HCE Fórum

1219220222224225600

Komentáře

  • Vždyť jsem to psal už minule tejden, že budeme nakonec jeste 11.Sam jsem tomu sice nevěřil, a myslel jsem to spíš jako blbej vtip.Nooooo ale asi tak daleko od pravdy nebudu.
    Měli by si kluci sednout na prdel,umejt si palice a bejt ke každýmu pokorný,a žrát led.
  • VnZ: Nechtel jsem to tema otvirat. Ale prvni lajna se presne takhle prezentuje. Sice zatlaci soupere, ale kdyz neskoruje, tak je to dozadu otevreny a vali se tam jeden protiutok za druhym.
  • Ale pobavil komentator:

    Kohout .... Beranek..... Takova zookombinace. :-)
  • Předbrankový prostor jedno velké nic. Ztratila se rychlost a hlavně schopnost v té rychlosti kombinovat. Jak jsme zachytavali vše ve středním pásmu a nutili všechny nahrazovat a hrát u mantinelů odkud se góly nedavaji tak to je taky pryč. Zajímalo by mě kde to je a proč.
  • Je to úplně jednoduchý. Myslí si,ze jim slušně řečeno "trus" nesmrdi, a přestali plnit taktiku,a hrát naplno. Ta výhra 9:1 nad hodně silnou Kometou místo toho aby je nakopla vzhůru, tak je kazdyho z nich kopla do prdele,nebo do vejcí.
  • Ha, koukam na tabulku a říkám si, že náš sen se stane skutečností a bude to předkolo s Olomoucí :) Akorát v obrácenejch pozicích, než se ještě nedávno čekalo :)
  • plasa: To mas fuk, jestli vypadnes tak nebo naopak.  =)
  • No právě!!! Takže ty nervy tady, že se prohrálo, že dostali šest gólů, ty jsou uplně, ale uplně zbytečný :)
  • plasa: Trochu jak na tenise, nase posledni vysledky, ale co.....  :)
  • Pokud se do toho predkola dostaneme,tak bude mozna pro nas plusovy,kdyz budeme zacinat venku.
  • Dost mě zajímá, jestli Kladno spadne, jestli Jágr bude furt tak moc bojovat o zavření ligy :)
  • Viděl jste teď někdo na O2tv zářez Sparty? (neuznany gól?)
  • @VANEKnaZDI Nesouhlasím s tím, že by to byl zářez, bylo to v souladu s pravidly. Úmyslné kopnutí tam bylo.
  • @Vosa1 to ano, ale puk kopl do brusle kladenskeho a pak to šlo do brány. Takže vlastnak a gól neuznali
    Ze záběru to bylo jasné vidět.
  • @VANEKnaZDI
    Když se podíváme na pravidlo 96, tak si myslím, že rozhodčí rozhodli zcela v jeho souladu. Puk se může dotknout několika hráčů, na neuznání kvůli kopnutí to nic nezmění.

    Pravidlo přikládám zde:

    PRAVIDLO 96 – GÓLY BRUSLÍ

    DEFINICE: Jasné kopnutí je takové, při kterém hráč úmyslně použije
    brusli / nohu, aby tak zahrál puk do branky – gól se neuzná.

    i. Kopnutí puku je dovoleno ve všech pásmech. Gólu nemůže být do-
    saženo, pokud útočící hráč použije jasné kopnutí k dopravení puku
    do branky bruslí / nohou.

    ii. Gólu nemůže být dosaženo, pokud útočící hráč kopne do puku a ten
    se odrazí do branky od kteréhokoli hráče, brankáře nebo rozhodčího.

    iii. Gólu může být dosaženo, pokud je puk odražen do branky bruslí / no-
    hou útočícím hráčem, pokud se nejednalo o jasné kopnutí.

    iv. Gólu může být dosaženo, pokud je puk nasměrován do branky bruslí /
    nohou útočícím hráčem, pokud se nejednalo o jasné kopnutí.

    v. Situace, kdy po odrazu následujícím po kopnutí puku puk vnikne
    do branky, jsou vysvětleny následovně:

    1. Pokud se kopnutý puk odrazí od těla jakéhokoli hráče kteréhokoli
    týmu (včetně brankáře), gól nebude uznán.
    2. Pokud se kopnutý puk odrazí od hole jakéhokoli hráče (kromě hole
    brankáře), gól nebude uznán.
    3. Gól nebude uznán, když útočící hráč kopne do puku a ten se od-
    razí od jeho vlastní hole a pak do branky.
    4. Gól bude uznán, když puk vnikne do branky po odrazu od brusle
    útočícího hráče nebo když se odrazí od jeho brusle, když hráč
    právě brzdí.

    vi. Gólu nemůže být dosaženo útočícím hráčem, který kopne do jakékoli
    výstroje (hole, rukavice, helmy atd.) směrem na puk, včetně kopnutí
    do čepele své vlastní hole, a způsobí tím, že puk přejde brankovou
    čáru.
  • @Vosa1 Ac mi to přijde nelogicky, tak děkuju 😊
  • @VANEKnaZDI No já na tom byl dříve podobně, myslel jsem si co ty =) , pak jsem se s tímto pravidlem seznámil detailně a docela mi to vyrazilo dech =)
  • Hlavně,že o nás se psalo, jestli jsme to nechali Litvinovu, a o včerejší výhře Kladna se píše jen o tom,jakej super výkon podal Jagr.Pritom bych se nedivil, kdyby to bylo tak,jak se o nás psalo v zápase s Litvínovem.
  • @kanis
    A proč by to jako Sparta dělala? Jako že by nechtěla začínat čtvrtfinále doma? A proč by dávala gól o kterém jsme se tu s @VANEKnaZDI bavili? Tyto spekulace jsou čiré zlo a jedná se takové plácání do vody. Ta situace s námi a Litvínovem v baráži byla přeci diametrálně odlišná. 
  • upraveno 28. únor 2020
    kanis napsal(a):
    Hlavně,že o nás se psalo, jestli jsme to nechali Litvinovu, a o včerejší výhře Kladna se píše jen o tom,jakej super výkon podal Jagr.Pritom bych se nedivil, kdyby to bylo tak,jak se o nás psalo v zápase s Litvínovem.
    Rudá chátra nemůže nic pouštět. Tým má za cíl vybojovat pro příští rok Ligu Mistrů. A tu jim zajistí buď druhý místo po základní části, titul, nebo případná prohra ve finále. Ale v tom finále by musela prohrát buď s Libercem, anebo s týmem, který skončil po základní části druhej... 
    Post edited by kafka on
  • Me to jen tak napadlo,neříkám,že to musí bejt pravda.
    Navíc tyhle spekulace, nemám taky rád.
  • Tak jsme tam pánové,dobrá práce.Dnes celkem pěknej, a dramatickej zápas, s šťastným koncem pro nás.Akorat tedy,práce teď v tuhle chvíli,nás čeká Olomouc, brnkacka ne?🤣🤣🤣🤣
  • Hokej dneska peknej, koukatelnej
    Udělali mi kluci radost. Jen škoda ta hrobka u gólů na 3:3
  • No ten gol na 3:3 byl silenej tvl.To se jen tak nevidi,takova pikacovina,co tomu predchazela.No ale hold,i to se stava,je to sport.Ja jsem rad,ze to kluci umlatili.Udelali mi letos velkou radost,a jsem stastnej,takovej nejakej dobrej pocit.Je mi ted jedno,koho dostanou,at je to kdokoli z tech 3 souperu,ktery nas muze potkat,kazdyho z nich musime porazit,pokud chceme dal.Ja mam trochu obavy,ze by mohl byt pokyn,aby se tam kvuli narocnosti finyncovani play off kluci nakonec nedostali.Nevim,jak je to financovatelny,jestli klub za postup do play off neco od nekoho dostane.
  • No a pro pristi sezonu bych se pokusil ziskat Mandata z Pardubic.To je super hrac.Pokud by odesel jeden ten stezejni hrac pro nas (nejspis Bery),tak si myslim,ze by tady byl hodne platnej.Mladej,dravej,vse co potrebujeme.
  • Co je?Nějaký ticho tady po postupu do předkola po takový době.
  • upraveno 1. březen 2020
    Předkolo je sice jasný ale pokud to v něm  budeme projíždět jako dneska, když jsme měli krásně rozehranej vítěznej zápas, tak končíme po třech zápasech. A po celkem pěkné sezóně bude rychlej konec. 😠
    Post edited by Skopec on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters