HCE Fórum

1204205207209210591

Komentáře

  • 6 after 30 - on course. :)
  • Burn the Vít-ch!  B)
  • No já su spoky dneska.Cernoch se mi libil,mohlo by mu to tady svedcit.
  • Nemáte někdo zákulisní info proč na poslední chvíli nenastoupil Polák?
  • To nevím, třeba mu dali jen volno na ten zápas.
  • Teda tady to zije.To je jak na zimaku.
  • Vojtovi skončila smlouva tak asi v tom bude ten zadrhel...ukázal ze je platný tak možná si třeba řekl víc a tam se to mohlo zaseknout, nebo o nej muže být zájem jinde a čeká se jak to dopadne tam...ale nejake info hodit mohli
  • Dneska katastrofální buly z naší strany. Těžký se vymanit z tlaku když v obranným pásmu úplně všechny prohrajeme. Jinak slušný, Liberec má mancaft jako řemen s tím se každej bod musí plotit zlotem.
  • Achjo, opět body ztracený v poslední minutě...každopádně ale 2 proti Liberci jsou stále super počin!
  • Na ten závěr chyběli přesně ti hráči co nehráli. Minimálně Skuhravý s Vondrackem by to tam ubojovali
  • 2 + 1 = ?





     2 + 1 = 4

    B)
  • Super dva body,jen skoda,ze nejsou ty 3 no.Ale to se hold stane,ze nekomu ta power play vyjde.Jinak,ze vyhrajeme ty najezdy,jsem teda necekal.
  • > @kanis napsal(a):
    > Super dva body,jen skoda,ze nejsou ty 3 no.Ale to se hold stane,ze nekomu ta power play vyjde.Jinak,ze vyhrajeme ty najezdy,jsem teda necekal.

    Souhlasím, jakmile jsem viděl, že je po prodloužení, čekal jsem pouze 1 bod :)
  • Jasně, ten bod zamrzí, ale z dvojzápasu doma 5 bodů, jedeme dál. Liberec má ten tým jinde než my, to je třeba si uvědomit, už jen že jsme schopný s takovym mančaftem hrát naprosto vyrovnanou partii je skvělý a dva body jsou za mě dobrý počin. Já jsem spokojenej!
  • Řekl bych,že ten zápas rozhodli dvě věci, za prvé skvělá první třetina , která měla dopadnout 4/0 a pak naše zoufalé buly. Ty udržely Liberec v tlaku na konci a vedly i k vyrovnání. Opravdu chuběli Vendel s Vondrasem. Jinak ale hrajeme opravdu skvěle a jediný , co mě neskutečně , jsou ty ubohý návštěvy. Na to jak hrajem  a kde jsme v tabulce, je to k pláči....
  • @Viking67_ jo no..na první tým tvl, při naší současný formě přijde 3300 diváků, to je dost tristní..
  • A jeste k tem divakum,to jsem chtel taky poznamenat.Hrajeme dobre,kdy jindy by meli ty lidi prijit?V patek rozmeleme Vitkovice na padrt,a lidi proste nefandi.Schvalne jsem pozoroval lidi okolo sebe,a tech co zatleska,obcas neco zafandi,by se dali spocitat na jedny ruce.Ostatni tam sedej jak pecky,kdyz se da gol,ani nehnou brvou.To proste muzou radeji zustat doma.No a pak se 5 minut pred koncem zapasu seberou,a jdou pryc.To je k hovnu tohle.
  • Ohledně návštěvnosti souhlasím s tím, že čísla jsou naprosto tristní. Ovšem určitě jste si museli všimnout, že v první polovině prosince jsou návštěvy vždy, nehledě na výkony, velmi slabé. V období mezi svátky čekám návštěvy kolem pěti tisíc. Hodně lidí by mohlo přijít i 22. prosince na zápas s Kladnem...
  • Dulezita statistika ze vcerejska, nemeli jsme (pokud to neni chyba), ani jednoho vylouceneho hrace. To je treba z moji strany rozhodne pozitivni faktor!
  • @FeryBo s tim jak je tabulka vyrovnaná mě tohle hodně děsí.... máme 12 bodů náskok na PŘEDPOSLEDNÍ místo v tabulce... tohle není dobrý
  • @kinkis a kord kdyz se podivas na zapasy tak i kdyz je repre pauza tak je to pak dost nervany...behem 3 tydnu nejakych 8-9 utkani...to je dost tvl
  • @FeryBo V tomto období kolem Vánoc a na přelomu roku se to vždycky hodně láme. Většinou se v tabulce utvoří skupinky, které se už poté příliš nemění.
  • Když si budeme uhravat body s těmi za námi, nebude problém.
  • No právě.Připada mi že historicky body s týmy pod náma neděláme.I když je pravda že pod náma jich v posledních letech moc nebylo.
  • No prave.Uvidime,jak to vse dopadne,ale byla by velka skoda,kdyby to nechytli za pacesy,a aspon to predkolo neudelali.
    Snad na to Play-off maji i financne,páč co jsem slysel,to neni zadna levnota,a v predchazejicich sezonach to byl i jeden z  faktoru nechteni postoupit do play-off.Nevim co je na tom pravda,jen jsem to slysel,a bylo to asi tak,ze jedna baba povidala,ale treba na tom kus pravdy je.
  • @kanis

    Play off se Ti prodraží a můžeš na něm prodělat jen a pouze v případě, že máš za postup do něj vypsaný velký prémie pro celý tým a nemáš to podložený smlouvama se sponzorama. Dalším plusem jsou pak vyšší příjmy ze vstupnýho - přijde víc lidí a lístky bývají dražší. 

    Ale historie nás učí, že MVGM je schopný všeho, takže bych se nedivil tomu, kdyby to ošéfovaný neměl... :)
  • Co já mám informace, tak prachy na plejof jsou a ne úplně malý, takže finanční motivace tam rozhodně je.

  • Tak to je dobře
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters