HCE Fórum

1215216218220221591

Komentáře

  • Kometa se zajímala o obránce Graňáka
    Podle informací dnešního vydání deníku Sportu se Brno zajímalo o veterána Dominika Graňáka. Karlovy Vary se ale s Kometou na výměně nedohodly.
  • No ještě to tak, pustit zkušenost z obrany..to by tak scházelo, to by mi zajímalo koho jim za něj nabídli.
  • No to už by byl ručník do ringu
  • @Screepy za Ondru Němce bych ho poslal 😁
  • @kjetel asi by to chtělo pomalu zase nahodit tipovačku, (já vím teď bude repre pauza, ale víš jak) :)
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    @Screepy za Ondru Němce bych ho poslal 😁
    No nevím nevím, letošní sezónu se mi Ondra Němec vůbec nelíbí  =) , za Graňáka dle mě v současné situaci neadvekátní náhrada. Obvzlášť po posledních zápasech, kdy se Graňák rozehrál do nejlepší formy v dosavadní sezóně.
  • Zabransky asi nabizel nekoho ze 4. lajny z Trebice.  :)
  • A to je přesně to zapraskane Brno...někdo se dostane do formy a hned se ohánějí balíkem peněz...
  • Vlach nakonec zaparkoval ve Vsetine, nevim no, ten kluk urcite kvality na extraligu ma..
  • Vossy napsal(a):
    Kometa se zajímala o obránce Graňáka
    Podle informací dnešního vydání deníku Sportu se Brno zajímalo o veterána Dominika Graňáka. Karlovy Vary se ale s Kometou na výměně nedohodly.
    Jestli chtějí kometianti zkušenýho beka, tak jsou volný Krupp s Nedvědem... ;)
  • Tak jsem se jednim z mých 3 tipů na nový angažmá Kašpara trefil.
  • Tywoe, tak akci Vondrka ven, Kaspar dovnitr nechapu.... :-)
  • Tak Kverka do Chomutova a k nám nějaký Zabloudil z Kadaně. Neznáte někdo?
  • Dobrá práce dneska. 2 bodiky od Jarinů, jsou moc dobrý.
  • Někdo má Jágra, někdo Rachnu :) dva body super!
  • Jak voni zase brecej,že jim neuznali toho gola,po trenérský vyzve.Tak kurnik,jednou je to odsouhlaseny,ze se to mute využit tak proc ne tvl.A to ,že si Lidicky jeste potom rejpnul,"jesteze jsou jenom 2 možnosti využít videa, jinak by jich určitě tak 20"",svědčí jen o jejich nasranosti,že rupli, a za to,jsem nesmírně rád.
  • https://www.piratichomutov.cz/clanek.asp?id=Vyjadreni-klubu-k-navrhu-na-insolvencni-rizeni-9375

    On the one hand they are signing more and more players, on the other hand, they do not want to pay their debts.
    No wonder that creditors do not want to get involved in this nonsense.
    Result: Insolvency application.

    When will some people in Chomutov finally learn?
    How often and for how long does the CSLH look at this without drawing consequences?
  • Dovolím si kacířskou myšlenku - po dnešku je na 95 % předkolo jisté. Během 10 kol na nás Kladno 15 bodů (lepší vzájemné zápasy) nestáhne.

    Ale zázraky a krize se občas dějí :-). 
  • Tipovačka až do konce základních částí vypsána, je tam zase tipovačka na body za poslední čtvrtinu.

    Díky @Screepy za upozornění!  =)
  • tvl rekl bych že v každym druhym zapase co se hraje takhle podobne reaguje kdejaky hrac...tak to neresi ale kdyz je to venca tak to ten kokot musi hned resit....to uz neni normalni 


  • @FeryBo - Víš co ať jde celej Ujčík s komisí do prdele a možná ještě dál. Když jsem viděl jak "svatej Jarda" řádil před a na trestný po jeho vyloučení za evidentní faul a nic.Řval tam na rozhodčí ještě pěknou chvíli co si tam sednul. Tohle kdyby udělal Venca, tak si už nezahraje do konce sezóny. A jak za některý zákroky může být člověk na něj kritickej, tak tam se moc o faul nejednalo. Protože Venca byl předtím taky podraženej od jinýho polokoně a jak padal tak lehce zavadil hokejkou o dalšího polokoně, kterej sebou ochotně prásknul na led. :#
  • No každopádně by si na tohle měl Venca dát pozor,velkej pozor.On sám, i my všichni víme, ze Venca působí na sudí, i na Ujčíka, jak cervenej hadr na bejka.Potom zbytečně oslabí tým, kterymu určitě svoji přítomností na ledě pomáhá.
  • Proč je v tipivacce HC Slovan VS. Finsko? 🤣
  • To by mě taky zajímalo =) =) =) =)
  • Se taky Sokolov mohl převléknout do bílomodrých dresů  =). Díky za upozornění  :).
  • 0:3 v 17. minute jo? Tvl my z těch nehokejek z Olomouce máme trauma už v šatně.. 🤦🏻‍♂️ jinak to není normální..
  • @Screepy A víš co je nejhorší? Existuje dost velká šance, že se s nimi potkáme v předkole :s
  • To někdo zaklel tyhle zápasy s nima,to jinak není možný tohleto.No a ještě je potkat v předkole, to by bylo výborný :/
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters