HCE Fórum

1220221223225226590

Komentáře

  • To se hold nedá nic dělat.Dneska škoda,musej si dávat pozor na vyloučení, a když si tohle pohlidaj,tak by to mohlo bejt obstojny.Snad se ponauci, a vezmou si to k srdci.Ja sem teda s bodem spokojenej z Bolky, ale škoda no,měli určitě na to je dneska dostat,což je pozitivní.
  • 9 vyloučených na naší straně je prostě moc no.To by soupeř musel bejt drevenej.
  • Tak vzhledem k tomu že zítra do Vítek jede cca 10 junku a chytat bude Hamrla, jsem chtěl vsadit nějaký kačáky na domácí. Ale Tipsport to asi prokouknul, tak mám smůlu 😁
    Jinak se bere za hotovou věc, že Bedna jde příští rok do Ameriky a brankářská trojce bude Novotný, Horák, Hamrla
  • My jsme měli přesilovek 7 a gólů z nich rovnou 0 :)
  • Power Play Shut Out  B)
  • Tvl ten kurz Tipsportu na náš zítřejší špíl ve Vítkách je fakt úsměvnej, a pak mi někdo nebude říkat, že ty zápasy nejsou domluvený. Tak kua nám snad o nic nejde v tuhle chvíli nebo co? Já myslel, že chceme jít do předkola na domácim hřišti, ale tohle zavání zítra jasnou jedničkou pro Vítka..takže esli nechcete okrádat svoje rodiny, dejte to za 100 000..a máte aspoň na dovču. Mně je z toho akorát blivno.
  • Screepy: Tak asi potrebujou dolecit, orazit. Cesta do Vitkovic je dlouha..... Na druhou stranu tyhle cachry machry se vetsinou nevyplaci....

    Stejne pristi tyden podle me zakazou kuli koronaviru koukat na televizi a mega serii s Olomouci ani neuvidime.  ;)
  • upraveno 2. březen 2020
    pOne napsal(a):
    Screepy: Tak asi potrebujou dolecit, orazit. Cesta do Vitkovic je dlouha..... Na druhou stranu tyhle cachry machry se vetsinou nevyplaci....

    Stejne pristi tyden podle me zakazou kuli koronaviru koukat na televizi a mega serii s Olomouci ani neuvidime.  ;)
    Ti pitomcí jsou schopní play off úplně zrušit. Dnešní zrušení biatlonu pro diváky vůbec nechápu a sem zvědavý, jak se  k tomu vláda postaví, až se sečtou škody....
    Post edited by kafka on
  • upraveno 2. březen 2020
    Jinak se povídá, že u Vás nastanou po sezoně velký změny. Dva útočníci míří do Liberce, na příchodu k Vám je i jeden náš bek... 
    Post edited by kafka on
  • Počkejte, až kjetel zavře fórum a budem si moct leda tak doma mumlat do roušky :)
  • plasa: Jo, do rousky si budou mumlat jen ty stastnejsi..... co stihli nakoupit predtim, nez se uskutecnil run na lekarny....  :) .... ostatni tak maximalne do kapesniku.
  • @kafka no esli to budou dva útočníci z první lajny, tak děkujem, poslední zhasne.. :# je jasný, že Tygerec by nešel po nějakym průměru, takových má dvanáct do tuctu..
  • @kafka zrušení biatlonu pro diváky vůbec nechápu, to je zas nápad za sto bodů tvl..a za tohle rozhodnutí zaplatí daňový poplatník pěknou pálku. Okej, tak v Praze zavřete metro, tam je asi kumulace lidí mnohem nižší..ale emu já se tady vůbec divim.  
  • @kafka a ten váš bek je u vás nepotrebnej? 😁
  • @Kafka
    Ono se taky povídá,že do dvou let,se u nás extraliga uz hrát nebude.Uvidime jak to vse bude.
  • To nevím, co byste museli dělat, abych to tu zavřel  =)
  • Bych se nasmal, kdyby jsme je tam zejtra vymlaskli 🤣🤣🤣🤣🤣
  • @Screepy- já se tak ani zavření biatlonu nedivím. Měli tam přifrčet lidi z celýho světa vč.číňanů. A v tý sešlosti nikdy nevíš.Podívej jen na Itálii, tam to přitáhl asi jen jedinej šmoula a jak se jim to pěkně rozrůstá. :'( To v metru v Praze jezdí stále ti samí a tam už by se ta nákaza asi projevila. Já bych pak nechtěl bejt v kůži Babiše a spol , kdyby jim národ nadával, že si diváci sice pěkně zafandili na biatlonu ale nějakej blb ze světa tam nakazil 100-200 lidí z Česka. A oni tomu nezabránili. :/ A pak by nám zavřeli i ty stadiony na hokej, což by mě štvalo víc jak celej biatlon. :#
  • No ve Švýcarsku hokejoví bafuňáři vážně uvažují o tom, že play-off zruší a mistrem se stane první tým v tabulce :s
  • > @kanis napsal(a):
    > @Kafka
    > Ono se taky povídá,že do dvou let,se u nás extraliga uz hrát nebude.Uvidime jak to vse bude.

    Az takhle cerny scenare? :/
  • @kinkis
    Bůh ví co je na tom pravdy,ale v hospodě u piva,si o tom chlapi nepovidali no.
  • A s tim biatlonem je to jenom dobre.Dle mě, se to vůbec konat nemělo,když tam nemůžou diváci, je to vo nicem,a vo obrovský ztrátě.No asi na to máme lovaky,to jenom člověk kroutí hlavou.Uz jenom to,že ta celá kasparada stála 60 míčů, a na vstupenkach se vybralo jen 22,je těžkej provar.
  • A biatlonisti celého světa můžou přijet?
    To samé jsou ty zakázané přímé lety.Tak k nám ten nakaženej ital nebo korejec přiletí z bratislavy nebo varšavy.Nejlepší cesta jak to ještě rozšířit je posílat turisty na co nejvíc letišť.
    Kocourkov.
  • @pan_tau
    Přesně 👍👍👍👍
  • Me spíš zaráží fakt ,že v rozhovoru s Pesoutem co tu nedávno byl na skle, čtu že jít do předkola z 9. nebo 10. fleku je prakticky ztracený..a pak když si to mame ještě šanci uhrát tak jedem do Vítkovic s partou junku..
  • Hezký čtení, nebo teda,hezky se to čte.
  • Asi už jsou karty rozdaný..
  • > @kanis napsal(a):
    > https://www.hokej.cz/to-byl-koncert-raska-se-na-debaklu-podilel-ctyrmi-goly/5047010

    Raskuv odchod furt jeste nechapu, jestli za tim nebylo uvolneni financi tak mi to hlava nebere
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters