HCE Fórum

1189190192194195601

Komentáře

  • Rozdíl je tam J.J.
  • upraveno 13. říjen 2019
    Hoši vyplenit Kradec, to se počítá :) Plzeň nemít Guláše, tak ti kluci dali tak 5 golů :D
    Post edited by Screepy on
  • Jako myslím si, že na naše možnosti mít po 10 kolech 15 bodů, je hodně slušný :)
  • Držet podobný kurz celou sezonu, budu naprosto spokojený.
  • Dnes paráda,jen tak dál,proč má Kladno tak dlouho volno?
  • Krásný body dneska, nebejt těch zkratu s Brnem, a Litvínovem, mohlo bejt ještě veseleji,škoda.
  • Teď by to chtělo sejmout Bolku,potvrdit ty body z dneška,to bude důležitý.Za mě osobně ve mě zatím vládne spokojenost, až na ty dle mého úplně zbytečný ztráty s tím Brnem, a Litvínovem. A trochu i s Plzni,i s nima se to dalo zahrát určité líp.
  • Teda tady to zije
  • Szturc je volnej, třeba by tady být špatnej nemusel.Me se vždycky líbil,jak hrál.
  • jo, když se prohraje s Plzní po hnusnym zápase (z naší strany), to je tady nablito, ale když vyhrajeme v Hradci tak nikdo nenapíše ani bů :)
  • No vida,aspoň 4 příspěvky dneska, paráda :)
  • upraveno 15. říjen 2019
    @plasa no konečně :)
    Post edited by Screepy on
  • Ani Kafkojc nic nepise.
    No a jinak ten Gulas je fakt blazen,dneska zase gol.Jako klobouk dolu,ten ma fazonu jak fik.
  • Snad se Vojta konečně ukáže. Snad všude mu to palilo, jen u nás ne.
  • Jako hodne zajimava posila, jsem na nej hodne zvedavej!
  • Snad zapadne dobre do koncepce.Zkusenej je az az,tak by to mel potvrdit na lede,i v kabine.
    Mladej Mykiska,taky zajimavej,perspektivni hrac.
  • Vojta Polák rozhodně zajímavá posila, uvidíme, jestli se chytí. Já mám upřímně radost že se sem vrátil po zkušené na světě odchovanec, to je pro mě asi ta nejlepší zpráva. Teď uvidíme zda mu to půjde i hokejově :)
  • upraveno 17. říjen 2019
    Na Vojtu se tesim...verim ze se chytne, myslim si ze se mu nedarilo hlavne kvuli tomu ze se od nej dost cekalo a byl pod tlakem. Skoda je mozna Michnače...byl celkem dravej
    Post edited by FeryBo on
  •  To rikam porad,ze je Michnace skoda.Nevim duvod,proc ho postavil jen dvakrat,ale neco v tom muselo bejt,jelikoz to jinak neni mozny,to musej vedet oni,proc.

    Wau,vcera dohromady neuveritelnych 5 prispevku. =)
  • Hlavně on měl na instagramu napsano “sbohem Vary....hezké vzpomínky to nebudou” tak opravdu bůh ví co tam bylo :(
  • Jojo přesně tak
  • Ať si políbí šos...
  • Me Vojta v nasem dresu nikdy nepresvedcil. Navic tydle kontrakty na mesic pul jsou nahovno. Kdyz se hrac blejskne, sahne po nem nekdo jinej (kdo ma vic zlataku v kapse). A kdyz se neblejskne, tak je zbytecny aby tady byl..... Uvidime, no.
  • Stejně jako jsem nesdílel nadšení z Michnáče nesdílím nadšení ani z Vojty. Oba dva mi svym pojetím hry přišli jako kluci kteří vnímají hokej spíš jako individuální sport pro svoji obživu a chyběla mi u nich taková ta týmovost. Jestli jsem se pletl u Michnáče už asi nezjistím, ale budu rád pokud se věkem u Vojty něco změnilo u můj názor mi vyvratí. Zkušeností má na rozdávání a kdyby se rozhodl je těm mladším předat tak jak to dělá Venca, tak pro všechny jen dobře.
  • Vossy: Tyhle hrace poznas taky (obcas) podle toho, ze hrajou kazdou sezonu v jinym tymu a nekdy tech tymu za sezonu vymeni i nekolik..... Nic, co by mi bylo sympaticky.
  • Gorcik prý do Vsetína
  • Mě zase zaráží, proč tady musíme pořád vychovávat Brnu mladý hráče, když máme svoje. V Sokolově hnije Rulík a teď pošleme do Vsetína Gorčíka. Pointu proč jsme sem tahali Michnáče a už ho zase nechceme,bych docela rád věděl. No s Vojtou uvidíme,horší než Knotek asi nebude...
  • Gorčíka do Vsetína teda nechápu..
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters