HCE Fórum

1228229231233234600

Komentáře

  • Bohužel svaz se neohání tím že by někomu vadilo hrát před prázdnými tribunami, ale tím že nejsou schopni v některých halách zajistit zápas s tím aby se s celkovým počtem účastníků vlezli pod 100, protože to BOZP, PO a například zajištění zdravotníky a obsluhy hal, nedovoluje. Podle mě jsou problém hlavně ty peníze, ale to naplno nikdo neřekne. Je to škoda, taky bych se na hokej rád podíval.
  • Vossy: Jaktoze se v Hradci hralo? Fotbalova liga pojede...... 

    Ja jako chapu, ze treba pro Spartu a Brno to je cara pres rozpocet jako krava. Ale ted je proste situace jaka je. S okolnostma nikdo nic neudela. Tak ted budou mesic trenovat a cekat. O co vic by kluby stalo hrat zapasy? O naftu do autobusu, o nejaky ubytovani, o nejaky minimalni naklady na zajisteni zapasu .... To, ze se 3x nenaplni O2 Arena a 3x nenaplni brnenska hala, je jasny. Nad tim se moc plakat uz nemuze.
  • Já s tebou souhlasím. Jak píšu jde o peníze které nepřitečou a to je sice nepřiznaným, ale podle mě hlavním důvodem, proč se nehraje. Taky si myslím že kdyby se chtělo, tak se to zajistit dá. Hlavně spousta těch lidí co třeba v těch halách musí být, se spolu nemusí ani setkat ani se vidět. Ale prostě mají se čím ohánět. Bohužel na prvním místě jsou peníze a ne diváci. Problém je že i spousta hráčů má prémie navázány na umístění týmu v PO a pokud nebudou peníze ze vstupného, nemají pak manažeři ani na tyto prémie a toho se podle mě taky bojí. Všichni počítají s tím, že vydělají na vstupném a něco z toho pak přerozdělí, ale takhle by neměli z čeho přerozdělovat.
    Postě pro ně je v tuto chvíli zabavení lidí na posledním místě.
  • Já bych byl třeba vděčný za kamery alespoň na PO juniorů.
  • Hm, tak jestli se ještě bude hrát, tak jeden zápas bez Vondráčka. Škoda, v poslední době fakt platnej hráč... ale ten faul asi na flastr byl. Hlavně to byla nic neřešící kravina, částečně teda daná rozdílnou výškou hráčů, ale ta ruka s hokejkou na hlavě a na krku fakt neměla co dělat. :(
  • Dobrý den

    Neuvažuje se po posunutí PO Extraligy o možnost přenosů alespoň z PO Juniorů?

    Děkuji a s pozdravem


    .........

    Hezký den,

    to asi bohužel nebude v našich silách ☹ A hlavně právě zasedá Výkonný výbor ČSLH, kde se kromě osudu soutěží TELH a Chance ligy bude rozhodovat také o mládeži. Takže uvidíme, zda se vůbec mládežnické soutěže budou hrát.

     

    Za tým Hokejka Tomáš Čekal

    .......

    Takže zbývá jen onlajn a šance že aspoň u juniorů kam diváci tolik nechodí, se to dohraje.
  • Type your comment@plasa
    Ty ruce tam být neměli a dostal za to 2 minuty ale nesouhlasím s tím jak to Újčík popsal:
    „Před zákrokem se s cílem dosažení vyšší intenzity odrazil a úmyslně zasáhl protihráče, který měl minimální šanci se střetu vyhnout, pravou rukavicí do oblasti hlavy nebo krku,“
    Koukal jsem na to několikrát a Vondráček byl rozjetý, vyhodil puk a chtěl za ním jet, v tu chvíli mu tam strčil ten hráč hokejku pod nohy, vytrčil koleno a ještě se sklonil aby před něj tu hlavu narval a zabránil mu ho objet. Kdyby nezvedl ruce, bylo by to spíš ukázkové nedovolené bránění kterému se neměl šanci vyhnout Vondráček.

  • Od středečních 18 hodin také vláda podle informací iDNES.cz plánuje zakázat divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční akce, výstavy, slavnosti, poutě, přehlídky, ochutnávky, trhy a veletrhy s účastí přesahující ve stejný čas deset osob.

    Jestli přijdou s tímto tak není co řešit. Ráno do práce, cestou z ní nakoupit a zavřít se doma. Nic jiného se nebude dát dělat.


  • Tak naštěstí individuální sportovní aktivity nezakázali, takže dobrý :)
  • A navíc... se zastřelil majitel SU.
  • Čtvrtfinále Juniorů zrušeno těsně před začátkem po rozbruslení


  • První hokejová liga byla kvůli pandemii koronaviru ukončena. Do extraligy postoupí České Budějovice, vítěz základní části. Rozhodl o tom svaz.
  • @pOne Jsem zvědav co na to Vsetin. Ten to bude brát jako další podpasovku
  • VnZ: Proste to musi brat. Tu situaci si nikdo nevycucal z prstu a prijde mi to jako spravedlivy reseni.... Nejak se to rozhodnout muselo.
  • Hlavně po tomto kroku už vůbec nevěřím, že se rozběhne play off elh
  • VnZ: No hlavne pokud dneska zakazou shluk 10ti lidi na jednom miste, tak to bude konecna a zahy odpiskaji cely play off. Pac to by nemohli ani trenovat v podstate....
  • .... akorat se teda asi letos nepojede na Hurghadu, ale tak leda domu na gauc.....
  • Me se zda taky rozumnej postup Budejovic .. koho jinyho tam dat bez play-off nez viteze ZC?
  • Vyhráli o 43 bodů. To je deklas rozdílem dvou tříd.

    Smetín by od někoho zase dostal 4:0 na zápasy a nazdar. 
  • A jeste by nekoho pri tom zranil u mantaku......
  • plasa napsal(a):
    A navíc... se zastřelil majitel SU.
    Štěpánkova smrt je pořádným šokem. SU bude zažívat krušné chvilky a bez Štěpánka bude mít ještě větší problém. Údajně se zastřelil právě kvůli problémům firmy s vzrůstající cenou emisních povolenek a také kvůli nové klimatické politice EU. Navíc měl mít taky dost silné deprese viz článek Forbesu: https://www.forbes.cz/zemrel-miliardar-frantisek-stepanek-vladce-sokolovske-uhelne/ 

    Každopádně R. I. P.
  • Tak to vypadá že Vrchlabí opět bez postupu do první ligy. Díky opatření vlády na omezení akcí na max 30 lidí se nadá ve druhé lize rozhodnout o postupujícím.....
  • Tak mame po sezone ..
  • Takže hotové, vyrizene. Tvl 9 let čekáme na play off, a je to vše v háji.Veskery snažení kluků,trenérů,a všeho kolem jde vniveč.To je k posrani
  • No, v podstatě vše je rozhodnuté, kromě toho, kdo postoupí do chance ligy. Na to jsem teda zvědavej, jak to rozlousknou.
  • Na co zaviraj hospody,restaurace po 20 hodine nechapu.Restaurace v nákupních centrech maj bejt zavřený celé sny,ale nákupní centra otevřeny být smí. Nelogicky, naprostá ptákovina.Byla by ti drastarna jako prase, ale pokud nezavrou všechny hranice, nákupní centra,nezakazou chodit ven,viz do práce, pak se tomu šíření toho viru nezamezi. Takhle by aspoň určitě z 80% něčeho dosáhli.
  • Postupuje Motor, už to zveřejnili
  • Jo do Change ligy,to se omlouvám,já cetl z change ligy.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters