, Tygři :)
  • upraveno 15. květen
    Vytisk do Litomeric ..... hmmm ... to mohl prijit taky uz k nam. Jednoho z mladych beku k sobe na rok....

....ale asi sme ho moc nasrali, jak jsme tam k nim do Vitkovic poslali juniory, tak se s nama nebavi.  :)
    Post edited by pOne on
  • Standovi klub dluzil 2 vyplaty. Tak mu misto toho poslali 5 tricek, 2 mikiny, rousku a jako bonus jednu salu Pletky v cerny barve s Eckem.  =) =)
  • Tak to tady za moc nehrál 🤣
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters