HCE Fórum

1236237239241242590

Komentáře

  • A taky si myslím,že nakonec skončí u Polokoňů.
  • Když se tady řeší orbitka... Víte vůbec kolik máme teď na soupisce centru? Jen z hlavy : Černoch, Machac, Hladonik, Skuhravý, případně Mikus, Vildumetz
  • Nevěřím tomu ze by nejakej KvaLitní centr přímo do první lajny přišel...už jen kvůli tomu ze prave o Machacovi psal Pešout ze by to měl být útočník pro první lajnu ze na to dostane prostoru dost
  • 350 litrů za měsíc, to by chlapec musel jít tak na půlku a to by se mu asi nechtělo (toť můj odhad), škoda že jsem se nikde nedozvěděl jakou gáži měl Polák, když se mu chudákovi nelíbilo jít dočasně s penězma dolů..ale že by trpěl hlady to si úplně nemyslím..

    @Vossy jj, taky jsem si včera při čtení toho, jak SYNER tlačí vo drobný po magistrátu Tygerce vzpomněl jak se tu vyhrožovalo že když nedají, žádnej hokej nebude a basta. Liberec zadluzenej až po uši a ještě bude solit temhle mafiánům.. hezký


  • Kdyby někoho zajímalo zákulisní dění v CV
  • Ooooo tady je to vsechno prevleceny v novym kabatku....

    Ty novy hadry s timhle logem nevypadaji zle. Uvidime, jak to celkove vyrobce/designer textilu uchopi. Ma to potencial....
  • Když změna identity, tak všude :).
  • kjetel: Muzu si nechat svuj nick?  :)
  • Screepy: Co udelame s CSPK cyklodresama?  B) Koupime centrofix a zmenime identitu?  =)
  • @pOne: normálně si to necháme někde vytisknout jako takové to logo co se nažehluje a halt přežehlíme :)
  • @pOne

    Jen když budeš černo-bílo-šedý  =).
  • kjetel: To zavani rasovou diskriminaci. To je nelegalni!  :)

    Screepy: Ja zehleni nesnasim. Presmrncnes mi to?  =)

    BTW: Udelat cernej cyklodres jen s tim Eckem vpredu, vzadu a malyma Eckama na rukavech by nemusel byt takovej problem. Sice pri +35 a slunci by to byla prekerni grilovacka, ale tak co....  B) 

    Mne by se ta cerno-bila kombinace hodila k docela dost vecem, co mam na kolo. Ostatne i ke kolu (bajku).
  • Ooooooo já už mám taky nový logo, hezký 👌👌
  • Ještě tak dva roky a přestane mě překvapovat, proč má u svýho nicku spousta z Vás to černobílý E... :)
  • Type your comment@VANEKnaZDI

    Zajímavej rozhovor, díky za něj! Na to, že mladá paní nastupovala k pirátům jako účetní a přestože nahoru na nový post šla dost rychle, je vidět, že není hloupá a dobře ví, o čem mluví...
  • Kafka
    Hlavně zajímavý, jakým způsobem se to tam vedlo, že musela dělat i sportovního manažera
    Musí být šikovná tato paní 😁
  • Taxem si taky poslech pani z Chomutova, ntvl tam to muselo byt pekny rodeo s prachama 😄 Hlavne moc nerozumim tomu, ze sedm statecnych podepise memorandum a neseznami se do posledniho halire s tim, jaka je tam sekera. Ze tam probehly lzi apod je jasny, ale kdyz si udelam hloubkovy audit vsech smluv a penezotoku tak mi to preci musi hodit jasny cisla. To tam nakraceli, nechali si navalit buliky do hlavy, ze vsechno je relativne v pohode a pak najednou zjistili ze v pohode naopak neni vubec nic? To se mi nezda, ti chlapi nejsou asi zadni podnikatele zacatecnici aby si nezjistili do jakyho rizika jdou. Hele pro me za me at tam dospelej hokej zacne klidne od 2. ligy, neni to prvni ani posledni pripad. Smutny je, ze tyhle cachry s prachama se tam musely dit uz davno za jejich extraligovy ery a porad to tam kluci vesele mastili dal jakoby se nechumelilo..licenci meli taky porad a ticho po pesine..
  • Screepy
    Vidíš to... Můžeš mít dluhy, jen si podepíšeš s věřiteli splátkový kalendář a licenci na další sezónu získáš
  • Tygerec pumpnul město a jedeme dál 😄
  • No bez Stříteckýho , to už bude pěkná díra v lodi,,,těžko se bude nahrazovat...

  • No to každopádně.To by musel přijít opravdu někdo adekvátní jeho umu.Napada mi Výtisk, ale to je asi nereálný. I když,v jeho věku,vyhazovu z Vítek, a jeho touze si zahrát jeste extraligu, si myslím,že by možná třeba i kyvnul.
  • Psali v tom článku,že v tom případě sestava ještě uzavřená není, a že budou adekvátní náhradu hledat,tak jsem na ně zvedavej. Ten Výtisk se nabízí, jako řešení. Pokud,už teda nepodepsal jinde.
  • Výtisk prý nestíhal bruslenim. Tím by se sem asi nehodil
  • Von by ho Pešy vycepoval 🤣🤣
  • @Screepy souhlas s prvním odstavcem, naprosto přesné
  • Smutnej to pohled.Nu což, co se dá dělat no😪🙄😌
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters