HCE Fórum

1197198200202203591

Komentáře

  • Kluci byli z toho dění na ledě uplně v prdeli,a nebylo to ze hry Olomouce.Kdyz uz se bojis soupere dotknout,nebo se na nej jen podivat,aby jsi nesel ven,a kdyz se kvuli tomu ozves,ze se ti tohle nelibi,a jdes taky,tak je neco spatne.Souper tam pak jezdi jak pán tvorstva,no tvl tohle bylo fakt moc.I to ukazovali v Buly,ale tam to podali tak,ze jsme neudrzeli nervy na uzde,coz jsem malem vylitnul z kuze.Ja nevim no,proste me se tohle hrube nelibi.
    Odplata za polokoně???????????,ale za to my nemuzeme,ze jsou oni komedianti.Kdyz jsem je tam vcera 4 dny po karantene videl litat po lede jak splaseny,tak jsem si rikal,ze takovou karantenu,by mel mit kazdej povinně.
  • Tak když hraješ 5 přesilovek v řadě, tak by se to mělo někde odrazit. Faktem je ,že nás rozvěsili po mantinelech a tam my hrát neumíme.
  • Na zápase (na rozdíl od toho na Kladně) jsem nebyl, ale nějak nevím, co ten brekot. Podle záznamu z televize diskutovaná vysoká hůl od Poláka byla. První lajna komplet -1, Olomouc nás přestřílela.
    Prostě zpátky na zem :)
  • Jojo, zpátky na zem, makat a žrát led :) my si nemůžeme hrát na baletky na ledě..
  • Přesně tak. Na Kladně jsem byl osobně a včerejšek viděl na Hokejce. V obou zápasech nám chyběl pohyb (z toho vznikaly naše následné fauly), střelba (vše se zkoušelo dostat šedesáti přihrávkama do prázdné brány a soupeřům tak stačilo zahustit prostor před brankářem a puky sbirat) a hlavně chyběla taková ta zdravá agresivita a chuť se o to porvat (přišli mi všichni takoví otrávení).
    Rozhodčí sice včera byli tragicti ale hrát svoji hru díky které se nám dařilo a být v takové náladě jaká byla před 14 dny tak to hráče nemůže rozhodit. Proč tomu tak teď nebylo to nevím a jen doufám že trenéři v pauze tým zas srovnaji. Pořád máme nahráno nad poměry, ale pokračovat dál takhle tak se to co jsme získali může zase rychle ztratit.
  • @Vossy Přesně, moje řeč, takhle nějak jsem to chtěl napsat :)
  • @plasa tak proč jsi to nenapsal :D
  • Poslední zápasy, a vlastně už i od začátku sezóny, pozoruji na domácích zápasech docela nehezkou věc, nad kterou jsme vždy nechápavě kroutili hlavou například v Litvínově, a to čím dál větší "ubrečenost" publika. Ano, jsou okamžiky, kdy rozhodčí situaci úplně nezvládá a pískot je na místě, ovšem v poslední době pozoruji pískot i při situacích, které jsou v hokeji naprosto normální a povětšinou se jedná o čisté zákroky. 
    O trochu více objektivity by spoustě fanoušků rozhodně neuškodilo a řadě z nich by se možná i hodil nějaký rychlokurz hokejových pravidel.
  • @Screepy Od základky jsem měl mizerný slohy :))
  • Sestava měsíce podle Hokej.cz: brána Novotný, dokonce hráč měsíce Rachna :)
  • Tak Rachna s Berym moc šancí tedy nedostali.No ale ten tým šlapal parádně,radost se na to koukat. Aspoň tam ale kluci byli, mozna by bylo lepší, kdyby byli s mansaftem ve Varech,těžko říct.
  • S tím Kubkou je to docela úsměvný
  • Tak esli hrál tužku. Ten Kubalík..dle eliteprospect minulej rok nikde nehrál a dle statistik to nějaký extra shooter taky není, no tak uvidíme.
  • Ale i tak bude snad lepší než Knotek, kterej měl loni u embéček 10+7 a u nás má za 18 utkání 1 bod za přihrávku a po většinu utkání o něm na ledě nevíš. ;)
  • upraveno 11. listopad 2019

    VANEKnaZDI napsal(a):
    S tím Kubkou je to docela úsměvný

    - holt Kubkovi se u nás nějak nedaří :'(
    Post edited by Skopec on
  • upraveno 11. listopad 2019
    Pokud je Tomáš v pořádku zdravotně, bude pro Vás dobrou posilou.

    Příchod Černocha nechápu. Myslím si, že hráčů na hraně třetího a čtvrtýho útoku máte v kádru dost z vlastního odchovu... 
    Post edited by kafka on
  • No nevim no,to zase nemohl v noci někdo spat, tak vymejslel kraviny.
  • Jinak odchody Knotka a Kubky asi za me v poradku.Knotek za me velky zklamani,ocekaval jsem od nej daleko vic.Naprosto neviditelnej,a zbytecnej.To se tam misto nej mohl klidne klouzat nejakej junior,a bylo by to mozna lepsi.Asi v Bolce vedeli,proc ho i po celkem uspesny lonsky sezone stejne pustili.

    Kubka,tezko rict co bylo spatne,ja jsem od nej cekal fakt to,ze bude vudce ty obrany cinnosti.Zkusenosti na to ma,spatnej hokejista to urcite neni,ale Vary mu proste asi nesedi,bud po hokejovy strance,nebo po jiny,po ktery,nevim.


    Cernoch,opet hostovani jako u Michnace.Dopadne to podobne.

    Kubalik,nevim,nejak neznam,uvidime.
  • S.Balan z Hodonima, do Trencina.
  • Kubka podruhy ve Varech a podruhy odchazi .... zajimavy. Asi to souvisi s tim Mikyskou. Knotek ani nevim, ze hral. Myslim, ze si ani nevsimnu, ze odesel. Jinak ty sachy, ze Gorcik jde do Vsetina a pak sem prichazi Kubalik nebo Cernoch .... no nevim. Snad vi, co delaji. V kabine nejsme.
  • Gorcovo odchod tam nechapu dodnes.
  • Pánové dnes ve Sportu dvoustránka o Varech , zajímavý čtení a dostanete tam odpovědi na některé otázky. Fakt super.

  • Hodí to sem někdo na sklo? :)
  • Když se to stáhne a zvětší, tak je to čitelný :-). 

  • kjetel: Diky, rika se "darovanemu koni....", ale reklamace. Citelny jsou jen narazky na Plzen.  =)
  • upraveno 14. listopad 2019
    @pOne
    Musím říct, že mně to šlo při stáhnutí obrázku a prohlížení pod "lupou" šlo přečíst všechno  =) 
    A propos, velmi zajímavý rozhovor a díky ti za postnutí obrázku @kjetel :)

    Post edited by Vosa1 on
  • @pOne

    Z tý jejich elekronický čtečky to o moc líp nejde... Ještě se na to zkusím mrknout  :).
  • Já si to přečet, je to trochu náročnější, ale šlo to. Takže kjeteli díky :)
    A jinak tedy zajímavej rozhovor, velice a taky odpovědi na některý místní dotazy. A taky třeba na moje nadávání, že hrajou v rukavičkách. Nevidim do toho natolik, abych se vůči tomu nějak smysluplně vymezil, ale je fajn vědět, že za tim je nějakej systém a cíl.
  • OK, tak ja se objednam na ocni. Diky, kjetele, prokazal jsi sluzbu memu zdravi.  =)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters