HCE Fórum

1218219221223224590

Komentáře

  • plasa: Iritovala te spatna technika bubeniku, tak si neodpustil par peprnych, vid? A kontakt byl tu. :-) ....aspon ses podival na Zem z vejsky. Lepsi nez koukat na nase vykony proti Sparte. :-)
  • Se tady psalo jak blbě jsme hráli,nebo dopadli v O2 Aréně.Vcera Boleslav ještě o poznání hur,a to byli druhý v tu chvíli,a celou sezónu hrajou celkem stabilně dobře.
  • @plasa- tu šaškárnu co provedli s hostujícím kotlem v neděli v Kyslíkárně mi ani nepřipomínej. :s
    K tvůli tý "supr "akci SPARTA VZDÁVÁ HOLD, pošlou hostující fans mezi sparťanský gaučáky a proto to fandění podle toho taky vypadalo. A co vím tak se tam pár aut co nám přijelo zafandit ani kvůli tomu, že bylo takzvaně vyprodáno ( lupeny totiž rozdávali po různejch úřadech záchranejch složek zadarmo) na hokej nedostalo.

    Byl jsem tam po mnoha letech , naposledy ještě na Slavii, a zas mě spoustu let do toho pimprlária nikdo nedostane. :#   Tam jde o hokej až na posledním místě. Tenhle doprovednej program jak z kabaretu předvádět na hokeji v KV aréně, tak tam snad přestanu chodit a budu se jen radši dívat na internet. :/

  • @Skopec No promiň, omlouvám se :)
    A ano, bylo to celý uplně dementní. Počínaje ječící holčičkou, která se dožadovala, aby si E-fans sedli, pak s lobotomickejma diskusema kotle s pražákama a vlastně i Vetchým na ploše a samo konče vejpraskem na ledě. Dobře zvolili zápas s Varama, tohle udělat na zápase s Plzní, tak byla hala v troskách :)
  • @plasa- tak to jsme stáli možná vedle sebe. ;)

    Právě ty delikvetni, kteří zapálili tu dýmovnici na Kladně se tam právě nedostali.  B) 
    Já taky nemít lupeny výjmečně dopředu, tak jsem se taky u haly otočil a jel dom.  :o
  • No to jsme stáli a i spolu hovořili ;)
  •  Tak to je dobrý.😁
  • Tak tohle se moc nepovedlo 🤔
  • No tak pokud by to šlo až do konce ZČ timhle způsobem, klidně můžeme ještě fakt 11 bejt .
  • Třinec je úplně někde jinde.S tím se nemůžeme vůbec srovnávat.Nevim jak ve středu v Litvinově ale dneska předvedli docela dominantní výkon.Vždyt nás nenechali dorazit snad ani jeden puk.Ani nemuseli moc tvořit,gola dali kdykoliv chtěli.
    Může mi někdo vysvětlit to vyloučení Kohouta?Co měl jako dělat?Od tý doby bylo jasný že jsou noty jasný a nevyrovnáme.
    Vondráčkovo 5+tko mne taky nepřipadalo nějak extra. Bylo to snad 1na 1.Jak ste to viděli?
  • upraveno 21. únor 2020
    @pan_tau -  A čekáš od vypatlanejch debilů Pražáka se Šindelem.  Tyhle dva kreténi nás řežou celou sezónu. 😡
    Post edited by Skopec on
  • Tak proč je nevetujou?
  • To: pan_tau
    Proč by jsme se s nima nemohli měřit?Letos jsme je obrali o body v každým zápase, až tedy na ten včerejší.
    Hlavní problém neúspěchu posledních 2 zápasů je vysokej počet vyloučených,na naší straně.
    To se prostě proti takovým týmům jako Sparta,Třinec,nesmí stávat,jinak je to jasný.
    Při hře 5na5 to bylo hratelny.
  • Pořád ale platí - co není, to může být... Klidně může být to hnusný 11. místo... :/
  • > @kanis napsal(a):
    > To: pan_tau
    > Proč by jsme se s nima nemohli měřit?Letos jsme je obrali o body v každým zápase, až tedy na ten včerejší.
    > Hlavní problém neúspěchu posledních 2 zápasů je vysokej počet vyloučených,na naší straně.
    > To se prostě proti takovým týmům jako Sparta,Třinec,nesmí stávat,jinak je to jasný.
    > Při hře 5na5 to bylo hratelny.

    Jako ale ty vylouceni plynou z toho že ta hráčská kvalita je proste na straně TRI,SPA apod.hlavne jejich 3,4 pětka je prostě lepší.
  • TO:pan_tau
    Kvalitativne jsou Třinecký hráči opravdu o něco lepší, ale to neznamená, že na ně nemáme,viz letošní výsledky.
    Jinak co jsi psal,máš pravdu též.
  • V PO je vyklepnem😁
  • pan_tau: Jen pro pořádek, na Spartě katastrofálně hořela hlavně naše první lajna...
  • 1:2 Tak snad to už konečně dáme ;)
  • Tak jsem rád,že máme trochu bodů nahráno a nemusíme řešit v současném zmaru zachování extraligy :/
  • Tak snad se brzy vrátí Novotný. Bednář dostane v každém zápase 6 banánů a to se vyhraje je zřídka. Nic proti Bednář, ale letos to není tak světoborné jak koni. Ale na LIB bude vynikající, ta vždy vynuluje. Každopádně úspěšnost pod 80%a jen dvě vítězství s ním říkají svoje. 
  • 6:4....... TVL, tak to jo.. .Takhle se určitě hraje o šestku......
  • Bednář teď teče jak sopl z nosu, 2x 6 gólů je moc, nevíte co je s Novasem? A vůbec, když už vyrovname z 4:2 na 4:4 máme to trochu zavřít..a ne si hned nechat dát dva góly 🤦🏻‍♂️ no nic no, asi to předkolo umlatime, ale žádná velká hitparáda to nebude..
  • No když už vyrovnali na 4:4,tak jsem věřil,že to uz nejak domlati.S Novasem nevím co je,jen psali, že má menší problémy v dolní části těla.
    Je fakt,že Novas chybí, Bedynkovi to moc nejde no,a to ani v zápasech, když lape za Sokolov.
    Ja osobně noc moc nečekám,spíš bych to viděl na to 11misto,pokud to takhle bude dál pokračovat.
  • Ono taky hrát teď s těma tymama co hrajou o sestup je strašně těžký.
    Škoda,že ten bod tam neudělali.Ve Vítkovic bude nejspis další nula,tam to bude hodně důležitej zápas.No uvidíme,jak to vše dopadne.
  • Bednar dnes dostal 3 fiky vylozene do prazdny kasy. Co s tim asi ma delat?
  • Kasirujem ale moc, no. Sice je to treba zajimavy (dnes), ale body z toho nejsou....
  • No, není nejjistější, ale Bedna je myslím jen jeden a ne úplně hlavní faktor. Ty tři šestky za sebou jsou teda slušná ostuda.
  • Tak se nám zase po dnešním supr výkonu přiblížila 11. příčka.  Kecy o tom, že se naši borci porvou o 6 flek  po vitězství nad Brnem,byl pěknej výkřik do tmy. To rvani vypadá asi jinak než, že každej následující zápas dostaneme šestku.😡
  • Dnes nase prvni lajna: Flek, Rachna -4, Griger -3
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters