HCE Fórum

1214215217219220591

Komentáře

  • @Screepy Pokaždé, když k tomu mají experti, nebo komentátoři příležitost, vynáší naší hru do nebes. Třeba takový Robert Záruba, Michal Dusík či Petr Hubáček se nad naší hrou neustále rozplývají. To samé hráči a trenéři soupeřů, kteří tvrdí, jak strašně těžce se proti nám hraje.
    Musím říct, že pro ego karlovarského hokejového fanouška se jedná o příjemný poslech a velké zadostiučinění, zvláště po našem dlouholetém utrpení, které vyvrcholilo sestupem.
  • @Vosa1Máš pravdu. Třeba takovej rozbor našeho včerejšího 6 gólu, to byla chvála až do nebes.  =) Teda je fakt, že to přenášení hry do útoku je od nás strašně nebezpečný, viz třeba 3 gól , kterej dal Bery. ;)  A když k tomu přidáme i dobrou střelbu od modrý, tak se pak góly jen sypou.
    Psal jsem před týdnem, že aby jsme se udrželi v boji o play off musíme začít bezpodmínečně zase dodržovat náš zajetej herní systém a to se včera dařilo. B)
    Jinak mě včera mile překvapil Graňák, takový dvě šumice jedna od modrý na 1. a pak ta na 6. gól jsem od něj neviděl snad celou sezónu. =)
    A další co mě v pátek a včera mile překvapilo, byla hra Vildumetze. Vůbec se neztratil, bojoval a ta přihrávka Berymu na góla měla oči. Je to dobrý vědět, že máme takovýho koníka v záloze.
  • Přesně tak. Buďme rádi,kde teď jsou, a i díky tomu,ze se moc v poslední době nedařilo, jsou 3 výhry z venku zasebou,jedno velikansky vítězství. A proto se sem momentalne (flusance),nehodí.Tot můj názor .
  • Ten Vildumetz mě taky příjemně preKVApil.Prehled,přihrávka, klid na hokejce, dravej,vše dobrý. Já ani pořádně nevěděl,že nějakej Vildumetz je.Tim se mu samozřejmě omlouvám.No jen houšť,a víc takových Vildumetzu na (skladě)
  • Hlavne dneska ty venkovni body potvrdit doma a bude to uz zase o neco veselejsi.
  • Dneska by bylo nepříjemný rupnout s Pardubicema, na druhou stranu bych je vůbec nepodceňoval, posílili a budou chtít každej bod za jakoukoliv cenu
  • No tak dnes asi venkovní body nepotvrdíme
  • No ale v prohlášení trenérů se vymluvíme na nároční venkovní trip a bude, hlavně nepřiznávat že jsme to ...
  • No a další blikanec Vendela oceněný 2+10 podtrhuje dnešní stav
  • Buďme rádi za ten bod, nemusel být žádný, Pardubice teď budou fest nepříjemný soupeř, pro všechny..
  • Covek je treba nasranej z predvadeny hry. Ja to dneska po druhy tretine vypl. Ale kdyz si clovek uvedomi, kolik prachu protejka pcema a varama..... Tak to pak vidi jinou optikou. V pcich x borcu nad 300k. A tady se posle pryc gorca s raskou, aby se usetrilo.....
  • Ale jo, pri tom prubehu bod zlatej. Skoda ze nebyly aspon 2
  • Kdo čekal, že Pce prejedeme jak nic,byl blahovej. Přesně se i tak zápas vyvíjel, a pro nas bod zlatej, možná víc jak zlatej.Stejne podobně, to bude i s Olomoucí.
  • S Olomoucí to bude zápas jako vždycky, protože na Olomouc prostě neumíme..ale tentokrát by to chtělo tři body.
  • Na zacatku byl pohyb dobrej. Meli jsme takovej ten spravnej drajv. Ale jak dal Mandat gola, zaclo se to uplne obracet. Je to sport. Neni to serial na nove..... Kazdej bod dobrej.
  • Jasně , každej bod dobrej nicméně se neubráním dojmu, že ztráta Rašky nás  při strátě klíčových hráčů viz dnes Bery a Grigy dožene...ten kádr v kvalitě je moc úzký...Ale to je zrcadlo rozpočtu...
  • Bod dobrej. Každý teď může porazit každého a zejména týmy ze spodku tabulky teď budou brát body každému. Jim jde o život. Odchod Rašky bych už neřešil. Buď se nevešel do rozpočtu nebo byl problém v kabině. Hráčů máme celkem dost a máme takové který umíme zaplatit. 13 bodů  na 11 místo a 11 kol. 
  • Myslím si, že můžeme být rádi aspoň za bod, když například předposlední Litvínov dal bůra rozjetý Plzni :)
  • Bod máme,další pomyslnej litr přibyl do našeho zelenýho válce,na cestu do předkola.A to je důležitý.
  • Nutno dodat, ze Plzen vcera byla v Litvinove az nezvykle jalova. Nicmene to nesnizuje vykon Litvinova, je fakt ze ted se tymy zespod tabulky budou v kazdem zapase rvat o byti a nebyti..takze bez ohledu na soupere to s nimi nikdo nebude mit lehke. Srovnat v case 59:58 je stesti jako prase..budme za nej radi.
  • Screepy napsal(a):
    Nutno dodat, ze Plzen vcera byla v Litvinove az nezvykle jalova. Nicmene to nesnizuje vykon Litvinova, je fakt ze ted se tymy zespod tabulky budou v kazdem zapase rvat o byti a nebyti..takze bez ohledu na soupere to s nimi nikdo nebude mit lehke. Srovnat v case 59:58 je stesti jako prase..budme za nej radi.
    Nejhorší náš výkon v tutý sezoně. Tam nebylo nic! Dřív když už se prodal zápas, udělal se aspoň dramatickej, aby z toho diváci něco měli. Jenže včera se naši na to prostě vysrali. Jestli se jim nechtělo, anebo jestli byli motivováni od ropáků, ví jen a pouze oni. Já šel po druhý třetině na pivo a celej večer sem si říkal, jak sem udělal dobře, že sem do Litvínova nejel...
  • upraveno 29. leden 2020
    Máme na víc, jak na bod s takovým ********* týmem jako jsou Pr*elice :#
    Post edited by three7 on
  • Takhle bych to nevidel. Chybeli nam 2 zasadni hraci. Griger a Beranek. Raska odesel. Pardubice sly nahoru. Trapi jiny kluby. A krom toho podle me nejde rict o zadnym souperi v extralize "toho prejedem". Kazdej tym ma svoji kvalitu. O financnim zazemi a obrovskych rozdilech tu uz rec byla.

    Mne se vcerejsi vykon taky nelibil. Ale chce to brat trochu s odstupem a nadhledem.

    Krom toho si myslim, ze neni vubec od veci nechat hrat mladsi hrace. Pro budoucnost. Flek, Beranek, Kohout .... se tady taky neobjevili zcistajasna.
  • Jasne Griger je pro prvni lajnu klicovej, Bery stejne tak, kdyz ti vypadnou dva pomerne klicovi hraci nema s tim problem jen HCE, je to problem i pro mnohem bohatsi mansafty, klicovi hraci jsou klicovi hraci a je jedno esli jsi Brno nebo HCE. Kluci se uzdravi a bude to lepsi. Toho Rasky je svym zpusobem skoda, potencial mel a cisla nemel vubec spatny, co jsem zaslechl ja tak si moc nesedl s Pesoutem..ale vic bych do toho asi nezabredaval. Radeji si vychovejme Wildumetze a jiny mlady kluky z nasi lihne.
  • Screepy: Ano jede se tedko tady trochu jinak nez to bylo driv, za casu Dudu, Barteku..... V podstate jsou 2 faktory, ktery hrajou roli. Vyse smlouvy. Parta. Wildumetz, Sik nebo Kremen berou proste min nez Raska nebo Gorca. Je mi to svym zpusobem sympaticky tenhle pristup. Ikdyz Gorca nebo Raska urcite nebrali zadny rakety. Ale vzdycky je to tak, ze muzes mit jen to, na co mas.....

    Otazkou je, jak dlouho to tak nejak aspon trochu bude fungovat. Nedelam si iluze..... Proste jednou nekdo prijde, polozi na stul velkej balik penez a ten tym bude rozprasenej. Nebo se bude postupne rozpadat.

    I proto by bylo dobry (ikdyz je to tezky jako prase!!!) pokusit se o nejakou kontinuitu.... Ale myslim, ze jsou na to povolanejsi lidi primo uvnitr. Nez my tady na parekforu.  B)
  • Kdyz to ted @pOne
     nahodil, tak se mrknete na eliteprospects komu konci smlouvy. Pokud je to overeny, budeme muset navysit rapidne rozpocet :)

    Jinak takova vsuvka, jaky maji dopad tabulky za hrace. Pred sezonou se psalo, ze se sam vykoupil Sidlik a zaplatil sam sebe. Kdysi se psalo, ze se koupil i Venca. A vim, ze z tymu na sebe vlastni prava i Rachna se Senkerikem.
  • Nad tou kontinuitou už jsme taky přemejšlel. Už se tu mluvilo o tom, jak nás kdejakej komentátor chválí, při tý příležitosti se často a správně zmiňuje účinkování juniorky v MHL. Teď se sklízí plody toho angažmá. Až se spotřebujou, bude přímej zdroj standardní juniorka a tam už žádná výhoda oproti konkurenci není. Tedy to zachování kontinuity bude solidní oříšek. Nevím, jak moc se tu dá něco plánovat, přesněji jakej časovej horizont řeší majitel klubu, ale tahle strategie, ta by mě docela zajímala. Spolupráce se Sokolovem a Chebem je dobrej základ... dál?
  • plasa: Myslim, ze MHL je jeden ze stripku mozaiky tohodle tymu. MHL nedodala brankare. MHL nedodala obrance. MHL nedodala Rachnu. Proste si to vsechno sedlo. MHL ma vyraznej podil na soucasnym stavu, ale dulezity bylo/je, ze si to vsechno "sedlo". Zapadlo to do sebe. Takhle bych asi uvazoval. Dulezity je umet (nebo mit schopnost) namichat ten spravnej koktejl v ramci moznosti. 
  • upraveno 29. leden 2020
    Postupnym zapracováváním (místo nákupů Barteků a jinýho vyčichlýho matroše) můžeme zase budovat hráče co za tři, čtyři roky můžou nahradit Fleky s Beránkama, plus samozřejmě doplnění nějakou zkušeností (Graňák, Polák atd.). Hele, já se dodnes divim, že naše první lajna už není rozprášená po bohatším extraligovém světě a že jsme je doposud udrželi, protože tihle kluci mají na to hrát první lajnu i jinde. ALe jak to říkal Pešout, oni pochopili, že tady na nich ten tým bude stát a budou mít tu vůdcovskou roli, to by zdaleka jinde mít nemuseli a lepší než hrát za 250 někde třetí lajnu, tak tu za 120 hrajou první a rozhodujou zápasy, to už pak ten sám hráč musí vědět co je pro něj lepší. Mimochodem, teď jsem viděl článek o tom, kolik hráčů v jednotlivých týmech zbylo v kádru co byl na startu ELH a my figurujeme na prvním místě, to je víc než pozitivní zpráva, co si budeme povídat (ano , určitě je to i tím, na jaké pozici hrajeme a že si držíme víceméně stále stejnou výkonnost, tak proč do toho funkčního celku zasahovat..ale i tak).
    Post edited by Screepy on
  • @pOne Jojo, to je bezesporu jen jeden ze střípků, to ano. A ano, stávající stav je, že si to sedlo. A to zřejmě jak formou jednotlivců, tak složením týmu a na to navázanou taktikou. Já jsem chtěl nadhodit téma, jak by teda měla vypadat ta strategie dál, aby to takhle fungovalo i nadále. Ale ono to asi moc nosný téma není, protože mimo to, co píše Screepy a šířeji popisoval Pešout, se k tomu asi moc říct nedá.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters