HCE Fórum

1207208210212213591

Komentáře

  • Nemá někdo celý rozhovor z Isportu s Vencou? 😊
  • Jinak se prý chystá na hokej.cz velký rozhovor s Kuchařem. Postěžoval si, že před ním každý zabouchl dveře ať už že Sokolova, tak z Varů. Mimo snad Novotnyho a Striteskyho
    Jsem zvědav co vyjde.

    Zároveň přiznává, že konec v Karlových Varech, respektive Sokolově ho mrzí. Nezapomíná poděkovat těm, kteří při něm stáli i v těžkých okamžicích, těsně po konci v jeho dřívějším angažmá. Jedním dechem ale dodává i fakt, že byla rovněž spousta těch, kteří se k němu otočili zády.

    „Bude mi to vše chybět, mám na mysli Karlovy Vary a Sokolov. Zjednodušeně vám jen řeknu, že by každý měl začít u sebe u své práce, ve svém nitru duše, a ne kopat kolem sebe a házet vinu na druhou stranu. Víte já to pos*al s facebookovým příspěvkem, já to pos*al v brankovišti. Ano, vím to, uvědomuji si to. A to si, myslím, z pohledu společnosti, je obrovským pozitivem – uvědomit si, že něco je špatně, sklopit uši a jít dál a zase dál a být lepší a lepší. Jediný, kdo mi zůstal na blízku, byla teď už moje manželka, rodiče s dědou a Filip Novotný s Matějem Stříteským. Nikdo jiný... Všichni se otočili zády, úplně všichni... Abych to ukončil, vše má své důvody. A konec je novým začátkem – a já jsem rád že nový začátek přišel z Klatov a dali mi tu šanci tady zase být v brankovišti a chytat puky. Otázkou je, jak to půjde, a kolik štěstí přijde naproti,“ uzavírá Kuchař.
  • upraveno 20. prosinec 2019
    Tak teď to Filip posral. 😬 
    Post edited by Skopec on
  • Woe, proc si trener po druhym golu neveme time out....
  • Tak to je kolaps.😤
  • Tpč, co se to tam děje? :s
  • Jeden posranejsi gol nez druhej....
  • Tak to nakonec dopadlo jeste dobre
  • To jsou ptaci tvl😂😂
  • No to byl zapas toto..... s Pardubicema bych cekal povinny 3 body, z tohohle zapasu jsou 2 jeste zlaty
  • A jinak,ty Filipovo chyby při tom neustálým lezení za kasu,jsou neskutečný,a do nebe volající. Není to poprvé, je to dost často. Někdy je z toho i gól, jak třeba dneska, jindy je z toho sance jako kráva, a jen se štěstím,to gól není.Nevim,jestli mu to někdo řekl,říká. Každopádně to není dobře, a kolikrát tam leze úplně zbytečně,když ani nemusí.U jiných gólmanů takový chyby vidět nejsou.,bo jsem si jich nevšiml.Kazdopadne by se těch výletů za branu, měl co nejméně zucastnovat.
  • @kanis Nesouhlasím, Filip to hraje hodně na riziko, to bezesporu, ovšem všiml jsi si taky, kolik šancí pro nás Novotný těmito často nečekanými rozehrávkami vytvoří? Nezřídka se stává, že se díky jeho rozehrávkám dostáváme do různých přečíslení.
    A hlavně Filip má letos fazónu jako kráva a nepřijde mi moc na místě ho kritizovat.
    Pokusy o přetvoření Novotného stylu chytání (kam zcela bezesporu patří i riskantní rozehrávky), jsou v jeho věku zcela bezpředmětné.
  • 103 branek. To je slusny.
  • Ten rozdíl branek je pěknej.Myslim ze ani v našich nejlepších sezonach jsme takový skore neměli.
  • Vosa1
    Pokud to nevidíš,jsi slepej.Ja nekritizuju jeho chytání, ale jeho někdy nesmyslný výjezdy za za bránu (mimo bránu).A řekl bych,že už si toho všimli i soupeři,protože po něm jdou,ví o tom, že ty chyby prostě dělá.
    Jinak samozřejmě mimo tyhle výlety z brány,je naše velká opora,to bezesporu.
  • upraveno 21. prosinec 2019
    Rozhovor se Skuhravým - když si otevřete/stáhnete obrázek, je to čitelné:


    Post edited by kjetel on
  • @kanis Čemu nerozumíš na větě "Filip to hraje hodně na riziko"?
    Pokud použiju tvou rétoriku, tak slepý jsi spíše ty, pokud nevidíš šance, které nám svými rozehrávkami vytvoří a taky pokud nerozumíš tomu, že Novotný svůj styl chytání prostě nezmění.

    @amar007 Toto je neskutečná prasárna a je mi z toho blivno :s
  • Na internetu se mi podařilo sehnat celý článek:

    Nikdo nesestoupí! Kluby v extralize dohodly revoluci, co vítěz první ligy?

    Bomba je odjištěna a brzy vybouchne! Už v lednu na mimořádné valné hromadě APK. Tam dostanou kluby volnou ruku ke správě extraligy. Jejich první krok je jasný. Uzavření extraligy už pro tuhle sezonu! „Je to domluvené, letos nikdo sestupovat nebude,“ shodlo se několik dobře informovaných zdrojů. Jedním z vyjednavačů, kteří stojí za interní dohodou, je kladenský majitel Jaromír Jágr. V zamčené části článku najdete podrobnosti dohody i plán, co bude s vítězem první ligy, a anketu s experty - změny hodnotí Radek Duda, Milan Antoš, Miroslav Fryčer a David Moravec.

    Pardubicích by měli nakoupit bednu šampaňského. Možná už ji chladí v lednici na zimáku. A také ve Zlíně, ve Vítkovicích, v Olomouci, v Litvínově, v Kladně... Sestupový meč na jaře nikomu hlavu nesetne.

    Takhle se to v zákulisí v předchozích dnech upeklo. Deník Sport už o plánu extraligových bossů informoval na konci listopadu. Zbývá si jen odhlasovat převzetí soutěže do rukou klubů, což bude po Novém roce formalita. Na tomhle nic neztroskotá.

    Zatím je to pořád tajná informace, s níž v tuhle chvíli nikdo neodhodlá vyjít ven. Nicméně je téměř jisté, že k zásadním změnám v soutěžním řádu opravdu dojde. A to během rozjetého ročníku. Razantní aktivitu klubů, které jsou svolné k okamžitému uzavření extraligy, už posvětil i předseda svazu Tomáš Král.

    Naplánovaný je i vývoj počtu účastníků
    „Zpočátku se na to moc netvářil. Hlavně řešil, jak se to vysvětlí veřejnosti. Zástupci klubů ho ujistili, že si to vezmou na starost a vykomunikují to,“ sdělil náš zdroj, který je o rokováních informován. Jsou dvě varianty. Buď se změna pravidel oznámí ihned, anebo až „citlivě“ po skončení sezony. Každopádně o patro níž nikdo nespadne.

    Jedna skupina se soustředí na Moravě kolem brněnského šéfa Libora Zábranského. Druhá pracuje v Čechách. Mezi aktivisty jsou z logiky věci zejména vrcholní představitelé celků ze dna tabulky.

    Síly spojily legendy Jaromír Jágr (vlastník Rytířů Kladno) s Jiřím Šlégrem (předseda představenstva Vervy Litvínov), přímo zapojen je i Aleš Kmoníček (generální manažer Mountfieldu HK). Tohle trio podle informací Sportu nedávno jednalo s Králem, kde došlo k základním dohodám. Záměr klubů je jednotný, proti nejsou ani špičkové týmy v čele s mistrovským Třincem.

    Jak to má vypadat v příštích letech? Soutěž se v příští sezoně rozšíří na patnáct účastníků. Pro atraktivitu a marketingovou hodnotu produktu by byl nejvýhodnější postup Motoru České Budějovice.

    Od dalšího ročníku by měl přibýt šestnáctý klub. Poté by se měla extraliga na rok či dva zakonzervovat a následně by ji měly opustit dva celky. Počet by se měl znovu usadit na čtrnácti klubech. Tohle je stávající představa, se kterou nemá nejspíš nikdo zásadní problém.

    Jakmile si budou kluby po sedmi letech řídit prostřednictvím APK soutěž samy, nebude jim nic bránit v tom své záměry prosadit. S okamžitou platností.

    Pravidla o sestupu/postupu a počtu účastníků dosud určoval svaz. To se brzy změní. „Tomáš Král se vyjádřil jasně, ať si kluby samy řídí extraligu, když do toho dávají tolik vlastních prostředků. Na nás nyní je, co s tím uděláme, jak se zařídíme,“ shrnul nedávno brněnský boss Zábranský. „Bere se za hotovou věc, že si kluby prosadí své. Zvlášť když je v tom zainteresovaný Jágr,“ dodal zdroj Sportu.

    Obavy ze sestupu konkurenty vzácně spojily. V lednu po mimořádné valné hromadě mají dostat tyhle informace oficiální punc. Ačkoliv mlžení kolem zakonzervování soutěže bude možná trvat až do jara.

    Změny očima expertů
    Čtyřem osobnostem spojeným s hokejovou extraligou jsme položili anketní otázku: Co říkáte na to, že by se extraliga uzavřela ještě v průběhu této sezony?

    Antoš: Podmínky musí být jasné
    „Uzavření extraligy by mělo smysl, kdyby si kluby na sebe vydělávaly podobně jako v NHL. Jenže jsou často odkázané na příspěvky měst a další věci. Jde tedy o to, aby bujel kamarádšoft, který tam je. V českých podmínkách navíc musí být lidi pod tlakem. A když někdo bude mít na elitní hokej a chce ho, musí tu možnost dostat. Jinak vytvoříme klientelismus čtrnácti týmů, které budou diktovat zbytku, jak by to chtěly ony. Podmínky musí být jasné a otevřené. Tlaky na uzavření přicházejí, jakmile se někdo koupe dole. Chce zůstat další roky, ovšem jinak se nic neděje. A to se mi nelíbí.“

    Milan Antoš, televizní expert, bývalý útočník

    Duda: Jsem pro přímý sestup
    „S ohledem na českou náturu si uzavření extraligy nedovedu moc představit. My pořád musíme o něco soutěžit, být pod tlakem, jinak máme sklony nebýt stoprocentní a nedáváme tomu všechno. A pak to nemá náboj. Jakmile nebudu mít na play off, vyházím starší hráče, dám tam mladé a je z toho paskvil. Chyběla by tomu klasická touha, vášeň. Jsem pro přímý sestup. Pokud sestoupím, asi je v mé organizaci něco špatně, ne? Spadnu na zem a začnu dělat na nápravě, takhle si v klidu zůstanu v soutěži. Tomu nevěřím.“

    Radek Duda, expert Sportu, bývalý reprezentant

    Fryčer: Potřebujeme nad sebou bič
    „Nebudu hodnotit to, že by se řády měnily uprostřed sezony. Ale upřímně, kdyby se u nás nesestupovalo, tak to by zrovna pro naši národní povahu nebylo dobře. Jak budou všichni makat, když nad sebou nebudou mít bič v podobě sestupu? Nejsme národ, který by fungoval jinak než pod bičem. Bohužel to tak je. Možná se to za dvě tři generace změní, ale zatím to vidím takhle. O co by se v lize hrálo? Jenom o mistra a jinak by to už zajímavé nebylo? První liga se uzavřela a nepřijde mi, že by se to tím její úroveň a kvalita nějak zvedla.“

    Miroslav Fryčer, první Čech, který si zahrál All Star Game NHL

    Moravec: Nepomůže nám to být lepší
    „To jako vážně ještě letos? Tak to mi přijde trošku, nebo spíš hodně zvláštní. Když se to takhle mění v půlce sezony. Připadá mi to jako účelové rozhodnutí, aby nespadli ti, co se cítí ohrožení. Možná je účelové silné slovo, ale nezištné to asi není. Že by si najednou někdo řekl: tak, teď se nebude padat a to nám pomůže být lepší, konkurenceschopnější. O tom nejsem úplně přesvědčený. Nevím, jestli zrovna tohle pomůže lépe pracovat. Větší klid, ale o to méně motivace? Hráči a trenéři nebudou pod takovým tlakem, ale nevím, jestli jsme zrovna my připravení takhle fungovat.“

    David Moravec, olympijský vítěz a dvojnásobný mistr světa
  • Prasárna. Uprostřed sezony dvojitá prasárna.
  • Tak tohle je neskutecna prasecina... tohle by se mi nelibilo ani v sezone, kde jsme na dne byli my... jestli se takhle snazi Pardubice a spol zabranit sestupu tak je to pekna srabarna.
  • Jaké je stanovisko HCE?Pamatuju že v minulosti jsme uzavření také neuspešně iniciovali i my
  • Vosa1
    Dohadovat se nechci,a nebudu.Jen říkám, že by Filip neměl kolikrát bezhlavě jezdit za bránu, a dělat tam kiksy, po kterých padají góly do naší brány. To si myslím,není dobře, a vidím to,nejen já.To,že se Filip snaží rozehrávat akce,je pravda,zrychlí se tim přechod do útoku,a pak z toho vznikaj nebezpečný situace na opačné straně.Takze je to vlastně,fifty,fifty.

    To o tom uzavření je pěkná ptákovina.Nejspis asi všichni tady víme, odkud vitr vane.
  • Na Plzeň už je taky vyprodáno 👍
  • Tak Venca opět stopka, 2 utkání 🙄
  • > @VANEKnaZDI napsal(a):
    > Tak Venca opět stopka, 2 utkání 🙄

    Ta sekera tam byla. Obouruč za konec hokejky a rovnou přes koleno. Vypadalo to že se snažil vyseknout mu puk z hokejky, ale Machala vystřelil dřív a tím jak uhnul s hokejkou, trefil mu to Venca přímo mezi chrániče na koleno. Proti tomuhle trestu nemůžeme říct ani popel...
  • Zrovna dva nadcházející zápasy bude Venca dost chybět :s . Trest je to však bezesporu zasloužený.
  • To už se Venca pripravuje na to,až to povesi na hřebík,jaký to asi bude?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters