HCE Fórum

1216217219221222590

Komentáře

  • @Vossy právě tvl 🤦🏻‍♂️ z toho mám hrůzu..tyhle nehokejisti jsou schopny nás vyřadit 😬
  • Screepy: Olomouc hrala v prvni tretine vyborne. My sme nebyli na lede. Co pak cekat?
  • Nesmíme zůstat v první třetině na párku 😬
  • No my byli někdo lehce,někdo více posmutnělí z jednoho bodu proti polokonum.Co má říkat třeba Hradec.Jinak ta Olomouc nám prostě nesedí, to se nedá nic dělat.
    Ono to prokletí jednou zajde,jako v šípkovy ruzence, a pokud je dostaneme v předkole, bude to masakr,ale vyřadime je.Hrat včera hokej 3 třetiny, tak jsme si myslím vyhráli.Prvni třetinu vyloženě prospali.A možná i trochu škoda,že je teď pauza.Jedeme do Plzně,a domácím se ted úplně tak nedaří, a nám zase venku jo,tak by nějakej bod mohl byt.
  • Tak Šír vetován do konce sezony od HCE, upřímně se nedivím
  • Tak včera Flicek pěkně zahrál v repre. Mile mě překvapil.
  • Kuba dnes první zářez do reprepažby 👍
  • Tak prý údajně až na jednoho klíčového hráče máme všechny na příští rok pod smlouvou. A moc posil se na příští rok nedá čekat. Víc se snad dozvíme v dalším TV zápase na O2.
  • Tak dneska jsem viděl vyrovnanej hokej.Od nás celkem sympatickej výkon, kterej podle mě, měl dopadnout dělbou bodů. To co nevyuzijeme je někdy až donebevolajici.Jednim slovem,škoda, na body to klidně mohlo být.
  • Můj tip je Bery do Finska,,,


  • Sokolov se příští sezónu bude muset obejít bez SU 😲
  • Tenhle kraj je na sponzoring úplně na dámský přirození tvl.Dole na jihu to taky není slavný, ale tady to je katastrofa.
  • No tak to jsem zvedavej kdo to v tom Sokolově zatáhne..
  • Pred rokem se mluvilo o nejakym 3letym planu/projektu s BMW....
  • A uz tam BMW neco tvori? :)
  • Dneska si jdu zabehat, tak ti reknu  =)
    ...neco tam vrtaj do zeme furt ... tak snad to tam nechteji odpalit.  :#
  • Ztráta Sokolova jakožto naší farmy by nebyla moc dobrá :/ 
  • Type your comment@pOne

    Nic nebude. EU chce mít co nejdřív elektromobily a tuty žádnej zkušební polygon nepotřebujou... :)
  • kafka: Budou je zkouset v ulicich Plzne a Touzimi, jo? B)

    Tak to muzou tady u nas prehodnotit a prebudovat treba na 100 km bezeckych trati, kdyz uz se do toho pustili. Ja jsem pro.  :)
  • @kafka Jsem si jist, že i na elektromobily bude třeba zkušební polygon a BMW nebude chtít zůstat s elektromobilitou pozadu (ačkoliv si o ní může myslet cokoliv).
    Mimochodem slyšel jsem, že nějaký další polygon má vzniknout i u Stříbra.
  • BTW BMW vyrábí jeden z nejrozšířenějších elektromobilů...
  • Já si myslim, že ten polygon bude primárně na zkoušku autonomie automobilů, ani nejde o to, esli to bude spalovací nebo elektro. 
  • Pokud vim, tak se zpocatku hodne operovalo s elektromobilama a nakonec se z toho vylouplo trochu neco jinyho. Spalovaci motory, presne jak pises....
  • pOne napsal(a):
    kafka: Budou je zkouset v ulicich Plzne a Touzimi, jo? B)

    Tak to muzou tady u nas prehodnotit a prebudovat treba na 100 km bezeckych trati, kdyz uz se do toho pustili. Ja jsem pro.  :)
    Žádný běžecký tratě! Cyklostezky.

    BMW stejně nemá budoucnost a je jedno, na copa jezdí. Dopravním prostředkem budoucnosti je Zetor Super!  Prý se připravuje jeho nová verze... :)
  • Tak uz zacni setrit. Doufam, ze budou delat i zelenou barvu. Kdyby ne, tak se ti v ParekKlubu slozime na prestrik. Logo e na kapotu od nas dostanes k jezisku....
  • pOne napsal(a):
    Tak uz zacni setrit. Doufam, ze budou delat i zelenou barvu. Kdyby ne, tak se ti v ParekKlubu slozime na prestrik. Logo e na kapotu od nas dostanes k jezisku....
    Už šetřím! A zelená barva k supru patří stejně nerozlučně, jako k john deeru... :)
  • kafko, ty jsi snad na stary kolena dostal rozum!!!  =) =)
  • pOne napsal(a):
    kafko, ty jsi snad na stary kolena dostal rozum!!!  =) =)
    Hele, doma mi právě naopak říkají, že sem ho ztratil... =)
  • Given the occasion:

    Make your own Bauer, CCM & Co hockey stick - instructions:

    Required items:
    > an Edding marker,
    > an adhesive label,
    > the "secret ingredient".

    Buy the "secret ingredient" (for example, an elongated object with a ladle ;) ). Stick the label over the unwanted brand on the "secret ingredient". Write the desired brand on the label with the Edding. 
    Caution: Do not write more than one wanted brand on it, otherwise the fake will be noticed.

    Have fun with your new stick from Bauer or CCM! 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters