HCE Fórum

1193194196198199591

Komentáře

  • kanis napsal(a):
    Kubat akorát nechce hrát pod Slegrem.Hrac je to vybornej
    Tuto je na hovno. Hráč má makat a ne si vybírat trenéra. A tuplem, když hraje za tým, kdepa se hokej naučil... 
  • To mozna na hovno je,akorat ptavdivy,a neni sam,kterej to tak u nich ma.
  • upraveno 25. říjen 2019
    Řekl bych, že tímto je naše prohra na Spartě odpuštěna  =) neviděl jsem ten zápas, ale dle onlajnisty velmi kvalitní výkon Bednáře a letos umíme i občas dát gól :) a samozřejmě asi i trochu štěstí a pozor, pokud mě neklamou počty, tak jsme využili 2 ze 3 přesilových her (nakonec 2 z 6..to je i tak skvely)!  ;)
    Post edited by Screepy on
  • No tvl,tak to jsem necekal,nadhernej vysledek.
  • Supr, hodně nečekané body od Tygrů. 👍 Bednář naprosto famózní výkon. Ty dva zákroky na Zlatej blembak a roku, to se asi dlouho někomu v brance nepodaří. 😁 Obrana velmi dobře, žádnej výpadek jak u Rudý chatry v Kyslikarne. Přesilovky luxusní , máme nejlepší v ELH ale jak se někdy k tomu gólu dopracujeme mi hlava nebere. 😉 Naštěstí si LBC vybral hodně špatnej střeleckej den, protože to co nedali, hlavně v 1.tretine, je taky málokdy k vidění. Tam kdybychom dostali 4 góly,tak se nelze vůbec divit. 😎 Celkově velká gratulace našim borcům. 👍

  • V přestávce pěknej medailon o kapitánech v letošním ročníku ELH, tentokrát o našem Vencovi 34. 😉
  • Navrat zvejkala do Kradce zabral 25 minut z hodinovyho Buly..dekujeme Ceska televize, s timhle jdete do zadele..
  • To buď rád, že sekačky prohráli, jinak by o zvejkalovi povídali  50 minut. A ze zbytku kola by byly jen přečtené výsledky jak za komárů ve sportovní části Televizních novin.😁😁😁😁😎
  • Okénko z tipovačky: Nikdo nebyl takový optimista, že by přisoudil HCE po 1. čtvrtině více jak 23 bodů  :).

    Bonusová otázka na 2. čtvrtinu bude otevřena do 3.11.
  • @kjetel no ale pokud vím tak jsme měli po 1. čtvrtině 21 :) tedy pokud je čtvrtina 13 zápasů 😉 včera to byl s Libercem už 14. zápas takže druhá čtvrtina :)
  • Ale pravdu poslední zapas v 1 čtvrtině byl v Liberci.V neděli máme Zlín, a s tím jsme doma začínali.
    V těch 14 zápasech co máme odehraných,je i ta předehrávka 20kola,jak jsme minule rupli na Spartě.Takze ve 2 ctvrtine máme už odehranej vlastně 1 zápas.
  • Nevšimli jste si, nejelo tu něco zelenýho... S divnejma kolama...? :)
  • @Screepy

    Jak píše @kanis, zápas na Spartě byl předehrávkou 20.kola, takže se počítá do 2. čtvrtiny 🙂. Pořádek musí být 🙂.
  • upraveno 27. říjen 2019
    FeryBo schrieb:
    In my eyes, the author forgets two decisive aspects:
    1) The MHL experiences of our players as a basis.
    2) Many of our players have been playing together for years.

    EDIT: To be more precise: The concept is not "take cheap players and give them a great super system". The concept is "build a team of young players over years by challenging them together[sic!] as much as possible"; and that is not so easy to repeat (without participating in a league like the MHL). 
    Btw: If others will headhunt individual players from such a team, they will only get one single piece of the puzzle, which will be worth less without the other pieces. It is so important to hold the core of these players together - otherwise it is not good for our team and it is not good for the player's individual success.
    Post edited by HawK71 on
  • The "fight" was short and the result clear: The idiot M. Houdek got what he deserves:
    https://hokej.cz/pestni-souboj-tezkych-vah-s-krvavou-teckou-musil-rozbil-houdkovi-nos/5043314
    =)
  • Tak dneska opět super 3 body.Parada
  • A hlavně po dnešku v tabulce pravdy 3+
  • Je radost náš hokej sledovat.A to mě móóóc baví =)
  • upraveno 27. říjen 2019
    Post edited by Vossy on
  • Hoši já nevím jestli se mi to pořád nezdá 😁🤔 ale pokud jo tak je to pěkný sen 😁
  • @Vossy
    Faul to byl,jestli to bylo chteny,nebo ne,ví jen Strapac,ale do hokeje tohle nepatří.
    Nevěřím tomu, že se Strapac leknul,a že to byl reflex.
    Buď to byl opravdu umysl, nebo ten boj o puk,s nešťastnou náhodou nakonec.Spis bych řekl ale to první.
  • Jinak Naši kluci zaslouží velkou pochvalu,ale hlavně nohama na zemi, a hlavama neeeéeeeee prosím v oblacích.Vcera jsem snad poprvé fandil Pardubicim, aby udělali Bolku,bohužel no.Doufam,že zítra dorazí na hokej více lidí,než obvykle chodí. Kluci by si to zaslouzili.
  • No, ještě nedávno jsem si říkal, že předkolo by bylo fajn, přímej postup do PO pecka. Vlastně to tak vidím furt, tedy doposud je to fantazie.
  • Vossy napsal(a):
    Look at the news after the matches… ;)  There is an evident trend. I am going to write about it, if I find some time for it.
  • Kanis: Faul nezpochybnuji. To byl zákrok na červenou a stopkou na pár zápasů, ale z pohledu toho jak se trenér vyjádřil teď i v předchozích zápasech a z pohledu toho jakým způsobem hrají Vítkovice, to nemůže dělat pohodu v týmu. Vždyť když budu svým hráčům predhazovat jak nám všichni jen křivdí, tak je to do dalších zápasů může buď demotivovat (po prvním nejasném výroku rozhodčích se na to vykaslou s pocitem že to nemá cenu, že je to tu zas) a nebo jim to pověsí rudej hadr před oči s tím že když už, tak už. Jako pro nás jen dobře, ale s profesionalitou nemělo tohle vystoupení obou trenérů nic společného.
  • upraveno 28. říjen 2019
    @plasa já si pořád říkám že musíme trochu tou tabulkou klesnout, že tohle přece není možný udržet věčně, co mi vyloženě dělá radost je to že ten tým je psychicky mnohem odolnější, na Spartě dostane rychtu a nesloží se a frčí dál, faktor číslo dvě, první útok, Rachůnek druhý v KB ELH ..tohle jsme potřebovali léta jako pes drbání, plus ale podpořeno skvělou práci zbytku týmu,není to Gulášová Plzeň :) a samozřejmě máme skvělou dvojku gólmanů, která nás podrží když je třeba, faktor číslo tři. Já jsem stále skeptik a každý vítězství je pro mě jen milé překvapení, ale tvl čumím jak péro z gauče, fakt :) na tohle bych nevadil ani zlomenou hůl, že se bude takhle dařit. A ještě jedna věc mě napadla, ti kluci hrají s pokorou,nemají nosy nahoru a ví že s tím.co máme musíme každý zápas makat, jasně výpadky tam budou, ale kdo je nemá . Ale i papírově podprůměrný tým který byl pasován na boj o Vsetín cup s trochou štěstí a sebevědomím může klidně hrat to co hrajeme (a samozřejmě je důležité aby klíčoví hráči byli zdraví). Takže užívejme si to co vidíme, protože třeba to zase za chvíli nebude.. :)
    Post edited by Screepy on
  • Screepy: Podepisuju všecko a doplnil bych ještě jeden faktor - klika :)
  • upraveno 28. říjen 2019
    There is a bad trend in the Extraliga: After almost every matchday there is a message about a player seriously injured by an opponent through an unfair attack!

    Hockey is a game about gaining respect - through physical attacks! In this process limits are fathomed and sometimes crossed. If one offends against the rules, then a punishment takes place by the referees. 

    But what if either the referee does not punish the attack or the attack goes so far beyond all limits? 

    Exactly then there should be guards in the own team, who avenge the injury and make sure that the players of the opponent keep the limits, in order not to become the target of an attack themselves. 

    If there are no such guards who ensure that the limits are adhered to with individual battles, then players are used to injure opponent players. For example, Plzen has now M. Houdek who hunts, attacks and injures opponent players.

    Therefore, it is important for every team to have players like D. Musil who avenge the unfair hidden attacks of the opponent immediately and thus prevent unfair hidden attacks in the long run.

    It seems that there are not enough guards in the Extraliga teams, otherwise those unfair attacks would not happen all the time.

    EDIT: Thank you @Vossy for posting this news in this forum. :)  I do not know if I have read it otherwise.
    Post edited by HawK71 on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters