HCE Fórum

1188189191193194590

Komentáře

  • Tak se přichází o fanoušky,je to hnus,naprostá nemohoucnost.
  • Třinec nám dá desítku.
  • Přestalo se vyhrávat a podívejme se, kdo se tu najednou vynořil :)
  • že se nevyhrálo to mi tolik ani nevadí, ale ta hra... to bylo k pláči....

  • Na začátku když všichni rvali,křičeli,a troubili do světa "Tak jsme první no a coooo",jsem rikal,že je to jen výkřik do tmy,že jsme hráli zatím s těma souperema, kteří nebyli úplně až tak TOP. Potom přišla Plz, Brno,Sparta, =0 bodů a to bylo vše doma,přijeli TOP soupeři, a síla našeho mansaftu se ukázala v plné síle. Ja budu na konci ZČ spokojenej, když budeme na tom místě,kde jsme teď.Zahrajeme si o předkolo, a bude aspoň něco pozitivniho oproti předešlým sezonam. Já osobně žádný zázraky nečekám, ale hůl nelamu.Proste bych ty naše ķluky zelenobily nesrovnaval se Spartou, Kometou, Plzní, Trincem.To prostě nejde, to není soudný. Porazit se daji,dá se každej, ale vesměs se to povede jen jednou za čas. Teď vylitla Boleslav,Poctivě tam pracovali,budovali ten mansaft několik let,a letos to vypadá,že to bude pro ne úspěšný. U nás to přijde jednou taky,ale musí přijít nějakej větší sponzor, prostě to trochu zabezpečit, a něco sem nalejt,jinak to bude pořád dokola,to samý.
  • Michnace tam vcera sice soupnul,ale az za stavu 1:5.,no to melo hkavu a patu =) =) =)
  • Ja myslim, ze hral od zacatku. Moc videt ale nebyl. Trochu jsem koukal na Knotka. A prijde mi takovej pomalej, nijakej, nemastnej, neslanej....
  • Michnáč hrál od začátku, ale nevím jestli celý zápas, moc vidět nebyl. Knotek téměř neviditelný. To Vondráček hraje daleko lépe. Celkově čtvrtá lajna. Jinak Sparta z hovna bič, prostě jim to včera dali jak na podnose.
  • Tak kolik dostanou dneska naloženo, ti naši chlapci 😢
  • Nevím, jak vypadala naše hra, ale za mě bod s Třincem dobrý
  • Super bod,každej bod s temahle souperema,je super.A k dvěma bodům chybělo málo, škoda.
  • Ve středu smiknout ropaka, tam to bude důležitý.
  • Tak v Pardubicích jedou na plný kule i v této sezoně. Tvl, co se tam děje, že jim odchází i Rolinek, to fakt nechápu... To je takovej kámoš s Lubinou nebo co?
  • Aha, tak naopak, teď jsem viděl to jeho prohlášení. Tak tam si to fakt posichrovali, aby to bylo uplně rozdrbaný. Sportovní manažer Kverka tomu taky určitě dost přidá... :)
  • Tak se nam ten zandour ve treti tretine nevyplatil....
  • Ach jo, další zbytečná ztráta bodu. Alespoň že jsme zase nepřišli o 2. 
  • Diky strele Koblasovce. Letos uz pOnekolikate....
  • z Koblasy se nam stal pomerne slusny strelec :) to je dobre..hosi jasne, bod fuc, zamrzi, ale tvl prdet na to, dva jsou doma, porad nemejme zadny prehnany ocekavani..pokud se budeme drzet kolem desitky, bude to fajn
  • Ve třetí anglické lize mají zajímavou posilu do branky...  :)

    https://www.gjihc.com/Phoenix/Petr-Cech


  • Presne tak,kolem 9 Fleku to bude tak akorat.Ale co tam delali vcera pred tim golem na 0:1,to vi jen oni sami,to se jinde nevidi =) =).
    Skoda tech 3 bodu,zase si myslim,ze uplne zbytecne,ale nu což.Ty dva se taky pocitaj,a lepsi nez dratem do oka.
    Jinak v Pardubkach jak pisete je to fakt věc.Taky jsem cetl ten rozhovor s Rolinkem,a pěkně s nim vymetli poslední schody co tam v arene maj tvl,za to vsechno,co pro ně odvedl :/.
    A jeste k tomu vcerejsku,ten najezd Koblasy jak to neuznali,byl prej gol.Na hokejce ukazovali,ze byl puk celym objemem za carou,tak nevim no.Prej to tak bylo,ja osobne jsem to nevidel.

  • @kjetel no a podívej se, kdo mu bude sázet v premiéře fíky :-) tedy aspoň doufám, že se Doktor pochlapí ;-)
  • Mám dojem, že Doktor to mastí v NIHL, Čech nastoupí do NIHL2. Nebo špatně hledám?
  • @plasa tak hluboko do toho nevidím, můžeš mít pravdu :-) jen mě praštil do očí ten Swindon ... pokud to tak je, omlouvám se za zmatečnou bulvární informaci :-)
  • Pravdu máte oba  :). Čech skutečně bude chytat proti Swindonu, ale proti jeho B týmu. Teď čtu, že je to 4. úroveň britského hokeje, tedy jakýsi krajský přebor  :).
  • Hlava za Chomutov 1+4 :) solidni
  • A tady neumí prihrat
  • To Kladno se nejak nebezpecne zveda,aby se jeste vsichni nedivili.
  • Kladno zdobí dravost a rychlost a navíc k tomu mají to co zatím chybí nám. Daří se jim proměňovat šance. Teď jde o to jestli je to taky jen ulet oproti normálu tak jako jsme měli minulý podzim i my a nebo jestli to dokážou udržet.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters