HCE Fórum

1217218220222223590

Komentáře

  • Bouwmeester prej pres 700 zapasu v kuse bez absence. Neskutecny. To je 9 sezon bez zraneni a bez kasilku/rymicky.....
  • Kometě už došly hokejky? :)
  • Tvl KVAlitni demolice 👌😄
  • Demolice kvalitní, ale pozor,aby nebyla neděli demolice na Spartě.Jinak hezkej pohled na frustrovaný Brněnský fans ,i hráče.Pekne jim zklaplo
  • Ja myslím že ten tým jak dneska je a jaké dělá výsledky si je moc dobře vědomý toho že v každém zápase musí makat na 100%..někdy to nevyjde někdy jo, předkolo po dnešku je prakticky jistota, ale ta šestka je lákavá, tvl hlavně nechytit Olomouc v předkole..to by byla náhlá smrt 😄
  • No Olomouc raději ne no.Kdyz je to tak blízko ,tak proc to nezkusit jít do šestky, a tím pádem se vyhnout ty černý můře.Pokud by se to povedlo bejt v sestce, tak by to bylo neskutečný. A já klukům věřím,že se o to poperou, a zejtra na Spartě udelaj dobrej výsledek.
  • No, tak to mám vopravdu chuť zase někdy zajít na hokej. To bylo na flusanec, vsadit na to, že se porazej sami... Nebo nevím, s jakou taktikou do toho šli.
  • Hold pokazdy není posviceni no.Kdo si myslel,že tam vyhrajeme,nebo bodujeme, byl blázen.Ja jsem sice psal,že by tam mohli udělat dobrej výsledek,ale moc jsem tomu nevěřil.I tak se o to ještě můžou popřát.Jen škoda,že Mikus dal tyč,kdyby to dal na 5:4,mohlo to bejt možná ještě zajímavý.
  • No mohlo. Ale skončit to dneska 10:0,tak se nemoh nikdo divit. Pro mě bylo teda obtížně skousnutelný, jak nulová byla první lajna, ty si fakt ani nešktli.
    Jinak Hořava s Jandačem to asi dávaj dobře, Sparta fakt hrála dobře a nedala víc gólů jen proto, že hrála na krásu.
  • plasa: Dneska jsem videl jen tretinu. Ale Sparta nas letos prejela pokazdy. To nebude Jandacem a Horavou.
  • Ok, asi ne, pravda :)
  • Ten Litvínov dole se mi líbí
  • Hoši Sparta a Olomouc jsou letos holt naší noční můrou, nedá se nic dělat,někdo ti sedí, někdo ne. Četl jsem si jen Onlajny, ale z toho vyplynulo,že si s námi Sparta i tak dělala co chtěla. Jedem dál, chce to uhrát nějaky body ještě..blbý je že při špatný konstelaci nám může přistát v předkole Olomouc a z šestého fleku i ta Sparta 😄 ale všechno je ještě otevřený..
  • To tak vypadá, že by pro nás bylo nejlepší,skončit 11,aby byl klid.
  • > @kanis napsal(a):
    > To tak vypadá, že by pro nás bylo nejlepší,skončit 11,aby byl klid.

    🤣🤣
  • kanis: To je fakt, zbytecny stresy :-) :-)
  • To vidíte všechno černě. Do předkola půjdeme z 8 fleku proti Zlínu, na který se nám letos daří, čtvrtfinále proti Liberci, které zdeptá Bednář, semifinále na 7 zápasů proti Plzni kterým Hradečáci ve čtvrtfinále podle Růžičkovo instrukcí odstaví Gulaše s Frodlem a díky tomu projdeme až do finále kde sice prohrajeme s Třincem 4:2 na zápasy ale rok na to jim to vrátíme i s úroky :)
  • Vossy napsal(a):
    To vidíte všechno černě. Do předkola půjdeme z 8 fleku proti Zlínu, na který se nám letos daří, čtvrtfinále proti Liberci, které zdeptá Bednář, semifinále na 7 zápasů proti Plzni kterým Hradečáci ve čtvrtfinále podle Růžičkovo instrukcí odstaví Gulaše s Frodlem a díky tomu projdeme až do finále kde sice prohrajeme s Třincem 4:2 na zápasy ale rok na to jim to vrátíme i s úroky :)
    Pěkně hezký!

     Akorát nás si z toho semifinále vyndej, pač tam nebudeme. Hrajeme už nějaký čas velmi špatně. Navíc v každém utkání přijdeme díky zranění o jednoho zkušenýho útočníka a jelikož máme hodně úzkej kádr, musíme sestavu lepit mladýma. Včera museli hrát tři a vypadá to, že bude ještě hůř... :'(
  • Vossy: Tak jak to bude bez Plzne?  =) =)
  • Vossyho analyza je naprosto ok 😄
  • K Vossyho predikci. Po včerejšku jsem si říkal, jak všichni blouzněj o 6. fleku nebo o předkole s 10. Olomoucí. A dostal jsem se do stejné výchozí pozice. Myslím, že to bude letos předkolo z 8. místa. Takže asi Zlín. Dál jsem se v úvahách teda nedostal, nejsem Prognostický ústav, ale teda tenhle scénář, ten je na Oscara :)
  • No píšou tam lecba cca,2-3 týdny.To bude už do konce ZČ,na předkolo bude snad už v poho.
    Ale vlastně prd, vždyť skončíme 11,tak to už má Venda po sezoně.
  • Copa tady kdo dělal. No to si úplně dokazu představit to zverstvo,pri těch obrovských počtech našich vyjezdniku .
  • kanis napsal(a):
    Copa tady kdo dělal. No to si úplně dokazu představit to zverstvo,pri těch obrovských počtech našich vyjezdniku .
    Koukám, že duté hlavy ze sekty "pyro není zločin" už jsou i u Vás. Nikdy nepochopím, jak může někdo odpálit na uzavřeném zimáku dýmovnici, nebo dokonce světlici. Takový debílky bych na místě zastřelil...
  • Mno, po nedělním kontaktu s osazenstvem "kotle" se nedivím ničemu :)
  • plasa: Kontaktoval jsi zastupce kotle svym pracovnim (hudebnim) nacinim?  :) ... i ty rabiate!!  =)
  • @plasa jak te zkontaktovali? :)
  • Přiletěli v létajícím talíři a na den mě odnesli na oběžnou dráhu  =)
    No, normálně, prostě jsem přišel na zápas a měl lístky do hostujícího sektoru :)
    pOne: Nápady brát náčiní za zápasy mě nějak už přešly. 

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters