HCE Fórum

1196197199201202591

Komentáře

  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Víťo, kde jsi vzal to že Vary chtěly odložit zápas?
    @VANEKnaZDI: @Skopec brought the message here ("29. říjen").
  • upraveno 1. listopad 2019
    Pardubice can be noticed negatively for years by their dubious behaviour - this alleged illness is a new low point. Pardubice is a farce!

    Post edited by HawK71 on
  • upraveno 1. listopad 2019
    kafka napsal(a):

    [...]

    Mimochodem, v Pardubicích se povídá, že ta sračka byla ve skutečnosti vydíráním města, po kterém chce klub dalších 15 milionů českých. A jelikož město včera přislíbilo, mělo by dnes hrát proti ropákům kompletní "uzdravené" áčko... :s
    @kafka: Who exactly blackmailed whom? Why? And above all: With what?
    So: Who has which leverage to blackmail whom in his hands?
    Post edited by HawK71 on
  • To jsou močky tvl.
  • Tak dnes asi nic, no není každý den posvícení 😉
  • Screepy: Hokejisti jsou magori. Tam zdravotni zakony pro smrtelniky neplati.....
  • Screepy: Me teda zarazilo, ze PCE nemaj ani jednoho hrace na hostovacce na stridavy starty, koho by si mohly stahnout.....tomu nerozumim.
  • Tak na dnesku asi jediny pozitivni je trefenej kurz 2.65 na Kladno....
  • Prohráli jsme, stane se, jedeme dál, Kladno není žádný otloukánek.
  • Přesně tak.Donekonecna se vyhrávat nedá, jsme asi až moc namlsaný.Prohra sice zamrzí,hodit to za hlavu,a makat dál.Je vidět, že to jít může, takže neveset hlavy,a v neděli za 3 bodiky.
  • Tvl, jasně že se nedá furt vyhrávat, ale chtělo by to hrát hokej a ne tohle...
  • Tak dneska zápas blbec, co jsme nedali.Po 1. Třetině to mělo bejt o dva pro nás. Ale na druhou stranu se musí naši vrátit k poctivé hře , srážet se u mantinelu a dozrávat každej souboj. A to dneska nebylo. A v přesilovkách nevymýšlet na lépe postaveného ale střílet a dorážet. 👍
  • Jednou se prohraje (po nějakým výkonu),a hned je to špatně.Chlapci trochu skromnosti.
    Máme odehraných 17 zápasů, a z nich máme 30 bodů,kdo by to čekal před sezónou?Já tedy ne.Proto jsem mile prekvapenej,a spokojenej,jak ten tým šlape.Jasny, mají tam výpadky, a ještě budou.
    I když jsme byli druzí,teď čtvrtí, tak prostě nemáme jméno, Třince, Sparty,Liberce, Plzně atd.ze by se z nas měli i přes momentální postavení v tabulce soupeři po.rat.
    Minule zápas přijel Třinec do Kladna, a ani se nemuselo hrát,pac domácí už odevzdali dobrovolne body rovnou před začátkem.Takovy jméno nemáme.
    Jasný,jsme teď každej trochu namlsanej z těch výsledků.
    Je to moc fajn,super, jako ve snu,po těch předešlých sezónách,ale přeci jen si říkám,to nevydrží.
    Já osobně budu spokojenej, když budou do toho 10 mista,když lépe, samozřejmě to bude super.
    Moc jim fandím,a držím palce, ať to ještě takhle funguje co mozna nejdyl.
    Zitra sejmout Olmik, a bude zase líp.
    Sorry za tapetu, ale prostě jsem to napsal,jak to cítím.
  • Ja bych úplně neřekl že je tady někdo naštvaný, prohráli jsme, cajk, stane se, komu ne, Kometa dostala doma od Bolky, je to sport, teď je důležitý doma vymazat Olomouc a bude to zase v cajku.
  • Důležité je vyhrávat doma a snažit se z venku taky něco přivézt. A hlavně ať ten tým má svou tvář 😉Já jsem s dosavadním průběhem spokojený
  • Asi nikdo nečekáme, že po základní části budem druhý :) ale pokud by letos KONEČNĚ vyšla ta desítka, budu absolutně spokojen, rozehraný to kluci mají skvěle
  • Nechci sprostě sejčkovat, ale... Hele, Olomouc dost potřebuje nastartovat, zase se chytit. Klapne to? 🙂
  • Je pravda,že jsme byli mistři v nastartování toho,kdo to zrovna potřeboval ;)
  • Ať se nastartujou, ale nekde jinde :)
  • Nevíte někdo proč nehraje Raška?
  • Tak dnešní náš výkon si žádnou omluvu nezaslouží. Hra bez náboje, přihrávky čitelné a nepřesné, dnes zasloužená prohra s týmem, který se asi ani nezapotil. Kdybych to měl vyjádřit jedním slovem tak HNUS.
  • Dnes opět to samé,jak na Kladně, po přestávce poletíme pěkně šupem dolů.
  • Proč týmy po 4-5-ti prohrách se musí chytit zrovna na nás?Jak už bylo psáno výše.No nic,jedeme dál.
  • No chlapci.Ja normálně nějak na rozhodčí nenasazuju,ale dnes si to neodpustím.Dnes sudí naprosto strašný, pokud jste tam někdo byl, museli jste to vidět.Naprosto tím nase hráče rozhodili, což se potom na ty hře podepsalo,a taky to rozhodlo tenhle zápas.Nechci tím upřít snahu soupeře, ale bez teto pomoci, by dnes se 3 bodama Olomouc neodjizdela.Na tehle úrovni, by takovyhle individua,vubec nemeli pískat, ba co,vubec nikde. Tim bych tohle uzavřel.Jsem si odplivl, a jedeme dál.
  • I think, it is the right time for a/the break. 
  • Vary mají Šíra a Svobodu vetovat,není to poprvé, co pískal proti nám.Jinak mám pocit že Pardubice hráli pěkný divadlo.
  • Divadlo? To přece není mozný, aby tým doslova zdecimovaný a napokraji života, nejdříve v pátek za stavu 0-4 ve třetí třetině málem srovná  a dva dny nato si vytírá zádel s Hradcem. Ty snad byli v Lurdech....Hnus...
  • Psal jsem po Kladnu, že musíme přidat na důrazu a dneska zas houno. První a větší část druhé třetiny jsme zas hráli stále ten samej laxní hokej jak proti juniorům z PCE. Přesilovky hrajem taky furt podle jednotneho receptu a každý si už nás dokázal přečíst. Žádná razantní střela od modré z teci nebo dorážkou.😩
    Ty proužkovaný prasata byly dneska na pořádnou tečku mezi oči. Olomoucak napálí puk evidentně ve vlastním obraném pásmu mimo plexi a nic. Nedivím se Vencovi, že je pak poslal do prdele. Pak hrajou 🐓 v 7 lidech a za to šly správně do 4. Ale že v tom oslabení pak hrajou evidentně v 5, když dokonce ten 5 hráč jel střídat před rozhodčím,to už zůstane bez povšimnutí. Sír ze Svobodnou by nám už neměli v letošním ročníku pískat ani 🚆 pokud s ním někam pojedeme.😠
  • Když jsem po druhý přestávce viděl poměr střel 8:27, tak jsem docela překvapenej, že jsme rupli jen o gól :)
  • No, jak jsem nejdříve myslel, že nás přestávka přibrzdí v rozletu, tak jsem vlastně rád, že bude. Já jsem ten zápas neviděl, takže nemůžu soudit, ale jak píše kinkis ten poměr střel, tak to se mi teda nepozdává, tady se něco zadrhlo.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters