HCE Fórum

1201202204206207591

Komentáře

  • Ted koukám na hokej den poté,a zrovna koukám,že Knotek byl včera u dvou gólů Kladna.Uplne jak spící pana
  • On se nevypravuje buď zítra do Litvínova?Nevite nekdo?Chceme ject,a autem se mi nic nechce. Nikde není nic psanyho,že by se bus vypravoval.
  • Ooooooo dekuji,ja to hledal jak kokot,a nemohl jsem to najit.Uz pisu na to cislo.Nevite nekdo,kolik nas tam ma být?
  • Tak bus nejede,prej je nedostatek zajemcu,ja se picnu.Kdy jindy by meli lidi ject proboha?
  • kanis napsal(a):
    Tak bus nejede,prej je nedostatek zajemcu,ja se picnu.Kdy jindy by meli lidi ject proboha?
    Osobně si myslím, že lidi by i jeli, ovšem nechtějí jet s Carlsbad Ultras, a tak raději pojedou po své vlastní ose, či nepojedou vůbec.
  • Nevím no, my jedeme teda autem
  • Já taky jedu zítra na klobásu autem. 👍
  • Koukal jsem na fb carlsbad ultras a nikde se nepíše, že se bus ruší 🤔
  • Nevim,ja psal na to cislo,co sem hodil Kjetel,a prisla mi odpoved,ze bus pro nevytizenost nakonec nevyjede.
    Vono to vyjde nakonec cenove uplne stejne,autem i busem by to vyslo cca stejne.Akorat teda lupen za 150 je celkem dost,do ty jejich chatrce.
  • > @kanis napsal(a):
    > @VANEKnaZDI
    >
    >
    > Nevim,ja psal na to cislo,co sem hodil Kjetel,a prisla mi odpoved,ze bus pro nevytizenost nakonec nevyjede.
    >
    > Vono to vyjde nakonec cenove uplne stejne,autem i busem by to vyslo cca stejne.Akorat teda lupen za 150 je celkem dost,do ty jejich chatrce.

    Noo my s manželkou máme lístky už od čtvrtka na sezení a platili jsme za jeden 230,- 🙈
  • To jo no, to je pravda ,že stojí 230 na sezení, a i 250.
  • upraveno 26. listopad 2019
    V Plzni taky bus nebyl, nebo se pletu?

    Přišel mi totiž Váš sektor hodně prázdnej. A překvapilo mě to, pač hrajete nejen dobrej ale i koukatelnej hokej...
    Post edited by kafka on
  • Nevím já tam nebyl,ale je to škoda,a divný.
  • Ono jezdit busem s našima Ultrasna venkovní zápasy je někdy pořádnej adrenalin. Buď se čeká s odjezdem, že někoho zabásli místní poldíci nebo bus na cestě zpět vypadá jako když jedeš v zaplivaný čtyřce. Takže spíš spousta lidí dává přednost zájezd vlastní dopravou.   :/
  • upraveno 26. listopad 2019
    Skopec napsal(a):
    Ono jezdit busem s našima Ultrasna venkovní zápasy je někdy pořádnej adrenalin. Buď se čeká s odjezdem, že někoho zabásli místní poldíci nebo bus na cestě zpět vypadá jako když jedeš v zaplivaný čtyřce. Takže spíš spousta lidí dává přednost zájezd vlastní dopravou.   :/
    Tomu věřím. I u nás byly doby, kdypa se busem nedalo jet. Naštěstí už je to pryč. Organizátoři zájezdů si uvědomili, že tudy cesta nevede. Jednou z posledních kapek byl dnes už legendární výjezd na Kladno, kdypa ožralí pitomcí roztrhali na řidiči svetr, pač ten jim nechtěl v něčem vyhovět. Řidič busu na nejbližším možným místě zastavil a všem oznámil, že dál se nepojede, dokud se mu nesloží na novej svetr. Přijeli Tenkrát na Kladno až během druhý třetiny a od tý doby se situace rapidně zlepšila... 
    Post edited by kafka on
  • Zase nějakej impuls pro ne,před zápasem s námi. To nevesti nic dobrého pro nás.
  • @kafka- co jsem měl info z letošní sezóny, tak se to v tom buse moc neměnilo. Což je škoda, protože dost lidí nemá s kým jet a rádi by ven, někam na blízko vyrazili zafandit. :'(
  • “Útočník Roman Vlach opouští Plzeň. Nově bude působit v Pardubicích, kde podepsal smlouvu do konce sezony. Oba kluby o tom informovaly na svých webových stránkách.”
  • Dobře mu tak
  • To:Skopec
    Co jsem měl možnost poznat já výjezdy s Carlsbad, tak jsem byl asi 7krat, a 3x z toho se tam i pomleli mezi sebou.
  • Tak jako vždy  :/.
  • Tvl my s lůzrama prostě neumíme zahrát.
  • Hele na ropaky proste dlouhodobe hrat neumime.Jedeme dal,nic se nedeje.Spatne jsme nehrali,akorat tech vylouceních bylo prilis,a ten rychlej gol,byl dost klicovej,pro vyvoj,a nakonec skore zapasu.hlavy bych nevesel,ten vykon,spatnej nebyl.
  • Tak buď je to opravdu v sebe samého tak silně věřící člověk, nebo sobec.Ted nevim.
  • upraveno 29. listopad 2019
    Co mi to jenom...... Nikdy neodstúpím, nikdy, něh si to všeci zapamatují! 🙂
    Mně teda přijde, co ho tak sleduju od jejich zápasu s Olomoucí a následné tiskovce, že mu trochu švihlo.
    Post edited by plasa on
  • upraveno 29. listopad 2019
    Mě přijde Petr jako člověk, který hledá chyby všude okolo.

    Dokud si neuvědomí, že jsou průsery, za který může a za který je odpovědný jen a pouze on sám, tak nejen jako trenér nikdy nic nedokáže...
    Post edited by kafka on
  • Kverka konci v PCE 😁
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters