HCE Fórum

1235236238240241600

Komentáře

  • Mě se změny loga nelíbí. Rozhodně ne tak razantní.

    Například Montreal, Chicago a Toronto mají logo spoustu let v podstatě stejný. A na první pohled každý fanda ví, komu logo patří... 
  • Myslim, ze ty novy loga nejsou zly. To alternativni je moc staromodni, dal bych mu vetsi smrnc a vic vyrazu. Nez tu sedou, tak radeji cerno-bilou. To je lepsi kombinace. Seda se mi nelibi.

    Jen vuci ecku mam takovou nostalgii. Povedeny logo, kdyby se trochu modernizovalo.....

    Ale nevidim do pozadi, co koho vedlo k ty zmene. Prava na logo atp.
  • Ta šedá mi tam taky přijde strašná. 

    Obecně si jen můžu povzdechnout, že jsme vlastně klub bez identity - vždy se jede podle barev a rozhodnutí sponzora. 

    Jakkoli chápu, že barvy Sokolovské uhelné žádoucí nejsou, dalo se s tím naložit lépe. 
  • Jen vuci ecku mam takovou nostalgii. Povedeny logo, kdyby se trochu modernizovalo.....SOUHLAS.
    Pokud bych chtěl udělat změnu, vycházel bych ze starého loga, klidně vyměnil všechny barvy, tvar bych nechal, malé e vyměnil za výraznější, agresivnější, modernější e.
  • Hm... tak po zelený se mi teda bude stejskat, zatímco po tom logu fakt ne, to mi přišlo graficky podivný od samýho začátku, teď už i zle zastaralý. Ale teda bohužel ani to nový logo mi nějak omračující nepřijde :/ Alternativní je myslím trochu elegantnější, ale dost staromódní :)
    Docela by mě zajímalo, kdo je autorem... proč se tyhle věci neprezentujou, to nechápu.
    A k těm logům v NHL... Taky ty loga klubů, co vyjmenoval Kafka, to jsou tak trochu ikony, dnes už retro a zároveň nadčasový věci. U nás to v ELH má Sparta a teď nově Motor. Jinak nevím... :)
  • Mno, ale když nad tím tak přemejšlim, tak triko s novým logem je asi první v historii mýho fandovství, který bych byl schopnej normálně na sobě nosit. Takže vlastně asi dobrý! :))
  • Tak za mě se mi ta změna líbí.Cerna a bílá se mi vždycky líbila k sobě dohromady.Jen ta šedá je trochu úlet, ale to už jak někdo psal,je věc někoho jinýho,a bůh ví proč ta šedá v tom zřejmě musí figurovat. No nic,uvidíme jak to bude vypadat na ledě,až v tom kluci vyjedou.
  • Každopádně logo,barvy dresů, barvy tkaniček u bruslí,výsledky nedelaj. Hlavně aby si sednul mansaft, to bude důležitý,potom už je vše jedno.
  • plasa: Ja mam (prave na sobe) jedno triko kappa z uplnyho pocatku, jeste z PlechAreny. Je seprany az bida. Ale je na nem decentni ecko na prsou na strane. Takovy to vysivany, kde jsou zvyrazneny bily linky. To logo je jak novy i po 100 vypranich. Tohle provedeni loga se mi libi. S tim bych pracoval..... Je uplne jiny, nez tady ma treba kanis. Ale uz je to jedno. Stejne to nezmenime.
  • Osobne si myslim, ze zmena loga a barev ma dva duvody:
    1. Holub uz nechtel delat reklamu SU ktera uz nejaky rok nepodporuje varsky hokej. Hlavne barva mela byt jako diky SU
    2. Marketing. Kdo ted bude chtit chodi na stadak v zelenych barvach, kdyz hlavni jsou cerna a bila?
    Jsou to jen me domnenky :)
  • VANEKnaZDI
    Tohle mě taky napadlo.Ted si téměř každej bude muset nějaký ten vercajk v nových barvách a sebe koupit,a tím podpoří klub.I tak by se to dalo pojmout.
  • Hlavně logo BMW vynikne lépe na černé nebo bílé než na zelené ;)
  • cerna, bila...seda...trochu zlate...no mohly by se inspirovat las vegaskyma knights :D
  • Černá by šla, zbytek ne, logo se mi nelíbí. Proč mít pořád název po někom, kdo nás nesponzoruje...
    S reklamama to nebude taková krása, jak se rozplýváte..¨Nicméně alternativní logo je ale  pěkný :)
  • VnZ: Sice ty vercajky maj predrazeny az hanba, kdo vi jak maji osefovany provize, ale ze by na tom trhli az takovej balik v nasich pomerech....
  • upraveno 4. květen 2020
    :o  Is my screen broken and so it shows the website only in monochrome? ;)

    Btw: My favourite team in the American Football NFL are the New Orleans Saints. :)

    PS: Another time more about the image change.
    Post edited by HawK71 on
  • Dnes jsem se dozvěděl, že by měl ještě přijít F. Lukeš
  • No nevím jestli zrovna Lukeš by byl bez Hübla co platnej.
  • Jestli tedy myslíš toho Lukeše kteryho myslím ja.
  • To je ten překladatel??? Úrodně rozvodněné oči?
  • Myslím litvínovského Lukeše, ale mají o něj zájem i Pardubice, tak uvidíme, jak to dopadne.
  • Type your comment@hestik

    Nechápu.

    Je mu skoro 38 let, naposledy dal přes 20 branek v sezoně 2014/2015 a kluby se o něj perou?
  • No nevim, brát 38 letýho Lukeše to je perspektiva. Pokud nemáme prvního centra, tak prostě bude třeba trochu přitlačit na penězích a přivést sem přeci jen nějakou kvalitu, ale kvalitou nemyslim skoro 40 letýho kluka, to nemá zbla smysl. A je to úplně proti jakýkoliv současný filozofii našeho managementu v nákupu hráčů. Jenže sežeň kvalitnmího centra první lajny v ELH s našm rozpočtem :) to je oříšek..
  • Co jsem mluvil dneska se známým z chaty,kterej je z Litvínova,tak Lukeš má ještě podepsáno tam u nich.A navíc prej je to divný,že by měl jit někam jinam,když podepsal i Hübl,Lukesovo dvojče,nebo naopak.A taky říkal,že bez Hübla je jalovej, stejně tak bez něj i Hübl.
  • No já mám info od kamaráda, že Lukeš se prý do podpisu nový smlouvy v LIT úplně nehrne, tak terď nevím, zda už má podepsáno nebo ne, ale že by šel k nám to je fantasmagorie, to není už dneska kluk do první lajny a brát ho kamkoliv jinam je vyhazování peněz do luftu.
  • Ropákům Lukeš podepsal v květnu 2018 na dva roky s roční opcí...
  • Když tady jde řeč o 1. centru tak volnej je Vládík orbitka mladší. =)  Na iSportu jsem nedávno článek, že je to ten správnej hráč do 1 lajny pro Litec a KARLOVY VARY. B) Jenže tenhle chlapec bral naposledy měsíčně ve Spartě 350 litrů. Tak to by musel jít hodně s penězma dolů aby tady hrál. :o Věk 31 let není špatnej ;) , jen se nerad vrací do obrany a je trochu línej na treninku. :s
  • No když jsme u toho mladyho 🌹, nevím kolik bral Rachna, ale myslím si,že o moc míň nejspíš neměl. No a můj názor je,že by mladej 🌹platnej byl,to každopádně. A taky si myslím,že by si ho Pešy srovnal.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters