HCE Fórum

1213214216218219591

Komentáře

  • Tak dneska luxusní 3 body. Když jsme dostali z pomalu první střely ve třetí minutě góla,tak jsem si říkal zas něco o náloži ale Bedýnka suprově zachytal a kluci hráli na svém maximu bojovnosti a obětavosti. Protože tlak tygrence byl v závěru fakt drtivej.👍
  • Za tabulku platů dík , nechce se mi platit nějaké prémium poplatky. 😉  
    Ale myslím si, že když odcházel Vondrka z CV,tak jsem slyšel o jeho měsíčním platu za 600 litrů. 😎
  • @Skopec
    Tak ono taky Chomutov stalo misto i to preplaceni :)
  • Nevi někdo proč jsme pustili Rašku? 🤔
  • taky to nechapu ted to akorat ctu tvl...Raška se mi libil a nikde zadna nahrada, ne ze by jsme to potrebovali ale mozna oziveni by se hodilo pred bojem o ppo...rekl bych ze Raska je lepsi jak takovej Wildumetz, ale mi radeji pustime hrace co hraje extraligu a budeme si stahovat hrace co se potrebuje poradne vyhrat v chance lize.....nic proti mladym ale jak jsem psal ted pred bojem o ppo...nevim no
  • Nemuzou byt problem penize? Raskovi je 25, idealni vek, solidnich 13 bodu.. myslim si, ze od Motoru jsme mohli dostat penez pomerne dost
  • Jen spekulace. Zapadl do kabiny? Já co měl možnost vidět, tak dle mého ho asi úplně nebrali.
  • Mozna oboji. Vojta tu taky nebude hrat uplne za drobny, tak je treba nekde ty penize vzit resp. usetrit. Taky spekulace.
  • tak treba se chysta nejaka prestupova bomba :D :D :D dobre to byl vtip...ale zadne info na fb ani na strankach nic...a jinde na fb to je i u CB na strankach, ale je fakt ze ohledne informatiky fanouskum to v tomhle v kv stoji za.....
  • Nejsou prachy, nikdo nepřijde,to už by se něco suskalo.A jestli jo, nic světoborného to nebude..Rašky je škoda,velká škoda.Presne jak píšete, místo aby se posilovalo, tak se oslabuje, postavený na hlavu.
  • Thanks @Vossy for all these numbers. :)  Even if they are not one hundred percent correct, the numbers offer a good overview and clues. 
  • Ja jenom doufám, ze jsou Griger s Mykiskou opravdu (jen),nemocný.Snad s nima není zamysleno stejně,jako s Raškou.
  • No.... :-) ....hlavne u Grigera. Mikyska je tu na hostovacce.
  • Rašku jsem měl rád, ale zbavit se takového hráče dřív než musím, tak za tím můžou být pouze dva důvody. Buď mám možnost získat za podobné peníze někoho lepšího a tak udělám místo a nebo prostě nezapadnul do týmu a jeho přítomnost by víc brala než dávala. Víc bych za tím nehledal. V posledních letech bych řekl že všechny přestupy měli svou logiku a věřím tomu že je to tak i u tohoto.
  • No pokud se chystá nějaký příchod uzitecnejsiho hrace,tak prosím no.
  • Ze by Klepiš?Něco se šušká, že by měl jít z Bolky pryč.
  • Tak to by museli pustit celou prvni lajnu a jeste neco prihodit. :) :)
  • A jak dneska ve Zlíně, asi už tolik štěstí mít nebudeme co.
  • Za mě to dneska Filipovi zrovna nečape,,nechápu proč musel Bednář krvácet ve Frýdku,,ale dvakrát vest o dva goly to je hodně spatný,,,

  • upraveno 26. leden 2020
    Dneska jsem si říkal, že když uděláme bod ve Zlíně bude dobrej...dva zlatý....ale po tom průběhu to je zas a znovu ztráta bodu tvl...to ze vedeme o dva góly a projebeme to, to už je letos po několikáté a věřím ze i ne naposledy ale to ze vedeme 2x o dva góly a projebeme to to už je na flusanec tvl
    Post edited by FeryBo on
  • @Viking67_ Na druhou stranu buďme rádi za 8 bodů ze tří venkovních zápasů. Myslím, že to očekával málokdo.
  • Kdo čekal 8 bodů že 3 venkovních zápasů?????Tak prosím Vás,trošku skromnosti.Na flusanec to určitě není, spíš je to na poděkování našim hráčům.
  • Těším se na úterní zápas, posílené Pardubice budou hrát jako o život a bude to velmi náročný zápas. Zcela jistě už teď lze říct, že můžeme očekávat vyšší úroveň hokeje oproti poslední pardubické juniorské návštěvě u nás ve Varech 🙂
  • Hoši, dva body mají hodnotu zlata, uvědomte si, že do Zlína se teď pro body nejezdí, takže ano, sice jsme dvakrát vedli o dva góly a o to vedení přišli, ale zase jsme nikdy už pak Zlín nenechali odskočit a neposrali se z toho v kině!! Nám vyhovuje, když ten tým chce hrát hokej a ne například ta Olomoucká sracka se kterou se všude prezentujou. Aspoň lidi měli na co koukat, hodně gólů je vždycky lepší. Jako další pozitivum vidím, že góly tentokrát daly i další lajny než první! Griger je nemocný, takže až se uzdraví,zas naskočí.
  • Přesně. Luxusních 8 bodů z venku. V tabulce pravdy +2 Takže docela nahnali tu ztrátu. Nesmí teď ztrácet doma a chtělo by to ještě nějaké body přivézt a bude reálná šance ještě zabojovat o šestku.
  • Včera jsme to měli vyhrát. Akorát nám nezachytal brankář jako obvykle. To se stane. Doufám, že odchod Rašky znamená, že Polák je tady do konce sezony. Myslím, že utok je OK. Obrana je víc zranitelná. Máme 4 beky (Granak, Plutnar, Senkerik, Stritesky) a pokud se z nich jeden zraní není náhrada. Play off rozhoduje brankář a obrana :)
  • Ty goly jsem videl ze zaznamu, jako mozna jeden, dva jdou za Novasem, ale s prihlednutim k tomu, kolik uz jich taky chytil bych se tim vubec nezabyval, proste obcas mame kazdy den blbec. Hosi budme pokorni, tri zapasy venku vitezstvi, to je rozhodne nad ocekavani s tim, ze jeste par zapasu zpatky jsme rozhodne nemeli zadnou fazonu, nebyt techhle tri vitezstvi tak uz to zavani pozicema mimo predkolo. Porad dle myho nazoru hrajeme nadstandardne na pozicich kde by misto nas mely byt jiny tymy. Sestej flek by byl super, ale jakykoliv predkolovy umisteni beru.
  • Tomu 6. mistu uprimne moc neverim, na to bychom museli chytit fakt formu jak hrom. Ted budou i tymy ze spodku tabulky kousat, je to jejich posledni sance na zachranu. Cokoliv do 10. mista beru jako obri uspech.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters