HCE Fórum

1190191193195196591

Komentáře

  • Mě to zas tak hrozný nepříjde, je to jen hostování a ty góly-nahrávky z minulý sezony hovoří docela jasně....

    “ V uplynulém ročníku měl v sestavě Energie stabilní místo – tehdy naskočil do 48 utkání (2+2).”
  • No vida, další tři body doma, proti Bolce jsem byl lehce skeptický, přecijen ten start do ligy mají dost slušnej, obranu dodnes měli taky dobrou, ale je vidět, že už se neposereme ani kdyžnám soupeř dvakrát vyrovná, to je rozhodně posun kupředu, 18 bodů z 11 zápasů je kvalitní počin! Jen tak dál :)
  • Porazili jsme po perfektním výkonu třetí tým tabulky, na první místo ztrácíme tři bodíky, co více si zatím přát :) B)
  • Dnes pěkný výkon. A hlavně zlaté 3 body.
  • Tak na jednu stranu je Gorci skoda,ale jak pise Kinkis.Je to jen hostovani,kdykoli si ho muzeme stahnout,a je urcite lespi,kdyz bude hrat v kvalitnejsim muzstvu jako je Vsetin,nez v topicim se Sokolove.Byl zranenej,potrebuje se rozehrat,a tam bude urcite vytezovanej dost.Za me celkem dobrej,a logickej tah.
    Jinak dneska dobrej vykon,Vojta dobrej tah na branu,ale bylo videt,ze zapasovej rytmus mu chybí.Par zapasu,a bude to dobry.Bolka neprijmna,ten Zohorna je vybornej.Vyborny body dneska.Jen tak dal,zkusit v nedeli šmiknout Vitka,a bude to jeste lepsí.
  • Ještě by to chtělo tu formu udržet víc než dva zápasy.Pak to bude OK.
  • Já se přecijen stále dívám dolu než nahoru, tam vidím zašpuntovanej Zlín a byť bych tam raději asi viděl jiný tým než Zlín, tak jsem rád, že ten špunt někdo udělal a budu rád, když bude dál zašpuntováno. Co si budeme, my pořád nejsme tým, který by alespoň dle předpokladů měl hrát na té pozici, kde v současnosti je a sezona bude ještě dlouhá, nicméně po dlouhé sakra době jsme nepotentovali začátek ligy a to je jistý příslib, no i tak se budu dívat stále směrem pod nás..
  • Kdykoli si Gorcika nestahnem. Ma hostovacku do konce roku s opci.
  • One thing frightens me: We are only three points behind the 1st rank.  :o   :)
  • To je akorat presne ta doba,za kterou by se mohl v klidu bez nervu,ve Vsetine rozehrat.A pokud mu to pujde,a tady nebudou joudove.tak si ho stahnou zpet.

  • HawK71:

    Feet on the ground :) ;)

  • Yes, @kanis, that is the point. I fear some people, including some players, could think we are a top team, we could have nothing to do with the other end of the Extraliga table.
    So, everybody should be told: Feet on the ground ... ice ;) :) - the season is long and only the result in the end of the season counts. 
  • HawK71

    Yes you are right, so I think we are a pleasant surprise.



  • HawK71

    Where are you from?

  • Gorčík dnes za Vsetín získal 3 body (1+2)
  • @kanis: As some here know. I lived in Chemnitz for two years and came to every match back then. Then I moved to Gelsenkirchen, and then back to my childhood hometown between Darmstadt, Mannheim and Heidelberg (make I triangle on the map, and pick in its middle), this year I moved to Braunschweig. So currently I live there.  :)
  • HawK71 

    Okay, thanks for the info, and good luck. :) ;) :)

  • Vosa1
    Jen tak dal,a mame ho tu po Novem roce zpatky.
  • Pro nej jedinne dobre,a kdyby ho chtel ulovit nekdo jinej,ani bych se nedivil.A kdyby ho ulovili, budu mu to prat.Me byl Gorča jako hrač,člověk,sympatickej.
  • Thanks @kanis, for you too. 
    ...and many points and wins for our team!  :)
  • hej, co je to za tým?? MB smázneme Vítkovice (snad?!) taky... Nějak jsme se rozjeli ne? Je to jenom dobře, ať to vydrží co nejdýl!!
  • Někdo nám je vyměnil, tak doufám, že nám dlouho zůstanou takhle vyměněný :D Vojta dneska 1+1, ok, to by šlo .. :))
  • Tak musím priznat ze v takhle úspěšný víkend jsem nevěřil, hodně prekvapili
  • :o Uhm, what surprises me the most is this guy with the #30 which has replaced T. Rachůnek: That guy scores goals! :) ;) 
    Look at the stats https://www.eliteprospects.com/player/19357/tomas-rachunek - it must be another player! =)
  • Pavel Trnka (HC Vítkovice Ridera): Budu se snažit být stručný. Na začátek samozřejmě gratuluji soupeři k zisku tří bodů. Nemyslím si, že jsme byli horším týmem, bohužel hokej takový občas je. Řeknu to opravdu stručně – okolnosti, které tu kolem jsou a které se dějí, tak jsme i po zápase klukům řekli, že je to boj, který musíme zvládnout. Je to boj, který se děje a my to víme, je to opakované a my se toho nebojíme. Kluci to ví, jsou si toho vědomi a v této sezoně budeme bojovat větrnými mlýny. Jsem si vědom, že budu za toho uplakaného, na to už jsme si zvykli a jsem s tím schopný žít. Děkuji.  ... může mi nekdo vysvětlit, co tím chtěl Trnka říct??
  • Já osobně jsem zaregistroval frustrované Vítkovice, které na nás dnes hokejově absolutně neměly a dokázaly jedině prasit, a ano, Trnka včetně celé vítkovické střídačky (nepochopil jsem co tam po jednom vítkovickém faulu předváděl Petr směrem k rozhodčím) je doopravdy za toho uplakaného...
  • Co ten Trnka hulí? Být teď hráčem nebo fanouškem Vítkovic, tak mi je za něj trapně.
  • Asi ty ukazkove podrážení a fauly vysokou holí se ve Vítkovicích nepískají... jinak to nechapu co tím myslel.... Je pravdou, že asi tak dva fauly z naší strany rozhodčí neviděli, ale faul bez puku zezadu na ??? Šenkeříka ??? nevideli také... tak co tím chtel asi tak říct ????
  • No ja bych chtel predevsím podekovat Nasim hracum za tento víkend,a zatim za probíhající sezonu.Jasně,nebylo vzdy vse OK,to tu víme všichni,i sami hraci.Takže kluci,Díky.
    No a pan Trnka byl zrejmě taky frustrovanej z tý jejich zasloužený prohry,tak,ze nedokazal vzit koule do ruky,a uznat prohru jako chlap.Stejne tak Zdrahal v pozapasovym rozhovoru.Doporucil bych celymu Vitkovickymu tymu,aby se uz ted v klidu podivali na zapas znovu na videu,a pak hodnotili ty jejich prasarny objektivne,a nestezovali si nesmyslně.
    Pruhovany nechranim,ale myslim,ze dnes piskali celkem slusně,a je fakt,ze jeden kroscek na prkna,tam Vencovi odpustili,to je pravda.Jinak uplně fér na obě strany.
  • No tak z Vítek se stal neuvěřitelně uplakaný tým, pustil jsem si teď rozhovor s Patrikem Zdráhalem v BHŽ na ČT SPORT a v něm tvrdí, že při hře pět na pět byli lepším týmem a naznačoval podobné věci jako Trnka. Kdo se chce přesvědčit, nechť si pustí záznam zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10120914283-buly-hokej-zive/419232401162016-hc-ocelari-trinec-bili-tygri-liberec/ přibližně v čase 2:00:20.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters