HCE Fórum

1212213215217218590

Komentáře

  • Samozřejmě nevím jakou litvínovský Mikúš požaduje gáži, ale docela si pohrávám s myšlenkou, že by mohlo být zajímavé vyzkoušet ho u nás a vytvořit bratrskou kombinaci Mikúšů.
  • Zajímavý je . že sport tenhle týdem zveřejnuje padesát nejlépe placených hokejistů u nás,.Začali na třistatisících. Tak jenom z Vervy Hubl a Lukeš 300,Mikuš 380, Kašpar 380,Petružálek 400.Mertl z Plzně 400. Nevim jak moc se tomu dá věřit.,ale jen ti frajeři z Vervy, by zaplatili půlku našeho týmu...

  • @Viking67_ Tak pokud to je pravda, Mikúš by tedy musel jít s požadavky rapidně dolů  =) . Na druhou stranu je pravda, že po této sezóně o něj zase takový zájem nebude a souhra s bratrem by ho mohla lákat.
  • Když by mu nevadilo hrát za polívku s pul krajicem chleba,tak proč ne.Ten skončí nekde v Hradci,Bolce,Plzni.
  • V67: Pulku? Rekl bych, ze celej! .... a jeste by zbylo na uklizecky a roblare.  =)
  • Jinak je to teda masaker, pokud se to alespon trochu blizi realite, ty cisla (vzhledem k vykonu hracu a postaveni v tabulce). Tomu rikam: Zit si nad pomery.  B)
  • V Litvínově si teď holt všichni mlaskají..vona by jim sezonka v pralese otevřela oči a utáhla kohoutky. Bo to jsou hrozný čísla..za to co předváděj.
  • Vzpomeňte si jak to po titulové sezoně vypadalo u nás a za jaké neudržitelné částky někteří u nás hráli. Vidím paralelu jak sviňa....
  • Však jo, mistrovská kocovina jak vyšitá, sice trochu se zpožděním, ale ta paralela je tam jasná, u nás byla ještě umocněná novou halou. Já jsem to psal i kamarádovi do fandí LIT, že tohle u nás moc dobře známe a že jim ten pád do bahna nepřeju, ale na druhou stranu by to mohlo leccos vyřešit.
  • Tak Mlejnek by měl trénovat jako hlavní dvacítku, no potěš koště! :o :s
  • Šéfování Litvínova jde Šlégrovi tak dobře, že jako vedlejšák byl navržen do Rady ČT... 
  • A proč ne.Evidentne se v tomhle kamaradčoftu na svazu do toho nikomu nechce.Tak to dame mladymu a když se to nepovede tak najdem jiného.

    Oslovil bych po MS Říhu ten by mozna mlady srovnal.
  • upraveno 23. leden 2020
    @kjetel Když vidím, kdo všechno se chce dostat do rady ČT (Xaver například), tak se obávám, že z toho, i vzhledem k rozložení sil v parlamentu, vznikne slušné panoptikum :s


    EDIT: kdyby si někdo chtěl v kandidátech polistovat: https://www.mediaguru.cz/clanky/2020/01/do-rad-ct-a-cro-kandiduji-vesely-kysilka-nebo-slegr/
    Post edited by Vosa1 on
  • Přesně tohle říkal i ten můj soused na chatě.Prej,už nevěří tomu,že se zachranej,a že by si ten prales ty jejich panenky zaslouzili,a určitě by to leccemu pomohlo.Viz prej náš případ.
  • @Vosa1 Ale najdou se tam i humorné momenty, například, že Xavera nominuje Centrum pro občanské svobody, tedy sdružení založené VKml, které není ničím jiným, než politickou neziskovkou :)
    Omlouvám se za off topic.
    Dneska by to šlo za tři body, ne? :)
  • Pritom ja ale z Litvinova nemam pocit, ze by hrali nejak blbe. Posledni zapas s nama tady nehrali zle. Prostredni tretinu nas vylozene prehravali, a kdyby to tam naskladali na 3-0, ani bysme se nemohli divit. Pak dal Rachna nahodaka na 2-1. A treti tretina .... to byl teda z nasi strany valec slusnej. Jen nase zalostna koncovka byla proti tomu, abysme to uplne obratili. Strelu Fleka (?) rameno-brevno-tycka mam stale pred ocima.....

    Nicmene 2 tretiny jsem si na tom zapase o nasi hre rikal: A toto ma byt zase co jako?  :)
  • Ona ta hranice uspechu/neuspechu je strasne tenka. Ty bodovy rozdily v tabulce jsou fakt minimalni. 2-3 vyhry navic a situace je uplne jina..... Porazit kazdej tym je tezky. At je prvni nebo posledni. A mozna je to prave diky tomu, ze je Extraliga otevrena, pada se, postupuje se do ni. Jinak by se po vanocich 1-2 tymy na chvostu oddelily a stalo by to za bratislavskej Slovan...

    Clovek sice nekdy nadava, kdyz vidi, jak umime suprove zahrat tretinu. A pak 2 tretiny clovek jen krouti hlavou, co to vidi na lede. Ale vzhledem k pomerum a s nadhledem clovek musi rict: Super, ze se drzime ve stredu tabulky. Je to az div. A Kladno to samy treba.
  • Knotek konci uz i v Crimmitschau a jde do Weidenu .... ty kraso.
  • No, taky si rikam, co ten Venca Ujcikovi udelal.  :)

    Bude se muset odnaucit plivat na stridacce podle me. Jinak bude svuj plat rovnou posilat do Jihlavy....
  • Tak přehledná tabulka platu
  • @Vossy
    Diky za prehled. I kdyz par platu asi bude overenych, zbytek spekulace. Takze tezko rict.
    Kazdopadne od naseho nejvyssiho mi minuly rok bylo receno, ze Erat hraje v Komete za 700 mesicne :)
  • Tak Erat taky hraje vždy dva měsíce v roce
  • Já se z nich picnu.Krasny a zlatoucky bodicky.
  • Tvl tři body z Tygerce nad plán!! Luxus hoši ☝️
  • Oproti ostatním výsledkům velice důležité body.
  • No, koukal jsem dneska na tipovačku a říkal jsem si, že to přepíšu na vítězství hostů. Pak jsem si řek, že nebudu vyvádět. Škoda, škoda :))
  • Vossy napsal(a):
    Tak přehledná tabulka platu
    @Vossy: Are these the monthly incomes?

    Nice 3 points today. :)
  • HawK71 napsal(a):
    Vossy napsal(a):
    Tak přehledná tabulka platu
    @Vossy: Are these the monthly incomes?

    Nice 3 points today. :)

    yes
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters