HCE Fórum

1191192194196197600

Komentáře

  • Jojo vždyť jsem to sem psal no.
  • Na FB Vítkovic jim to fanoušci dávají pořádně sežrat. 

    Já to viděl dneska jen přes net a pěkný výkon, po první čtvrtině minimálně 21 bodů, to asi čekal málokdo.
  • Dva body ještě chlapcům schvalim b první čtvrtině, jestli budou tři tak nebudu mít bonus v kjetelovacce 😁😬 a to teda ne!
  • @Screepy

    Tak tak, 10 bodíků by se mi taky hodilo  =).
  • Screepy

    No ty 2-3 bodiky by byli jiste jeste v prvni ctvrtine fajn.Ale uprimne receno nevim,kde je sebereme :)
  • @kanis No to je jasný, v Liberci přeci  :) =)
  • upraveno 21. říjen 2019
    Žádný body už nebudou!

    Máte bejt v tabulce za náma, takže hezky pěkně zatáhnout za ruční brzdu a další body získat teprve tehdy, až Vás předhoníme... :)

    A copa se týče Vítkovic, včerejší zápas sem neviděl, ale třeba u nás jim proužkatí dost ublížili. A v dalším venkovním utkání v Bolce je řezali ještě víc. Měli tam dostat dlouhou 5na3 po posunutí branky, ale proužkatí se posrali a proti domácím nešli. Zřejmě už toho bylo na ně moc, tak včera vycákli... 
    Post edited by kafka on
  • @kafka- pokud hrajou jako telata utržený z řetězu, který ještě před zápasem žerou syrový maso, tak pak ať Trnka na tiskovce nebrečí jak malej kluk, že jim někdo soustavně ubližuje. Žádný přísně posouzený fauly navíc proti jejich straně tam nebyly. Obě oslabení do třech byly uplně jasný a neodistutovatelný. Ba naopak můžou bejt rádi, že ten krosček ze zadu do krku na našeho obránce, který mělo bejt ohodnocení bůrem a do konce, rozhodčí jednoznačně přehlídli. Kecy, jak jsou mladý tým bez zkušeností a kterej nemá navíc peníze na kvalitní žoldáky jsou zrovna u nás ve Varech, kde máme druhý nejmenší rozpočet, dost směšný. B)
  • upraveno 21. říjen 2019
    Skopec napsal(a):
    @kafka- pokud hrajou jako telata utržený z řetězu, který ještě před zápasem žerou syrový maso, tak pak ať Trnka na tiskovce nebrečí jak malej kluk, že jim někdo soustavně ubližuje. Žádný přísně posouzený fauly navíc proti jejich straně tam nebyly. Obě oslabení do třech byly uplně jasný a neodistutovatelný. Ba naopak můžou bejt rádi, že ten krosček ze zadu do krku na našeho obránce, který mělo bejt ohodnocení bůrem a do konce, rozhodčí jednoznačně přehlídli. Kecy, jak jsou mladý tým bez zkušeností a kterej nemá navíc peníze na kvalitní žoldáky jsou zrovna u nás ve Varech, kde máme druhý nejmenší rozpočet, dost směšný. B)
    Jo, může být, hádat se nebudu. Však píšu, že včerejšek sem neviděl.

    Naši proužkatí velkou kvalitu nemají, respektive největším problémem je to, že nedokáží pískat na určité úrovni několik zápasů v řadě. A kolikrát bohužel ani během jednoho utkání. V první třetině pískají jak zběsilí, vyloučí 8 hráčů, ale po přestávce najednou nepískají ani vraždu...  

    Dle mne tuto klucí z Vítkovic neunesli, čas od času to padne na každej tým a pak má pocit, že konkrétně je řežou proužkatí víc než ostatní, či snad dokonce schválně. Pro zajímavost sem koukal, kdopa je sejmul u nás > byl to Hodek. No a včera u Vás pískal zase Hodek. Takže on asi bude ten největší důvod jejich včerejšího pláče... B)
    Post edited by kafka on
  • Tak ať Hodka vetujou a mají klid.. :) 
  • Asi jako mi Pražáka a píská tady furt. Viz bramboračka v pátek. :s
  • Vcera jsem tam byl,a jsem soudnej na tyhle veci,a sam za sebe muzu rict,ze rozhodci co videli,to bylo posouzeny spravne.Kroscek zezadu do oblasti hlavy a krku na P.Šenkeříka byl jasnej,(nevideli)pak tam byl ve druhy tretine jeste jeden na D.Grígera podobnej zakrok,kterej taky (nevideli), nebyl posouzenej jako faul.Ve treti priblizne v 50min,zase kroscek Venci na prkna,neposouzenej,(nevideli).
    Jak jsem jiz psal,Vitkovičtí at se v klidu podívaj na videu na vcerejsi zapas,a pak at to zhodnoti znovu,a objektivneji.
    Hazet to na ostatní,je strasne jednoduchy,meli by ale zacit predevsim u sebe,a zamerit se na to,aby tolik nefaulovali.
  • Hlavně by se měli zaměřit na to, ať nebrečej na tiskovkách, protože to je akorát z vostudy kabát. Já jsem včerejší zápas neviděl, ale z toho co tu píšete, tj. hokejově jsme je přehrávali (proč byste si taky vymýšleli), to ať si pan Trnka laskavě šáhne do svědomí, sklopí hlavu a nebulí jak děcko nad rozbitou hračkou..tohle se fakt nenosí a pokud se mu to jo zdálo přísný, může tedy podat protest na svaz, vždyt co je jednoduššího..
  • Tak koukam,ze ropaci uz hledaj trenera.Ze by fakt Zvejkal?
  • To bych asi raději šáhnul po Hořavovi, ten je pokud vim taky na volný noze. Jen doufám, že nečmajznou ze Sokolova Mlejnka!!
  • No toho chtěli prej hodně, ale řekl jim,že ne,že jeho priorita ne teď Sokolov
  • Tak Růžička by si mohl střihnout velkej návrat. A pak vypadnout z ligy s dalším týmem... 🙂 Ale to bych jim vlastně ani nepřál. Jenže komu jo? 🙂
  • upraveno 22. říjen 2019
    Mě osobně by vůbec nevadil sestup Pardubic...
    Post edited by kafka on
  • upraveno 22. říjen 2019
    taky by mi to nevadilo. Ale už vidim kolik by bylo těch keců o tradičnim klubu na konci sezony před sestupem.
    Post edited by Bongito on
  • @kjetel Asi zřejmě dobře hraje na fujaru...
  • Asi se v Praze bude stavet novej tunel
  • Tak ja nestacim valit oci.Mame 5 nejlepsi utok,a 4 nejlepsí obranu.
  • @kjetel Třeba má také výborné držení mikrofonu....
  • @kjetel plzeňská stopa ...
  • Takže Žvejkal v Hradci...? No, to jsem na to zvědavej. Zase bude děsnej hradeckej srdcař a až to tam pujde (po dvou sezonách) do háje tak zmizne?
  • Předevšim tvl nechat tam Martince a k němu vzít žvejkala je dost podivnej krok vedení..to je jako, my vám pane Martinec moc nevěříme a tak k sobě dostanete žvejkala, ale protože si nechceme nasrat fanoušky, protože ti stojí za vámi, tak si vás tu necháme, no a aby to byl úplnej kočkopes, tak oba máte stejný kompetence..tohle nemůže skončit dobře. Tušim, že do čtvrt roku Martinec skončí raději sám. Krom toho nějak nechápu, co jim jako vadí, v tabulce jsou šestí, zas takovou bídu nehrajou, třeba není na začátku sezony forma ideální, ale dělat takovýhle kroky..zvláštní. 
  • V každém případě dneska by to zase chtělo uloupit nějaký ten bodík ze Sparty :)
  • Jinak palec nahoru za juniorku a za dorost. Krásný pohled na tabulky
  • Jako takhle cast je fakt hodne zvlastni:

    Stávající trenér Tomáš Martinec pokračuje, v trenérské pozici ho doplní Vladimír Růžička. Informaci dnes odpoledne potvrdil klub na svých stránkách. Oba trenéři jsou rovnocenní, stejným dílem budou odpovídat za výkony a výsledky týmu.

    Jsem snad jeste neslysel ze by jeden tym mel dva kouce :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters