HCE Fórum

1195196198200201590

Komentáře

  • upraveno 29. říjen 2019
    Pánové, dnešek už nemá cenu řešit. Pokud je někdo rozumný tak uzná důvody proč jsme to utkání dneska odehráli i když v tréninkovém tempu a bezkontaktním stylu hry. A blbci nám budou nadávat a jsme pro ně špína, která neuznává fair play. A ani pravdivý argument, že nás s odložením tohoto zápasu před měsícem poslali polokone do zadele,je ani v nejmenším nepřesvědčí. PCE si totiž před tím měsícem zrovna mysleli, že budem z toho cestování unavený a oni budou mít větší příležitost si od nás nějaké ty body nejlépe všechny tři , odvézt. 😎
    Post edited by Skopec on
  • Díky za článek.Napsal to ale Dudák dobře.Hrajeme přece i za ty poslední uklízečky = jeho slova.Naše uklízečky mohou být zdá se v klidu ;)
  • Zrovna vcera kdyz vyslo najevo,ze maj priject jejich junci kvuli viroze,jsem si na to vzpomel.
  • No a taky mě vcera napadlo.kdyby tam postavili Vary proti nim taky junky,jestli by to slo.Acko by odpocinulo,a myslim,ze by to bylo z pohledu divaka urcite asi zajimavejsi,.Lidi bylo na nase pomery celkem dost,tak by byl i hukot.
  • Nechápu, jak je tohle možný,když je stanovama něco daný. Pak jsme opravdu všem za kreteny.
  • upraveno 30. říjen 2019
    The question is: Since when has there been this rule that matches can not be postponed?

    Plus: It should also be published everywhere that Pardubice has previously declined a match postponement.
    Post edited by HawK71 on
  • @kinkis tohle ať si přečtou všichni ti chytráci co melou o tom, že Varani si naprosto zištně šli pro tři body proti Pardubkám. Myslim, že tenhle článek vystihuje všechno, příležitost pro náctiletý kluky zahrát si jako komplet tým v ostrém zápase je pro ně k nezaplacení a myslim že řada z nich,kteří třeba do ELH nikdy nenakouknou, budou mít minimálně navždycky na co vzpomínat a jak řekl i ten jejich kapitán, teď jim někdo nastavil zrcadlo a ví, proč a jak makat, aby se mohli jednou taky tím hokejem živit. Jenže tohle ty internetoví chytráci nevidí..vidí jen zadax získaný body proti juniorce. Přitom přidaná hodnota tohodle zápasu může být pro těch 20 kluků naprosto zásadní..
  • Doporučuji přečíst si (momentálně) poslední zodpovězeny dotaz v rubrice otázky na redakci na našem webu. Celkem koukám kolik hráčů z 1. ligy mají k nám střídavé starty.
  • @Screepy Jako jo, ale zase když se na to podíváš optikou fandy Pardubic, potřebujou každej bod jak prase drbání, tak to jsou pak jen takový ty hezký řeči, ale hovno hovno.
    Vidim to tak, že silnej závan trapnosti to celý mělo, ne že ne. Tenhle článek, tedy ten obsah, to celý alespoň trochu žehlí.
  • @plasa optikou fandy Pardubic bych se ptal proč takovej tým hraje už nějakej pátek tužku, zaměstnává vrahy .. tohle je proti tomu co se tam děje jen kapka v moři..a Pardubice mají dalších 35 kol dokázat že mají na víc..
  • Thanks @VANEKnaZDI, for the hint!
    These are interesting informations (for example that A. Michnáč is still eligible to play for us).
    Above all the comparison of the budgets brings everything on the point with the suitable conclusion: "[...] proto nerozumíme, proč nemají minimálně stejný počet hráčů v 1. lize jako my."
  • Screepy: Tak jasně, ale pořád potřebuju body :)
    Proč se to děje? Třeba proto, že patří městu a... Město "řídí klub jako firmu"? 🙂
  • No nám ta nálepka neprizpusobivych zůstane,a teď ji budou mít na triku i oni.Kdo bude další?
  • Hoši ještě jedna věc, já tak docela nevěřim tomu, že ganz pardubickej ansámbl dostal sračku, 25 lidí se neposere jen tak, většinou to bývá kolem poloviny, takže kdo nevidí tenhle tyjátr, tak je slepej na obě oči, podle me určitě třeba 10 hráčů hrát mohlo, ale abychom to udělali ještě dramatičtější a všichni je politovali a mohli si plivnout na rusáky, tak jsme poslali do KV celou juniorku. Jsem zvědavej co pošlou k ropákům.
  • Nemaj Ject ropaci tam?
  • @Screepy- Hrajou s Ropákama doma. B) Ale ono šlo hlavně o to, že si mysleli, že budem unavený z toho poletování po republice co dva dny a urvou u nás nějaký body, který potřebujou v jejich situaci jako sůl. Tohle byla reakce malýho dítěte, kterýmu se rozsype jedna bábovička a ono kvůli tomu zboří celý pískoviště. :p
  • @Screepy ;

    Napadlo mě přesně to samý. 
  • K vaší teorii: Pardubický junior Blumel. Hraje pravidelně za A tým, trénuje s A týmem a má i režim A týmu a přestože byl celý A tým v "karanténě" tenhle hráč přijel jako junior a hrál...
    I podle mě tam není vše tak černobílé jak všem pardubické vedení předkládá.
  • I would laugh, if Pardubice's "whatever team" wins against Litvínov. B)
  • Víťo, kde jsi vzal to že Vary chtěly odložit zápas?
  • Chlapi ja uz bych to nechal bejt.Je to za nama,uz se s tim nic nenadela.Dneska doufam,ze na Kladne budou nejaky body.Chtel jsem ject zafandit,ale sef byl jinyho nazoru,takze kulovy.
    No nic,skoda.
  • upraveno 1. listopad 2019
    VANEKnaZDI napsal(a):
    Víťo, kde jsi vzal to že Vary chtěly odložit zápas?
    Já tuto slyšel přímo od Karla Holoubka.

    Mimochodem, v Pardubicích se povídá, že ta sračka byla ve skutečnosti vydíráním města, po kterém chce klub dalších 15 milionů českých. A jelikož město včera přislíbilo, mělo by dnes hrát proti ropákům kompletní "uzdravené" áčko... :s
    Post edited by kafka on
  • upraveno 1. listopad 2019
    @kafka no esli je banda polokoňů až taková parta kikotů, tak tvl to ať tenhle tým spadne klidně do pralesa a nikdy už odtud nevylejzá, protože i kdyby to byla z 20% pravda, tak je to k blití...
    Post edited by Screepy on
  • HC Dynamo Pardubice: Štěpánek (Kacetl) – Eklund, Holland, J. Kolář (C), Ivan, Mikuš (A), J. Zdráhal, Hrádek – Mandát (A), R. Kousal, Tybor – D. Kindl, Harju, Matýs – Kusý, J. Kloz, Machala – Látal, Pochobradský, Blümel

    Neznám hráče Pardubic, je to Áčko nebo ne?
  • Střevní chřipka hoši, to tejden ležíš, sereš, občas zvracíš a máš horečku a to poslendí co bys ještě tak týden potom, co by tě to přešlo dělal, je, že bys šel do ostrýho zápasu, protože většinou zhubneš tak 5kg, ztratíš kopu vody a minerálů a energie. Se mi čím dál tím víc zdá, že to tak horký nebylo..
  • Ano je to Áčko Pardubic
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters