HCE Fórum

1226227229231232591

Komentáře

  • Hrozný, devět let čekáme a teď přijde toto :'(
  • Tak to je paráda...
  • Dekujeme nasi skvele vlade 🤦‍♂️ 40 lidi nemocnych v 10 milionove populaci a my delame polovicni opatreni, zakazeme i metro a nejvetsi hobby dnesni doby v podobe nakupnich center? 🤦‍♂️
  • Jestli to budou hrát bez diváků,tak ať se jdou bodnout.Bude to nespravedlivý vůči nám,Zlínu. Hradec a Olomouc měli výhodu v tom,že první zápas odehráli s podporou diváků.Bylo by fér, odehrát to až to bude zase možný s možným přístupem diváků.Tot můj názor.
  • Kanis: byl bych zticha. Za to že jsme nezacinali doma si můžeme sami a prezentovalo se to dokonce tak že nám to vyhovuje, takže náš problém.
  • Když nepůjdeme na předkolo, tak půjdeme na čtvrtfinále no.
  • https://hokej.cz/rozhodnuto-hokejove-zapasy-se-hrat-budou-ale-jen-se-100-divaky/5047225

    A to se jako bude vybírat jak, jestli se klub rozhodne tam těch 100 pustit?
  • kinkis: Myslim, ze zapas bude bez divaku. Pripadnych 100 lidi bude "internich" ... lidi z klubu, partneri atp. 
  • Něco mi říká, že je po sezoně...

    "Vedení Českého hokeje nově čeká, koho vláda do limitu 100 osob zahrnuje. Pokud nejde jen o diváky, bude to podle prezidenta svazu Tomáše Krále konec soutěží."
  • Řekl bych to taky tak.Dle mého,se to letos,už nedohraje .
  • Jak se to tedy bude řešit?Po ZČ je první Liberec,tak automaticky Mistři.Ale spíš bych řekl,že pohár pro Mistry se letos pokud to utnou, předávat nebude.
  • Takže DEL,a EBEL,pro tuto sezonu konec.
  • Já myslím,že už se kluci dneska po tom ledě klouzat ani nemusí.
  • Včera si hradecti hráči stěžovali na nízkou návštěvnost. Co k tomu řeknou dneska? 🤔😁
  • Rozdil ve vcerejsim neuznaném golu Varů a dnes Mechov obdobna situace jiny verdikt🤔???
  • Hosi dekujem! Z Hradce 1:1 parada, otazkou je jestli se bude dal hrat
  • Venca má zaděláno na další flastr 🙈
  • Rekl to diplomaticky. Za me dvoji metr....
  • @Vossy komentoval včerejší neuznany a dnes uznany gol
  • Při tom gólu na 3:3 jsem si vzpomněl na Kafkovo předpověď.😤
  • Gól jednoznačně neměl být uznaný, Novotného ten kontakt naprosto rozhodil. Na druhou stranu rozhodčí chybovali na obě strany, viz vyloučení Hradečáka za čistý bodyček.
  • Ale když se nad těma identickejma situacemi v trenérské výzvě zamyslite, tak čemu ten Šindler dělá pro ty pruhovaný parchanti nějaké semináře co pískat a co ne, když si to každej vykládá jak chce. A naštěstí ten podraz viděla celá republika. 😎😤
  • Tak asi se dalo čekat, že nás budou mít hodně rádi.V ten čtvrtek Nás Micka s tím druhým joudou pěkně sprchovali ledovou vodou,viz.neuznanej gól,a pár dalších věcí.Vcera to zase až tak hrozný už nebylo,až teda zase na ten gól na 3:3.Jsem se tomu fakt musel smát,a Vencovi se divím,nedivim.Prece museli čekat co po těch Vitkach přijde, ale na druhou stranu je dobře,že to rekl.
    Výsledek super,krásný,jen aby to bylo k necemu platny,pak to nemá chybu.
  • Tak ale zase to berte pozitivně. Ste prvním týmem, který v předkole play off navzdory videozáznamu dostal gól po té, co soupeř nejdřív brankáři dal výchovnej pohlavek... :)

    A já osobně si myslím, že ste i týmem, který vyhrál poslední zápas tutý sezony a nestane se mistrem. Obávám se, že hysterky z APK dnes extraligu ukončí... :'(
  • Taky mám bohužel pocit že to byl poslední zápas sezony. Když se na to podíváte očima klubu, který musí pořádat hokejové utkání, platit náklady na halu a všechny okolo a pak z toho nemá ani korunu protože přísun ze vstupného je nula. tak pro naše krásné oči to nikdo dělat nebude. Vemte si že při průměrné ceně 200,- Kč a návštěvnosti 3000 lidí je to hned 600 tisíc, které klubu nikdo za to že hraje před kamerami nezaplatí. A to jde jen o zápasy předkola. Taky bych byl rád kdyby se to před kamerami dohrálo, ale moc tomu nevěřím . Nemyslím si že by převládl strach z koronaviru, ale na prvním místě jsou vždycky peníze.
  • @Vossy Přesně tohle jsem si taky říkal... tak uvidíme. Třeba se dohraje předkolo a bude šlus. A nebo se na to už zejtra vykašlou...
  • plasa napsal(a):
    @Vossy Přesně tohle jsem si taky říkal... tak uvidíme. Třeba se dohraje předkolo a bude šlus. A nebo se na to už zejtra vykašlou...
    Rozhodnutí má padnou už během dneška...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters