HCE Fórum

1210211213215216591

Komentáře

  • @Screepy ;

    Díky za upozornění. Nestíhám tipovat, natož nahazovat. Doplněno na měsíc dopředu.
  • Je to svinstvo.Pokud si to kluby sami odsouhlasí, tak zavřou dveře nejen tobě,Screepy,ale i mě,a všem dalším fandum po republice.Zucastnovat se toho já třeba osobně nebudu.Pevne doufám,že kluby tohle neudelaj. Dle ty tabulky je jasný,odkud vitr vane a myslím si,že tohle by jim stačit nemělo na uzavření. Nejspis to musej chtit všichni
  • Vcera byla k tematu 90ka na CT24 od 20:00. Je to na iVysilani. Kousek jsem videl.

    https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11412378947-90-ct24/220411058130108 
  • Na zápase jsem bohužel nebyl, z výsledku mám ale smíšený pocity.. nakonec zlatý 2 body, ale proti předposlednímu týmu bych asi čekal 3
  • No a to buďme rádi ze to nebylo za 0 bodů 😤
  • V klidu,sice to bylo 0:2,ale nakonec jsme mohli i vyhrát za 3 body.Skoda nepromenenych šancí.Hlavne, že aspoň ty dva jsou,to je důležitý.
  • Kde,že,je to mužstvo z minulého roku?To jsou nátěry jak kráva poslední venkovní zápasy
  • upraveno 12. leden 2020
    Pánové s tímto hokejem co zas dneska předvádíme, budeme rádi,jestli se vůbec udržíme v 10-tce pro předkolo P-O.😰😠
    Post edited by Skopec on
  • upraveno 12. leden 2020
    Tak to doupresnim. Dopředu úplně o ničem,za celej zápas jsme si nevypracovali jedinou šanci na gola. Dozadu, strašně jednoduchý obranný chyby, viz obdrženej pátej gól. A naše přesilovka, naprostá hrůza. Po dnešku fakt nechápu, že jsem mohli být před pár koly na špičce v jejich proměňování. Celkově, to tam i ty poslední PCE odehráli lepší zápas. 😩😠
    Post edited by Skopec on
  • Nerad to říkám, ale tohle se táhne tak od půlky prosince...nemyslim výsledkově,to naštěstí sem tam nejakej ten bod jsme získali ale předváděnou hrou...potřebovali by jsme nejakej impuls,teď začíná ta nejtěžší fáze ZS, týmy kolem nás a hlavně pod námi sbírají body a mi nic. Neříkám ze nebudu letos spokojenej i za tu desítku ale když je tu šance na 6-8 proč o to nezkusit zabojovat. Ve finále aby jsme pak opravdu se ještě neobaváli vůbec o to PPO :#
  • No meli by se kluci kapánek, a co nejdriv probudit ze snů, a začít zase poctivě makat,nebo se může úplně lehce stát, že se do play off opět nepodivaj.
  • Je to v hlavách.Věřim trenérovi že to zvladnem.Protože zatím cíle plní.Nejprv postup zpět do extraligy potom zachrana a jestli je letos cil PO tak to dají.Namotivovat je umí.
    Je půlka ledna my jsme porad 7.Kdy to bylo v extralize naposledy?
  • Yes, it's true - our team is still standing in the table as well as it has not for many years. But slowly we should find the rhythm again to score more points.  
  • Zlom byl polovina derby. Do pulky derby jsme hrali dobre. Vedli jsme 3-0. Pak nas kafka proklel. Od ty doby to jde od deviti (na komete) ku peti (v hradci). Ted ho musime donutit, aby kletbu odvolal!
  • upraveno 13. leden 2020
    pOne napsal(a):
    Zlom byl polovina derby. Do pulky derby jsme hrali dobre. Vedli jsme 3-0. Pak nas kafka proklel. Od ty doby to jde od deviti (na komete) ku peti (v hradci). Ted ho musime donutit, aby kletbu odvolal!
    Copa nabídneš?  :)
    Post edited by kafka on
  • kafka: Logo Energie na svym zelenym traktoru uz mas oslehane vetrem destem z toho vaseho touzimskeho podnebi. Nechame ti udelat novy. S podpisem peti vybranych hracu HCE....  :)
  • Ale ted vazne: Pet zapasu zpet neco vyprodukovala pouze prvni lajna!! + se Spartou Beranek. V tom je klic. Kdyz to tu stalo na jedny lajne (Pechacek), to si vsichni jeste dobre pamatujeme.... Musi se zbytek tymu zmatorit. Ve vyse jmenovanych problem neni. Mozna jeste Koblasu bych nechal mimo kritiku. Tomu to sice nepada, ale obcas tam svoje delo ze zapesti posle. Tam potencial je.

    Vcera jsem koukal na prvni tretinu. Kdyz jsem videl, jak jsme marny, tak jsem radsi sel delat neco jinyho.
  • Tak snad se z toho dostane. V první lize předvedlo slovinské duo dobrou jízdu...

    https://www.hokej.cz/po-operaci-patere-predcasny-konec-slovinsky-obrance-opousti-boleslav/5045619
  • @kjetel Dodnes mám před očima Podlipnikův hatrick :)
  • Vlach volnej, bych ho mozna prubnul za rozumnej peniz....
  • S tím Vlachem nevím no.Uz tu jednou byl.Zprvopocatku byl dobrej, pak zapadl do průměru, a pak,už nic moc nepredvadel. Proč to ale třeba nezkusit znovu.Nejdriv na zkoušku na měsíc..
  • Vlacha nebrat. Že neuspěje v Plzni se dá ještě pochopit, hrajou na špici takže tam musí být kvalita ale u trápících se polokoňů?  :o
  • Asi tak. Na co nám bude hráč, co je evidentně z formy?
  • No v Plzni je to pochopitelný.U polokoňů je otázka, jestli vůbec uspět chtěl.Upřímně řečeno,jestli u polokoňů vůbec vlastně uspět chtěl,toť otázka.
  • plasa: Prave ze je z formy, tak by mohl byt levnej a treba by se u nas do formy dostal. U nas mistama predvadel, ze jako centr umi zahrat a tvorit hru. Ve druhy a treti lajne by takovej plejer bodl. Ale samozrejme to neni na mojem zvazeni, jestli by to v soucasny situaci a pri stylu, kterej chceme hrat, byl prinos.
  • Vlacha nebrat. Když někam přestoupi, tak je vidět jen v prvních zápasech (mimo této sezóny) a pak zapadne do tezkyho průměru. Radši sem vzít na pátého centra Zadrazila kterej měl velký potenciál a teď mu to v Sokolově celkem lepi. Soudim ale jen podle statistik.
  • To už by byl lepší Standa Balan,než Vlach. A co Gorca?
  • Dá už se mluvit o regulérní herní krizi?
  • Asi jo,ale hlavně nás už mají soupeři precteny,dávají si pozor na naše herní situace, a i proto jsou výsledky teď takový,jaký jsou.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters