HCE Fórum

1229230232234235590

Komentáře

  • Letos se nemůže žádný manažer vymlouvat že se dlouho hrálo a hráči už byly rozebraní. Jsem zvedavej co vše se stihne za ten měsíc a půl domluvit.
  • Tak a teď ledari nebudou mít co žrát :# =)
  • A Kjetelovacka je taky bez vítěze 🙄
  • upraveno 12. březen 2020
    Ja moc nerozumim tomu postupu Budějovic přímo (ve vsi úctě k jejich bodové převaze v letošním ročníku pralesa)..

    To se jako rozhodlo od stolu nebo je to někde v regulích psáno, že v rámci zásahu vyšší moci bude vítěz postupovat přímo do ELH.. protože esli se to rozhodlo jen tak , pak je to mnohem větší plivanec do ksichtu všem fanouškům hokeje než náš týden propíraný juniorský tým ve Vítkovicích..za který jsme světe div se žádný flastr nedostali.. nechápu upřímně reakci řady lidí na fejsbukach atd kteří halasně jasaji..

    A mrzeni mám teda z toho že nebude play off, zrovna letos :( když jsme hráli fakt pěkně a mohli si ještě užít kompletní první lajnu 😒 chjo..no snad se ten tým nerozpadne na atomy a příští sezonu bude zase aspoň takový jako letos, i když ty body Griger + Rachůnek budou samozřejmě strašně chybět. Ale je to jenom hokej..
    Post edited by Screepy on
  • Automatickej postup Motoru taky nechápu,ale to už jsem psal někde předtím.Kde bylo psáno,že je někdo v tom play off neudělá?Přesně tak,teď by měli lidi flusat.
    Ale co no,stejně s tím už nikdo nic neudělá,to je fuk.
    Mě hodně vadí (mrzi),že se tahle pro nás skvělá sezóna nedohraje.
    Pokud nedoplnime vhodně mansaft, jsme priste tam,kde je dnes Kladno.
  • Kdyby se povedlo ten mansaft udržet mimo tedy Gigiho a Rachny, tak o ten tým strach nemám.Kdyz jim dvoum nabídli vylepšený smlouvy,muzou zrejme tedy ty prasulky dát,a tak ted hledat komu.
  • Například Černoch s Vondrackem by se mi tady libili i příští sezonu.Stejme tak Granak, no vlastně celej ten mansaft jak je teď.Doplnit o ty dva hrace,který odchází ale adekvátně,pri vší úctě,ale neeee někoho z junku.
    Kdyby to byl podobnej tip hráče jako je třeba Perret,ale musel by tedy hrát celej zápas,neeee jen když se mu teď zrovna chce,jak to on dělá.
  • Podle toho jak reagoval Pešout na nějaky komentare na fb, tak bude hooooodně tezky ty dva nahradit z prostrdku ktere k tomu budou a hlavne z tech hracu co budou k dispozici
  • @Screepy

    Někde psali, že den před ním o tom jednali prvoligové kluby a sedm z deseti klubů, co měly hrát play-off, tak souhlasily s postupem Budějovic.
  • FeryBo: Bohuzel, takovej je zivot. Nahradit dva hrace z prvni lajny s tolika bodama by bylo tezky pro kazdej tym. Treba se vysvihne nekdo dalsi. Snad se ten tym nerozpadne celej.
  • Screepy, kanis:

    Na postupu Motoru zrovna já nevidím žádnou prasárnu. V pravidlech je sice napsané že do extraligy postoupí vítěz PO první ligy ale stím jaká nastala situace nomohl v pravidlech a řádech počítat vůbec nikdo. Prostě zasáhla vyšší moc.
    Je pak naprosto logické že v situaci ve které se nemůže hrát PO a není šance na náhradní termíny, se sejdou zástupci všech klubů kterých se to týká a hlasují o návrzích co s tím. Z hlasování 10 klubů, kde hlas Budějovic nebudu brát na zřetel hlasovalo 6 pro a 3 proti. To jsou 2/3 hlasů. Rozhodně mi to přijde jako nejčistčí řešení v této situaci. Aby si dali mezi sebou sérii na 4 vítězné v kámen, nůžky, papír a nebo hráli v 8 člověče nezlob a vítěz by postoupil, je asi stějně reálné jako dohrát PO. Navíc Motor prostě v základní části potvrdil svojí převahu nad zbytkem a podle mě tohle je v současné situaci spravedlivé. Kdyby motor vyhrál s vyplazeným jazykem na vestě o pár bodů před smečkou vlčáků, tak by to hlasování taky neprošlo a muselo by se hledat jiné řešení, ale jiné než hrát příští rok extraligu s 13 účastníky mě nenapadá.
  • Jenom k těm bodům Rachůnka a Grígera... Jako jo, budou chybět. Ale třeba se podaří postavit první lajnu, co bude mít lepší +/-, což by přineslo víc bodů. Tedy ne těch kanadskejch, ale opravdovejch :)
  • Taky si myslím, že když si to kluby v chance lize odhlasovaly, ne teda jednomyslně, tak ten postup Budějc je asi nejlepší možný řešení situace. Není to ideál, ale dá se to vzít.
    Navíc už jsem dlouho nebyl v CB na párku.
  • @plasa - je fakt, že na to kolik kanadských bodů měli, +/- byla docela bída
  • Ještě k Budějovicím:

    "Úplná shoda u klubů play-off Chance Ligy nepanovala tam, zda soutěž ukončit nebo vyčkat jako u Tipsport extraligy ledního hokeje a pokračovat v ní," prozrazuje jednatel klubu. "Některé kluby chtěly soutěž okamžitě ukončit, některé kluby chtěly počkat, ale stále byla varianta, kdo bude vítězem. Ohledně vítěze byla shoda jednoznačná, že by měl postoupit Motor, protože byl v dlouhodobé části jednoznačně nejlepší. Nevyhráli o pár bodů, ale s obrovským náskokem. Stejná shoda byla v tom, že sestupujícím týmem budou Rytíři Kladno," dodává jednatel klubu. Scerban na dnešní tiskovce

    Takže nejdřív se hlasovalo jestli dohrát nebo ne a tam bylo to bylo 7 proti dohrání a 3 pro čekání co bude a teprve poté, když bylo jasné že se dohrávat nebude, bylo jednomyslné schválení všech klubů první ligy o postupujícím. Takže v tomto případě už podle mě prostě není co řešit.

  • O tom hlasovani klubu z Chance ligy jswm nevedel, v tom pripade to je fer a v poradku.
  • This year's situation should be used to supplement the regulations on gaming operations. For example like this:
    "Champion is the winner of the playoffs. If the main round is over and the playoffs cannot be played, the first of the table after the main round is the champion".

    So there would be a further incentive for the main round - and with the appropriate regulation in the 1. Liga České Budějovice would also be the legal promoted team (without any strange votes behind closed doors).
  • Pokud si to kluby odsouhlasili,tak v pořádku. To jsem taky nevěděl.Takze omluva Motoru.
  • No musím říct, že jsem zvedavej, a i se těším na to,jak se to puzzle bude postupně skládat dohromady.Snad se to povede slozit co nejlépe.
  • Zajímavý, a zároveň hodně smutný.
  • All the best, stay healthy!
  • upraveno 16. březen 2020
    Tak kdo by se vám líbil? Mě teda asi všichni
    Post edited by swaty on
  • HawK71:
    To you too...👍
  • Tak proč ne ,jména to jsou zajímavý,snad Pešy vi,co dělá,uvidíme.
  • @FeryBo vlastníme na něj prava
    Tzn ze Kladno nám platilo/kompenzovalo hostování
  • To znamená,že je tedy tím pádem našim hráčem.No, u Nás zřejmě nebude mít chuť pokračovat v kariéře,už to jednou sám řekl.Jsou tady jiný kluby, který platí milionkrat lépe.Tak pokud je nás,nemá u nás zájem hrát,takovýho hráče v tom případě nepotřebujeme. Buď bych ho v tom případě prodal za hodně slušný peníze, bo bych ho dal opět na hostování,do nějakýho klubu,kdy by pravidelně hrál,a příští rok,by byl ještě zadanejsi zboží.
  • Kanis: jestli to dobře chápu, tak není naším hráčem v tom slova smyslu, že bychom ho teď mohli my prodávat. Nemá s námi platnou smlouvu, takže se může sám rozhodnout kam půjde. Pokud ale půjde podepsat smlouvu kamkoli jinam než k nám musí nám ten klub zaplatit tabulkové odstupné jako za našeho odchovance. Tzn. pro bohaté kluby jen zanedbatelný výdaj navíc, chudší by to mohli kompenzovat jiným hráčem.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters