HCE Fórum

11920222425591

Komentáře

  • @plasa No twl jsem si ani nevšiml, ta podoba je neskutečná =)
  • @Vosa1 Navíc to zelený tričko, žejo... :D
  • @plasa

    Čoveče znám V1, znám V2, ale k V34 se Adolf a jeho lidé nedostali, myslím.... :)
  • kafka: No hlavne, ze znas D52. :)
  • @pOne

    Nejlepčí zbraň je H44! B)
  • Jinak pokud by někdo z Vás sháněl práci, tak tu je jedno místo volný:

    http://www.hcskoda.cz/clanek.asp?id=Volna-pracovni-pozice-ve-Fanshopu-HC-Skoda-Plzen-11318

  • If David Honzík plays for České Budějovice, I congratulate our management for the shown stupidity! ...and yes, it can not be named otherwise than "stupidity"!
  • @kafka Prej chtěj:
    - zodpovědnost
    - spolehlivost 
    - pečlivost
    - schopnost učit se novým věcem
    - příjemné vystupování
    ...tvl, to ses obrátil na ty pravý tady :)))))
  • Je vydáno 1.350 permanentek, včetně sponzorských. To je docela bída :-/. 
  • @kjetel - A ty jsi čekal něco lepšího? 4150 jako Motor? :D :/
  • plasa: Na mimoradnem zasedani PK zvolime zastupce, kterej bude splnovat vyse uvedeny kriteria a dostane za ukol proniknout do struktury plzenskyho klubu a pusobit tam jako trojskej kun :)
  • @pOne Varskej kůň ;)
    BTW kdo koupí lístky na vlak do Vsetína?
  • @three7 ;

    Tak jasně že ne. Ale když si člověk vezme, že reálně koupených je něco kolem tisícovky, možná i pod (to se mi to ale moralizuje, když si sám permici nekupuju). 
  • pOne napsal(a):
    plasa: Na mimoradnem zasedani PK zvolime zastupce, kterej bude splnovat vyse uvedeny kriteria a dostane za ukol proniknout do struktury plzenskyho klubu a pusobit tam jako trojskej kun :)
    Hele, moc času už nemáte. Zájem je prý obrovský, tak svolejte zasedání  a konejte!
  • upraveno 7. září 2017
    Jsem zvědavej sám, kolik lidí bude na hokej chodit, ale říkám si, že pokud budeme trochu hrát (a já doufám, že ano) a okupovat předek tabulky, tak to rozhodně větší bída než v posledních sezonách v ELH nebude, 2000 - 3000 lidí si tu cestu na zimák najde dle mého vždycky. Osobně jsem tedy žádný přípravný zápas neviděl, ale ty výsledky v přípravě nebyly zlý ani s ELH týmy. Přecijen pokud se mrknu na sestavu, tak tam 90% kluků tu ELH už nějaký ten pátek hrálo. A myslím, že díky dravému mládí by to mohl být z naší strany koukatelnej hokej..nebo v to aspoň doufám. Ale celkem se i na ten prales těšim, co by ne, hokej to bude taky, tak co.. :)

    Vsetín trip: co se Vsetína týká, já tam pojedu až v prosinci, sobota, 2. 12. , středa je moc na sílu, v sobotu to bude větší sranda.

    A bo teď mívám častější cesty do Frýdku Místku, myslím, že i tam se pojedu podívat, mají takovou sympatickou halu s názvem Polárka, kapacita asi 2600 lidí, stála asi 250M, multifunkční..pěknej hokejovej domeček :)
    Post edited by Screepy on
  • Jasný, Vsetín je naplánovanej na prosinec.
    Já už se moc těšim na Slávii, 4. 10.
  • @Screepy

    Jo, ten stadion ve F-M je fakt super, vypadá to luxusně (o ceně nemluvě).
  • A nakonec ani do Prostějova a Přerova to nemám daleko, no musim si to nějak rozplánovat :)
  • Jinak v pátek se můžeme mrknout na "jávůbecnechlastámatatelevizezvoknavypadlasama" Marosze v drezu FM , č. 28..jasně, asi si ho tam uklidil Třinec na hostování, ale stejně, tenhle kluk bude vždycky v bludnym kruhu, škoda ho, je to dobrej hokejista, tak snad nám nedá hetryka :)
  • @Screepy Jakože by vyhodil hned tři telky najednou?
  • upraveno 7. září 2017
    @Screepy @plasa

    V pátek bude maximálně vyhazovat ty televize, hetryk v sobotu by byl blbej :-).
    Post edited by kjetel on
  • upraveno 7. září 2017
    If T. Závorka plays, the hat trick will be easy for R. Marosz.  B)

    Btw: A Trojan/KVan Horse at Plzeň has to wear that blue funny stuff. Maybe it is easier to use Kafka as a double agent.  =) 
    Post edited by HawK71 on
  • A short analyse from my side about a quote from here:
    - Quote: - 
    Jaromír Kverka [senior]: „Mohu říci, že se všemi posilami jsem spokojený. Podařilo se nám vytvořit velmi kvalitní brankářský tandem. Kvalitně jsme také posílili obranu, i když v té by ještě bylo ideální zvýšit konkurenci. V už tak silném útoku pak přišel skvělý tah, kterým byl návrat Stanislava Balána. Jsem velmi rád, že se nám hodně hráčů povedlo udržet. Jednou z velkých změn je pro nás konec farmy v Kadani. Kvůli tomu se nám hodně zúžil kádr. Chtěli bychom se nyní zaměřit na spolupráci se Sokolovem.“
    - End of the quote -

    Goalie position: A high-quality goalie duo? Do we get David Honzík and Vladislav Habal back? Joking aside, I would fire every responsible person (= manager or else) who keeps a Tomáš Závorka while letting goalies like David Honzík and Vladislav Habal go - immediately! I guess the 15-year-old Jan Bednář would get less goals against him in the A-team than Tomáš Závorka. And this is our biggest problem: Our direct rivals like České Budějovice and Kladno will most likely have an advantage on the goalie position. If we really want to come back to the Extraliga, the goalie position will be our weak spot - at the latest in the upcoming Baráž. Maybe Filip Novotný can surprise me. 

    Defenders: Some positive changes and no burden like Václav Benák anymore. But at minimum the team still lacks of a right-handed shooter from the blue line. This issue is not solved since years! If there is no better solution, I would give Jakub Grof a monthly tryout contract with an option on the HCE-side for extending the contract, month per month. So the pressure would be on the player to convince with his performances or he will get no extension.

    Forwards: Yes, I am glad also, Stanislav Balán is back. But in the past in too many matches he was checked several times and was out of the game then for the rest of the match too often. I would appreciate it to see him playing with more resilience. All in all our offence is the show-piece of our team - if they trained shooting and learnt scoring (which was a weak spot last season - right Mr Rachůnek?).
  • upraveno 8. září 2017
    A co dresy? Vcelku pěkný.. Hlavně pěkná mezera nad logem  :/ Já vim, pro "sponzora"....  Snad bude no :)
    Post edited by three7 on
  • @three7: I would like to see our A-team in the minecraft-jerseys. :)  But were them not only for the youngsters?
  • Jste asi zaregistrovali, že letos budou hokejové přenosy na http://www.tvcom.cz, ale placené. Cenová politika jednotlivých klubů je zajímavá:

    Vsetín - 90 Kč
    Kladno - zadara
    Litoměřice - 70 Kč
    KV - 50 Kč
    Přerov - 70 Kč
    Třebíč - 90 Kč
    Benátky - 50 Kč
    ČB - 70 Kč
    Frýdek - 70 Kč
    Kadaň - 70 Kč
  • @kjetel - Tak to je mazec... Hlavně tam, kde platěj víc, nebo i na Kladně - zadara.. Fakt to nechápu.... :#
  • Frydecaci si radeji vyjeli uz o den drive.Potkal jsem jejich bus vcera cca 15:30 mezi Varama a Prahou.Koukam,ze nic nepodcenujou,a prijeli fakt brzo,a kladou asi velkej duraz na predzapasovej klid,a vysledek.No jen doufam,ze jim kluci dneska utipnou tipec.
  • Let me guess, our coaches did not see any necessity to train shots and learn to score.  B)
  • Deset minut hokeje evidentně nestačí ani na Frýdek-Místek.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters