HCE Fórum

1230231233235236591

Komentáře

  • Pokud nám tým nebude chtít platit tabulky a kluby se mezi sebou nedohodnou, tak nam tým kam by Zikmund šel musel zaplatit 250.000 hostování.
  • Tak eliteprospect se opravilo, Slahar prý zůstává ve Zlíně a Zikmund prý do Sparty. Koukám, že jejich web taky funguje na principu JPP
  • upraveno 18. březen 2020
    VANEKnaZDI: Taky je to na eliteprospect v katekorii "Rumours" tedy v překladu "pověsti" nebo "spekulace" a čerpají doopravdy z toho co se napíše v různých článcích a nebo kde se co plácne na netu.
    Za kazdým tím jménem máš většinou i odkaz ze kterého se čerpá. TZN třeba za Zikmundem je článek z Hokej.cz
    Post edited by Vossy on
  • @Vossy To jsem ani nevěděl. Díky 😊
  • U Lukáše Pulpána se nejedná o JPP...
  • Nevíte někdo,jak je to s Flickem?
  • @kanis Ma jeste rok smlouvu

  • Díky 👍👍
  • A look at the rumours on eliteprospects:


    That means: Either the player will be split in two, or the player will be cloned, or Mladá Boleslav will be in Finland soon. B)




  • Pokud diky koronaviru neodstartuje pristi rocnik Extraligy, pujde Pavol Skalicky do Finska. Jednoduche. B)
  • @pOne: If he will be allowed to leave the country, he will fish in Finland, because due to Corona, ice hockey will then also be suspended in Finland.  =)
  • Podle rozhovoru Pesouta si dávám dohromady, že mimo Rachny, Grigera a Mikysky jsou všichni pod smlouvou.
  • To se dalo čekat. Nezbývá nic jinýho, než opravdu Bedynkovi poděkovat, a popřát hodně štěstí.
  • Dnes ve sportu...K. Vary usilují o návrat Lukáše Pecha.....
  • K. Vary si zahrávají s nervy některých fanoušků...  =)
  • K. Vary vynahrazuji svym fanouskum nervove vypeti spojene s play off, ktere se zrusilo.  =)
  • Já jsem o Pechovi taky četl, někdo na facebooku psal, "že mu někdo z Áčka říkal, že je Pech podepsanej" .. ale já tomu furt nevěřim, Pech jasně naznačil, že dokud v týmu bude Vaněk, nevrátí se
  • upraveno 24. březen 2020
    @kinkis názory lidí se v čase mohou proměňovat, on to v tý Spartě taky určitě není žádnej med, co si budeme, sice tam hraješ za slušný peníze, ale musíš každou szonu potvrzovat, že jsi pro ten tým platnej a dělat body, jinak tě pošlou rekomando někam do pryč za poloviční gáži. a i SParty  se lověk může přejíst, Pech už tam nějakej pátek je, takže prachy už si asi vydělal slušný, tak už může jít někam, kde to jen o penězích nebude a pořád tam může být dost platnej, hráč s jeho zkušenostma by se nám hodil, o tom žádná, body taky dělat umí, prostředí zná. Důležitý je, aby to nebyl klasickej zásluhář co se tu bude klouzat na trojnožce a bude to mít na háku, ale tím, že by šel do prostředí, kde ho  hokejové obecenstvo zná, by si to myslím ani nedovolil. 
    Post edited by Screepy on
  • Pechackovi jsem nemel nikdy za zly, ze odesel tak jak odesel. Hlavne to byl tenkrat problem naseho vedeni.
    Ani jsem nikdy nezaregistroval, ze by hazel spinu na nasi adresu. Takze za me, proc ne...
    Jen si nejsem jist, jestli to stale bude centr do prvni lajny, i kdyz sikovnost se mu stale uprit neda. 
    Doufam, ze udrzi Cernocha.Rostl zapas od zapasu. Kdyz jsem s nim mluvil, tak byl z Varu strasne nadseny a rad by zde pry pokracoval. Jen nevim jak ma nastavenou smlouvu. Dalsi vec je, ze by to byla opet hostovacka. Takovy hrac ma tabulku  1.350 000,-
  • Taky vubec nic proti Pechackovi nemam. Myslel jsem to jako vtip.
  • Pecha bych sem rozhodně bral, ale jak psal Screepy, asi to není centr první lajny
  • Vubec bych se toho nebal. Nejsme klub, kterej takovy hrace prehazuje vidlema....
  • Pechacek?No tvl, sem s ním.
  • Vybíráte nový hráče podle vejšky? Pulpán, Pech...  :)  

    Dalšíma posilama budou Zbořil, Martynek, Kaňák, Flynn, Kodýtek a Holík?
  • kafka: Ne, zatim jedem podle pocatecniho pismena.

    Vrchni rymar parek klubu navrhuje usilovat o prvni utok ve slozeni Flek, Pech, Frk.  :)
  • Flek - Pech - Frk je super lajna, to se mi líbí... Jen je to takový mírně depresivní... Je, tady mam flek, to je pech... kdopak mi to tam frk?
  • Pone: Jestli jedem jen hráče od P tak to následuje Plekanec, Palát a Pastrňák. To by díru po těch těch dvou odchodech mohlo zalepit. Jen by to chtělo sehnat nějakého o trochu lepšího sponzora.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters