HCE Fórum

1222223225227228598

Komentáře

  • Tak jsem trefil výsledek v kjetelovacce 😁
  • Dneska jsme si uřízli pořádnou porci ostudy a tunu hejtů od několika klubů za ty juniory. Fakt nenápadná prasárna... Na jednu stranu důvody chápu, ale blbější doba se asi nenaskytla...
  • Ať si prdele polibi všechny kluby,který chtěj.8:2 Já jsem spokonenej, za ty dva góly,který tam dali.
  • A tu Sraltu taky nechápu, co tam zkouší (1:1) =)
  • Voni v pátek doma s Libercem to bude podobná sestava od Nás.
  • No podle toho co je v tom článku od Pešouta tak to chápu tak ze berou páteční zapas proti Tygerci jako generálku na PPO tak by měli hrát asi ve složení na PPO
  • Samozřejmě celý hokejový český svět nás má teď za totální zumpu a každý nám přeje vyřazení ve třech zápasech..a podobný sracky, dokonce jsem četl na idnes i názor že Řezníček je nasranej jak mraky a prověří financování Kv hokeje od kraje. Ty voe Kladno mělo 52 kol na to aby si uhrálo příslušnost v ELH a největší póvl jsou teď Vary 😄🤦🏻‍♂️
  • Oznámili jste v úterý, že od příští sezony od vás odchází tahouni Rachůnek a Gríger, nahradíte je?
    Ani jsme nečekali, že bude naše značka tak vysoko. Zdá se, že hrajeme zdravý hokej, který hráče baví. A máme tolik nabídek, že byste se sám divil.

    ....to je zajimavy. To jsem zvedav.
  • @pOne
    Nabídky jsou vždy. Otázka je kolik ty nabídky budou stát 😁
  • Ja bych pred sezonou nerek, ze Rachna udela 52 bodu a nastrili 25 branek.... Tak snad bude mit Pesout stastnou ruku a nekdo, kdo se tomu aspon trochu priblizi, se vyvrbi. At uz z vlastnich rad nebo nekdo zvenku. Podstatny ale je, aby tym jako celek slapal. Naco nam byla lajna Kumi-Pechacek-Zata kdysi.... Ze jo....
  • Ono to ale asi ani není úplně překvapení, už vloni jsme měli dobrý záblesky, jen ten tým doplácel na svou nezkušenost, letos už jsme dopláceli méně a nebýt pár potentovanych zápasů který jsme měli rozehraný na vítězství tak jsme v té šestce byli. Plus všude vychvalovany herní styl..mladý mužstvo, a najednou už naše adresa není to co bývala před několika lety kdy byl problém sehnat sem kloudného hráče což vyvrcholilo sestupem do pralesa. Jsem sám zvědavý co budeme mít za nabídky a kdo z toho vzejde, hlavně at to nejsou nějaký Pletkové 😆 tydlecty šály podle mě jsou pořád někde schovaný..
  • Ať si každej ten povl nechá pro sebe.Ja tohle co včera udělali,neomlouvam. Ale na druhou stranu, když to nic nezakazuje, tak proc by se to nemělo?Ať teda udelaj pravidlo,že musíš složit mužstvo tak a tak,a bude to jasný.At si teď nestezujou joudove. A k těm hráčům.Ja osobně bych bral hráče typu Mandat, Raska,Poulicek,Austin,atd.
  • Vzpominam na ty keci o tom, jak mame sirokej kadr a muzem postavit druhej plnohodnotnej tym, ze Pardubice jsou supaci, kdyz oni nemuzou a prijedou s juniorama. A chci zduraznit kvuli nemoci...Tohle je daleko horsi a ve sportu to nema co delat. Rikat maj si to uhrat sami je uplne mimo to se na me nezlobte, byt v kuzi kladna jsem nasranej. A to jsem i tak. Je to strasna ostuda.
  • Would Jágr have been so upset, if Kladno had been the opponent now, profiting from the fact that we were saving energy?
  • Screepy: Minule jsem videl, ze s tema salama vytiraji uklizecky KV Arenu.  :) Takze uplatneni se naslo.  =)

    kanis: Ja si myslim, ze o jmena typu Austin se budou uchazet jiny staje s jinak naplnenyma mescema, na to muzeme rovnou zapomenout.....
  • Bongito napsal(a):
    Vzpominam na ty keci o tom, jak mame sirokej kadr a muzem postavit druhej plnohodnotnej tym, ze Pardubice jsou supaci, kdyz oni nemuzou a prijedou s juniorama. A chci zduraznit kvuli nemoci...Tohle je daleko horsi a ve sportu to nema co delat. Rikat maj si to uhrat sami je uplne mimo to se na me nezlobte, byt v kuzi kladna jsem nasranej. A to jsem i tak. Je to strasna ostuda.
    Nevím, proč se furt řeší, co na to říká Kladno. Kladno včera vyhrálo, přičemž vzhledem k tomu, že má s Vítkovicemi horší skóre ze vzájemných zápasů, muselo by si to stejně tak jako tak uhrát samo v posledním zápase. V podstatě by se objevilo téměř ve stejné situaci, v jaké se nachází dnes. Dále také rozhodně není dáno, že bychom v Ostravě v plné sestavě extrémně namotivované Vítkovice porazili, spíše naopak. 
    Také se myslím, že s ohledem k avizovaným odchodům Rachůnka s Grígerem a taky vzhledem k možnému odchodu Beránka do Finska, nebylo určitě od věci vyzkoušet si naše nadějné juniory, kteří čekají na své play-off, vždyť kdy jindy si prověřit budoucí hráče, než v zápase proti soupeři, kterému jde o vše? 
  • Ja z toho mam smiseny pocity. Na jednu stranu chapu, ze poslat tam celej tym junioru, je takovy podivny. Chapu ten pohled typu - lidi si plati vstupny za extraligu, tak chteji videt extraligu. Sam Vytisk byl z toho vcera pri rozhovoru hodne rozpacitej.

    Na druhou stranu, pokud Pesout uzna a se vsi odpovednosti se rozhodne "koukat jen na sebe" a "srat na ostatni", tak na to ma proste pravo. Tecka.

    Snad tim neurazil hokejovyho pana boha.  :)

    Hlasky typu "vsichni proti Kladnu" jsou usmevny. Nepreju sestup nikomu, neni to nic prijemnyho pro nikoho. Nastesti u nas se vse zle v dobre obratilo, takze muzeme byt v podstate radi. I za ten sestup.

    Z ceho mam teda obavy, je ta Olomouc. Vcerejsi zapas jsem nevidel, ale mam takovej pocit, ze tim, jak se prezentujou, muzou byt presne tim pravym zarezem v plejof pro lecjakej tym. Nejen pro nas v nasi situaci a se 4ma prohrama s nima. 
  • Bongito:

    Mám na to 2 pohledy. Pokud toto bylo provedeno s účelem pomoci Vítkovicím tak je to prasárna která do sportu nepatří.
    Pokud si ale trenéři vyhodnotili že 6 dní před začátkem předkola do kterého se tým dostal po x letech, je pro hráče výhodnější potrénovat a zregenerovat než je vláčet 14 hodin autobusem na zápas ve kterém nám o nic nejde a riskovat v něm zranění klíčových hráčů, tak pak v tom logiku vidím. Pravidla to nezakazují a prostě větší důležitost pro nás má momentálně jít odpočinutí a zdraví do předkola než z jakého místa to bude.

    Když měli Pardubaci před pár lety jasnou baráž tak taky jezdili v poloviční sestavě, šetřili síli aby pak v baráži dominovali. Když Jihlava měla jistý postup z baráže tak taky jeli v posledním kole do pardubic s půlkou kádru ožralou a druhou půlkou juniorky a nikdo se nestaral že tím darovali udržení Pardubicím, zatímco my jsme šli dolů. Každý to omlouval že na to měli nárok a pravidla neporušili.
  • Přesně tak jak povětšinou píšete. Nikdo nic takovýho nezakazuje, a každý na to může reagovat, jak chce.Kladno si za nastalou situaci může jen a jen samo,a nasrany můžou bejt všichni jak chtěj.
  • Já sice Pešouta rád nemám ( tu ostudu ze sestupu juniorů do béčka MS mu nikdy nezapomenu ), ale tomu, co udělal včera naprosto rozumím. 

    Pro jeho tým začíná důležitá část sezony 9.3.2020 a včerejší zápas na druhým konci republiky byl v tutom kontextu o hovně. A že je někdo jinej ohroženej sestupem není Pešoutovo problém. On se potřebuje připravit na svoje důležitý zápasy, není jeho starostí a už vůbec ne povinností bojovat na ledě důležitý zápasy pro jiný týmy. :p
  • kafka: Nehlede na to, ze se tam hrajou 4 rozhodujici zapasy v 5ti dnech incl. treba presun pres celou republiku jako bonus. Nebo mozna 5 zapasu v 7mi dnech se dvema presunama....
  • pOne:

    Přesně tak. Každý tým kouká v první řadě na sebe. Tak to bylo, tak to je, tak to bude.

    Docela mě překvapilo, že se letos nehraje play out. Mělo by náboj jak hrom...
  • kafka: Ona i ta baraz mela neco do sebe. Podle me to nebyl uplne spatnej model v podstate. Ale tak v hokeji se neco porad dokola meni, tak je potreba porad neco menit. Letos teda bude mit grady i Pohar o Posledni Flek (PPF). 
  • https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/376608/mladik-z-varu-ve-vitkovicich-utrpeni-uzili-jsme-si-to-diky-za-potlesk.html

    Ono to nakonec mozna fakt ku prospechu veci bude, pokud je to tak, jak se to pise v rozhovoru. Treba to par hracum otevre oci a bude to pro ne motivaci do budouci kariery.....
  • @pOne jistě že to ve výsledku je ku prospěchu věci, to jen zaslepenej českej fanoušek za tím vidí hrachy, který natekly do našeho měšce směrem z Vítkovic a spiknutí proti Kladnu a dehonestaci extraligy a českýho hokeje..což jsou samozřejmě sračky, pokud to herní řád dovoluje, tak jsme nic špatnýho neprovedli, fertig. A kdy jindy si takhle mladý kluci vyzkouší ELH tempo, i kdyby z nich měli jít dva, tři, čtyři do extraligy, tohle jim může sakra otevřít oči..a pro nás to mělo smysl. Myslím si a nebude to daleko od pravdy, že ty kluci museli být nadšený, že si tohle mohli vyzkoušet. No a teď už půjde do tuhýho.
  • Mate vsichni pravdu. Ja jsem ale bohuzel clovek, kterymu to i pres to vadi.. Uhrat si to musi vsichni sami jak rikate. Jen nekdo to ma diky nam lehci.. Ale to uz neni nase starost.
  • no a někdo to zas má díky nám těžší ... A všecko je krásně v rovnováze :3
  • Donekonecna,donekonecna, donekonecna..
  • Pokud by byla eliga uzavřena tak už by za týmy pod play off hráli jenom junioři.Ti lepší a zkušenější by byly na hostovackách všude možně. A neposilené týmy by nadavali že to je neregulerní.A jenom to,že letos bylo dole namocenych vic týmů,tak se to nestalo i letos
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters