HCE Fórum

1237238240242243591

Komentáře

  • Jasně,že nezapomel.Na tohle se nezapomíná.
  • Už někdo víte něco bližšího,o příchodu toho beka za Stříťu?
  • Neee, žádnýho Lukeše, to radši nikoho tvl..  :#
  • Kdyby to bylo pet let zpet, tak bych v tom videl nejaky smysl. Kdyby ty prachy za Lukese radsi pridali na Striteskyho. Nevim kolik utocniku zase chteji mit pod smlouvou
  • Tak 38-letej Lukeš by byl fakt úlet   :s  Ať se radši soustředí na sehnání kvalitní náhrady do obrany za Stříteskýho. Už teď máme na soupisce 21 útočníků. B)
  • Ahoj zdravím Vás všechny!

    Přijde mi, že v tom článku nás napsali jen tak do počtu. Podle prohlášení mi nepřišlo, že by Pešout o takového útočníka usiloval. Také v rozhovoru říkal, že sestava je kompletní (než odešel Stříťa). Tudíž si myslím, že opravdu hledáme "jen" obránce pro 1. nebo 2. lajnu.

    Což mi ale v nynější situaci přijde jako dost náročný úkol. Jelikož z toho co jsem koukal tak asi jako nejlepší mi přijde Kotvan z Liberce. Je v podobném věku a z Liberce by mohl být zvyklý na ofenzivní styl, záleží také, ale proč ho v Liberci už nechtějí... Soukromé přání je Cibulskis, ale ten je asi vysoko přes naše platové možnosti.

    Jaké jsou vaše tipy?
  • Pokud sháníte ofenzivního beka, myslím, že je to zbytečný. Lukáš je dopředu velmi šikovný. U nás ale z nepochopitelných důvodů měl v posledních sezonách od "trenérů" zakázáno útočit... :'(
  • upraveno 11. květen 2020
    kafka: Jednoho beka by to asi jeste chtelo. Ale nedelam si iluze, jsme radi, ze jsme radi. Tisicovky ve sklepe vidlema neprehazujeme.... Nejaka osa tam je. Granak, Plutnar, Senkerik, Pulpan (pripadne Rohan)..... zbytek se snad pripoji.

    Safar to tu loni hral. Weinhold odehral sezonu v Prerove....

    Post edited by pOne on
  • Momentálně máte víc zkušených beků než my.

    Ale to mají vlastně všechny kluby, protože my máme jen dva...

    Věkový průměr naší obrany je 23,4 roku.  :o
  • kafka: Vy to vzdycky date nejak dohromady, ze hrajete o druhyho Fleka.  :) .....a pak jeste nadavate, ze to je nahovno vsechno.  =)
  • pOne napsal(a):
    kafka: Vy to vzdycky date nejak dohromady, ze hrajete o druhyho Fleka.  :) .....a pak jeste nadavate, ze to je nahovno vsechno.  =)
    Všechno hezký ale jednou končí...
    Vždy jsme měli hodně mladých beků. Ale každej z nich se učil hokej a sbíral zkušenosti od někoho zkušenýho.


  • Pánové, co říkáte na Porubu? Tam to vypadá jako boj o postup dle přestupů co tam dělají
  • Type your comment@swaty

    Pokud Chance ligu nebude hrát Znojmo (někde o tom kolovaly zvěsti), tak bych je viděl jako horké favority. Kladno zatím spíš prodávalo než kupovalo, Vsetín také nic moc a Chomutov pořád ta samá písnička...
  • Vazne mi nekdo chce tvrdit, ze ma Plzen natolik maly rozpocet, ze vazne hrozil prodej jeji licence? ... Kafko?
  • No myslím,že jsem to tady už psal s tím Lukesem.Ale myslím si,že to je,"jedna bába povídala "Správně, žádnej Lukeš,ale poradnyho beka sehnat. Prachy na to budou když odešli Gigi,Rachna,Stříťa a Eminger.
  • kanis
    No nevim nevim, kdyz  davame Pulpanovi tolik penez, ze Plz to nebyla schopna dorovnat :)
  • VnZ: nebyla schopna nebo nechtěla 🤔
  • No z myho hlediska vono to zase v tej Plzni s tema penezma tak horký nebude.Akorat prostě Plzeň má dle myho obrovský plus ve Strakovi, a Vlasakovi. To jsou prostě lidi,za kteryma ti hráči jdou, a navíc oni maj neskutecnej čich na hráče. O penězích to tam až tak nebude.Vezmete si,že oni tam zase až tak takový esa nemaj, Guláš?No jasně, ale ten je placen úplně odnikud jinud(od koho jistě dobře vime),ne z klubu.Toho by si nemohli dovolit ani náhodou.
  • L. Pulpán...
    ...and now F. Lukeš?
    There were times when I would have cheered about that. But those times are years ago.
    If, as in the past, we bet on worn-out players who can not get the money they are calling elsewhere, then we are back on the wrong track.
    Up-and-coming players, paired with a few experienced ones was the path to success in recent years - we should continue on that path. 
    Otherwise we will soon have the next V. Benák and R. Duda - a lot of money for little or no performance.
  • @kanis no to ja treba nemam tuseni kdo plati Gulase :)) iluminati? 😄 s prachama to tam mozna neni top ELH ale cena / vykon je u nich slusny pomer tim padem..
  • Peníze u nás opravdu nejsou. Lidé, kteří vyštípali z pilsklubu Emila Kristka, je prostě nedokážou sehnat... :'(

    A tak se žebrá na radnici i na kraji... :s
  • @kafka v Plzni se už žebrá taky o veřejný peníz? A já myslel, že to je jen nešvar u nás a Tygerci :D no a samozřejmě všude jinde, jen se o tom tak nahlas nemluví..
  • S rozpocty je to vsude stejny. Kdyby nebyl zadny verejny peniz, tak neni extraliga v takove podobe. V podstate mas tri moznosti vstupu verejnych penez:
    1. Vetsi ci mensi cast nakladu na provoz a udrzbu haly (casto v majetku mesta) hradi mesta.
    2. Mesto primo dava klubu podporu.
    3. Podnikatele profitujici na mestskych zakazkach financuji klub = misto kde se potkas s politikama. Vyhoda je napriklad kdyz stavis novou halu :-)

    No a samozrejme plati, ze existuji kombinace vsech tri zakladnich pristupu. 

    Takze kdyz nekdo napise, ze ma nejnizsi rozpocet v extralize ja zahadou co ve do toho radi.
    Myslim, ze pokud chteji extraligu zlevnit, musi zavest platove stropy (a neobchazet je). Kolik vydas na platy hracu je jedine porovnani mezi tymy...    
  • Screepy napsal(a):
    @kafka v Plzni se už žebrá taky o veřejný peníz? A já myslel, že to je jen nešvar u nás a Tygerci :D no a samozřejmě všude jinde, jen se o tom tak nahlas nemluví..
    Jak vidíš, tak od tutý sezony už se to dostalo i do Plzně...  :'(

    Sere mi to, sere mi to moc.  :s
  • To:Screepy
    Nevim kdo jsou to iluminanti.ale vis,kdo vlastni Home credit?Ja tady jmeno rikat verejne nechci.Tak muzete tipovat.
  • kanis
    Home credit prece vlastni Kellner
  • @kanis - není trochu divný, proč by platil plzeňskýho Gulaše maník-firma ,která podporuje tygřenec v LBC? B)
  • Skopec
    Spis jestli v tom neni zahackovany jeho spolecnik :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters