HCE Fórum

1194195197199200591

Komentáře

  • @Screepy and @plasa: I agree. Let us enjoy the time of success - as long as it lasts. :)
  • upraveno 29. říjen 2019
    Zajímalo by mě jak to je. Řezníček tvrdí že všechny kluby si odsouhlasili že se zápasy překládat ze zdravotních důvodů nesmí a proto dnes Pardubice musí hrát aby nevznikl precedent a příště to nevyžadoval další klub.
    Na webu Pardubic se do nás ale Kverka opírá že jsme odmítli přeložení zápasu my, kvůli vidině snadných bodů a že jsme se nezachovali férově.

    Vím že se po dohodě týmů překládají zápasy, ale nevím jestli je tam nějaká lhůta jak dlouho dopředu tato dohoda musí vzniknout a nebo jestli žádné takové pravidlo není???
    Post edited by Vossy on
  • upraveno 29. říjen 2019
    No a zase budeme pro celou ČR k smíchu a za kurvy ze jdeme pro 3 body i “prez mrtvoly” ale aby si přečetli článek ze takhle si to týmy domluvili už dávno ze se kvůli zdravotním problémům nebudou zápasy odkládat to neee....a ve finále je mi to fuk když uděláme ty 3 body a třeba si vylepšíme skóre ale zase aby jsme se nedivili...junci budou hladoví a už jednou se nám to vymstilo...v Chomutově po jejich “tataracku”
    Jen doufám ze v tomhle se k nám jednou karma neotoci zády 😂🙈
    Post edited by FeryBo on
  • Ahaa. Díky Pilsforu jsem zjistil že za to že se nesmějí odkládat zápasy ze zdravotních důvodů si můžou pardubice sami:

  • a půlkobylky brečí tak, že ani nejsou schopný vnímat smysl toho, co čtou. tam snad fakt přešli z perníku na perník ... :o hlavně že si uleví "ruskýma kurvama" ...
  • Inu, tradičnímu klubu se musí přeci vždy ve všem vyjít vstříc. A kdo to nepochopí, je zkurvený.
  • Tak aby byla ta sranda ještě větší, tak prej naši žádali před nějakou dobou PCE jestli bychom tenhle dnešní zápas nemohli posunout na jinej termín, protože jedeme v serii 8 utkání co dva dny. A tenkrát nás s tím přeložením dnešního utkání poslali do (_I_) PCE. :p
  • Skopec napsal(a):
    Tak aby byla ta sranda ještě větší, tak prej naši žádali před nějakou dobou PCE jestli bychom tenhle dnešní zápas nemohli posunout na jinej termín, protože jedeme v serii 8 utkání co dva dny. A tenkrát nás s tím přeložením dnešního utkání poslali do (_I_) PCE. :p
    I já jsem slyšel to samé...

    A jinak ste udělali dobře, že ste perníkářům nevyhověli.
  • Skopec napsal(a):
    Tak aby byla ta sranda ještě větší, tak prej naši žádali před nějakou dobou PCE jestli bychom tenhle dnešní zápas nemohli posunout na jinej termín, protože jedeme v serii 8 utkání co dva dny. A tenkrát nás s tím přeložením dnešního utkání poslali do (_I_) PCE. :p
    Tak tímhle to dostává úplně jiný rozměr :)
  • > @Skopec napsal(a):
    > Tak aby byla ta sranda ještě větší, tak prej naši žádali před nějakou dobou PCE jestli bychom tenhle dnešní zápas nemohli posunout na jinej termín, protože jedeme v serii 8 utkání co dva dny. A tenkrát nás s tím přeložením dnešního utkání poslali do (_I_) PCE. :p
    Tak jestli je tohle pravda tak by bylo fajn kdyby se Vary k tomu třeba nějak vyjádřili a tohle by zmínili
  • Pokud má někdo pochybnosti o tom,jestli odehrát, nebo neodehrál dnešní zápas mezi náma a Pardubicema, ať si přečte řád ELH. Potom nebude o ničem pochyb.
  • A mimochodem,ještě není výsledek vůbec jistej, protože junci Pardubic ,můžou kousat víc, než jejich Áčko.
  • Nemyslím si že to bude jednoduchý zápas, ale pokud k tomu přistoupí naše Ačko jako k jiným zápasům co teď hráli, tak by to měli zvládnout. I když jsou Pardubický junioři druzí za našima.
  • Pravda...aby jsme se nedivili, jestli si dobře pamatuji tak tehdá chomutovskej “tataračskej” tým nás porazil nejak v prodloužení nebo na nájezdy...junci budou dravý
  • Tak proto kurs našich ze 1.7 klesl na 1.13
  • Pěkný...napsali to dobře, vlastně použili Chomutov jako “stit” :)
    A je pravda ze kdyby jsme to přeložili pak by lítali vykali z Chomutova ze oni to odkládat nemohli a ze to mělo velký vliv na jejich sestup takže za mě dobře poreseno 😂
  • Zrovna Pardubice fakt v lasce nemam, naprosto v poradku, ze jsme hrali podle radu a vysledek take v poradku :)
  • Já vám nevím. Láskou k tradičním týmům ze severu a východu neoplývám, ale tady mě to už ani netěšilo...
  • @kjetel
    Já to měl podobně jako ty.Vysledek jasnej,ale celkově to mělo pachuť pratelaku, a i lidi ani pořádně nezatleskali,prostě takový divný no.
  • Ah! Now I know where the rotten meat from Chomutov was disposed of. 

    PS: Thanks, @Skopec for the additional info.
  • @kjetel Nápodobně, osobně si myslím, že se zápas odkládat neměl, na druhou stranu mě to taky rozhodně netešilo a z hokeje jsem odcházel skoro až znechucen. Zažíval jsem dnes hodně ambivalentní pocity :s

    P. S. Když už mluvím o té ambivalenci. Hodně gratuluji a zároveň je mi líto Křemena, strašně jsem tomu klukovi přál první branku v ELH, ovšem zasloužil si jí v mnohem noblesnější situaci. Každopádně se mi hodně líbil už ve Zlíně a rozhodně ho rád vidím ve třetí lajně áčka.
  • Hoši ano, jsou to smíšené pocity, na druhou stranu co jako? Může to klidně potkat nás, kohokoliv dalšího z ligy, krom toho jestli je pravda co tvrdí Skopec tak ať mi celý perníkáři vlezou na záda. A junci pernikářský aspoň mají zkušenost a ví proč makat. A diskuse na dnešním hokej.idnes je samozřejmě totální bahno zaměřený proti nám..to nemá smysl ani číst, to je žumpa..
  • Sorry hosi ale Mariška opet prokazuje ze asi chodi na jinej hokej nez ostatni :D  protoze tahle veta pri dnesni komorni atmosfere...coz chapu a respektuji...je fakt uz k smichu...  Jsem rád, že se nám před skvělými fanoušky podařilo dát několik hezkých gólů a udělat jim tak radost.
  • The point is: Our team has earned this:



    PS: Pardubice would have been last even if they had played with their usual bunch of players.
  • Pardubice vs.Jihlava v nasi sestupovy baráži .Pamatujete?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters