HCE Fórum

1206207209211212600

Komentáře

  • ...poslední zhasne :)
  • Uplne presne nevim jak to funguje,ale kdyz ted mame nektere ty hrace zraneny,jde si stahnout treba Gorcu zpatky?
  • Koukám, že na neděli je vyprodáno. Nemáte někdo dva lupeny náhodou navíc?
  • Koukám, že na neděli je vyprodáno. Nemáte někdo dva lupeny náhodou navíc?
    Až se provalí, že Jágr nehraje, lístků bude dost, neboj... :)
  • @cliffburtonhungry pokud mi bude 22. bude rodit manželka, tak dva lístky budou k mání 😁
  • No na dnešek taky už moc lístků nezbývá
  • No vida, Gríger ani Flek zranění nejsou, Vondráček taky zpátky :) super!
  • @kinkis Tomu říkám vánoční přeKVApení :)
  • Ten Kašík to je z..d neskutecnej
  • To je, ale ledari cisty svedomi taky nemaj. To se deje uz treti zapas, ze tahle brana nadrzi..
  • Když tam dneska chytal 2 třetinu Fífa, tak se nic takovýho nedělo.A záznam před naším gólem na 2:2 je jasnej, kopl do toho schválně,a je svinstvo, že mu to prošlo bez povšimnutí, a ještě v jeho prospěch,a i celého ZLN mužstva.To samý Svoboda z Vítkovic, zneužíval toho jak jen mohl.
  • Nooo dneska teda docela hnus.. co předváděl Kašík , tak za to by se nestyděl ani Murín v dobách největší slavy, komediant. S těma je to vždycky stejný hokej nekoukatelnej a když dáš tři goly a stejně nevyhraješ za tří body, tak je něco špatně...
  • Ohledně ty brány mluvil na tiskovce i Holý ze už to řeší s Kv arénou a dostali i dopis ze svazu ale ne jen oni víc týmu tak snad se to poresi
  • Zrovna u Vitkovic ta brana stala totalne za h.no. tam dostal dve minuty i Novotny. Troufam si rict, ze ve vetsine pripadech to byla chyba ledu a ne golmana.
  • @VANEKnaZDI Díky. Sehnal jsem na pokladně KV Arény 😉 Až se bambino narodí, tak pořádně to zapij 🍻
  • Kazdopadne neuznanej gol nechapu.
  • To asi nikdo z nas tady.Jeste taky strasna navsteva. 2800 lidi,to je ostuda i na to,ze je pred vanocema.Hlavne,ze na Kladno,je uz vyprodano,a to Jarin hrat nebude.To tam zase vsichni budou zklamane sedet,ze neuvidi Jarouse v akci,nechapu.Ale aby zafandili a zatleskali Nasim borcum,to vetsinu ani nenapadne.

  • @kanis oni by i zatleskali, ale Jardovi kdyby dal gol :)
  • @Bongito- už včera na hokeji jsem říkal, že to byl naprosto regulérní vyrovnávací gól, protože to jemné posunutí branky nemělo na dosažení gólu žádný vliv. Ale v Gottwaldově s tím mají své zkušenosti - viz pan Murín.A ty se, jak je vidět dědí.  :o A  pánové Hejduk s Kikou by si měli znova a důkladně přečíst pravidla a naučit se je používat. Ale ono někdy vlastní myšlení hodně bolí a u většiny hokejových rozhodčí to platí dvojnásob. :#
  • @kanis Právě, mě sere že lidi jdou na Jágra. Přitom první myšlenka má být ta, že jdu na Energii. Neříkám, že ho rád neuvidím v akci, ale každopádně je mi úplně buřt jestli nastoupí nebo ne. Jinak mizí lupeny na Plzeň, tak neotálet 😉
  • Jinak včera 1 využitá přesilovka ze 7, to je trochu škoda
  • Já jsem teda včerejší zápas neviděl, ale po tom průběhu, kdy jsme po 2. třetině tekli 2:0 už jsem byl lehce skeptický, nakonec vlastně vynikající dva body. Pozitivní hledisko, že i z 0:2 jsme schopný se sebrat a ještě na konci ten zápas (i když na nájezdy) vyhrát. V pardubicích to nebude nic lehkýho, ale kdyby odtamtud byl nějakej bod až dva, bylo by to fajn.
  • Knotek do Crimmitschau.
  • pOne napsal(a):
    Knotek do Crimmitschau.
    Snad nám kvůli němu Německo nevyhlásí válku... :o
  • Kdyz ji nevyhlasilo kvuli Bartekovi....  :)
  • Tak od sezóny 2022/2023 bude první liga mít zase 14 účastníků. Druhá liga bude také konečně zredukována. Juniorská a dorostenecká liga taktéž. Na Českém hokejovém svazu miluji jeho dlouhodobou "vizi a koncepci" :) , připomíná mi to koncepci u nás v klubu po zisku mistrovského titulu.
  • pOne napsal(a):
    Kdyz ji nevyhlasilo kvuli Bartekovi....  :)
    Mno, ale Bartek na rozdíl od Knotka, kterej snad ještě v tutý sezoně neskóroval, nějakou tu branku dal... :)
  • upraveno 20. prosinec 2019
    A navíc je Bartek Slovák a ty si s Němcema války nevyhlašujou (tedy, kdyžtak mě opravte, nepíšu to s encyklopedií v ruce...) :)
    Post edited by plasa on
  • plasa napsal(a):
    A navíc je Bartek Slovák a ty si s Němcema války nevyhlašujou (tedy, kdyžtak mě opravte, nepíšu to s encyklopedií v ruce...) :)
    Správně! Pokud by Bartek zklamal, dorazilo by vyhlášení války do Bratislavy!   :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters