HCE Fórum

1187188190192193600

Komentáře

  • @kanis To trestný bylo jasný, vůbec nechápu, co se polovině stadionu tak strašně nelíbilo (že by neznalost pravidel? ), přesně jak píše @pOne ; v momentě střely seknul Plutnar Plzeňáka přes ruce. A i když to bylo jen lehké seknutí, rozhodčí neměl moc na výběr, jednalo se téměř o učebnicový příklad toho, co se má jako trestné střílení pískat.
  • Souhlas. Jakmile to pustili na kostce (z hlavní tribuny jsem to měl z druhé strany), nebylo co řešit. 
  • "When it rains, it is wet."
    "The ice is white."
    "Our fans are the best."
    "But I think we showed a performance today that we can build on for the next game."
    ...never completely wrong.  B)
  • Pravidla znam,ale proste se mi to jako seknuti nezdalo.Hokejku mel Pluto na urovni jeho pasu,a proste se mi jen zdalo,ze se ho marne snazi zastavit,nic vic,nic min.
    Tema Plzen ja uz mazu,vypoustim z hlavy.
  • Seknuti, ktere mozna nic neznamenalo a tak bylo zbytecny. V techto pripadech je mozna lepsi nechat ujetyho hrace (pod tlakem a ve spechu) zakoncit, nez umoznit "klidnej najezd" machrovi, jako je Gulas.
  • No, já bych řekl ke včerejšku že Indiáni byli na to utkání víc nabuzeny. Hokejove jsou na tom určitě lepší ale u nás mě zklamalo i to nasazení. Všude o dva kroky později, dohrávání u mantaku taky nic moc. Vždyť na co jinýho se nabudit víc jak na derby s Plzní. 😎 A co mě nejvíc dostalo bylo vyhlášení Kohouta jako našeho nejlepšího hráče. Vždyť včera naprosto podprůměrný jvýkon. Znám jeho daleko lepší odehrané zápasy,kde žádné ocenění nezíská. 🤔
    A jestli chce na něčem Mariska stavět,tak je spíše druhá a třetí třetina jak jsme hráli v Olomouci. 👍 Na včerejšek ať radši zapomenou a proti Brnu vytáhnou výkon ze zápasů před Plzní. A hlavně ať maknou na přesilovce, včera 5 x a vůbec nic ale ani náznak něčeho.☹️
  • Ono kdyz se nad tim clovek zamysli, tak ze tri domacich zapasu byla dobra akorat snova prvni tretina s Kladnem. Ze Zlinem to stalo za hovno. Vcera s Plzni taky. A s Kladnem tretina 2 a 3 taky docela bida.... To, ze byly body je urcite super. To nerikam.
  • WTF? :o 

    In Russia the man of the match gets … a Kalashnikov! 



  • ...and was the following politically correct? =) 



    (In every way better than the Kalashnikov. ;) :)
  • Tak derby se už léta neúčastním a asi jsem chybu neudělal, ale zatím je pro mě největší zklamání jednoznačně Knotek. Hrál s ten chlap vůbec,nebo je to duch?
  • upraveno 29. září 2019
    Knotek?
    This leads straight to the next question: Why plays A. Raška center in the second line, while T. Knotek is center in the third line?
    More balanced lines? Or what is the reason behind this current lineup?
    Post edited by HawK71 on
  • V67: V priprave daval jednoho peknyho gola. Jinak nic.

    Prubnul bych toho Michnace. Prijde mi takovej dravej.
  • Knotek a Hlava, oba neviditelný. Myslím, že Kohoutova výkonnost s nima v lajně není taková. Vůbec bych se nebál zkusit i Kvéru.
  • presne tak jak pisete.Knotek,Hlava,neviditelny.Ten Michnac,mel hrat uz davno,to rikam porad.Kdyz,uz tady je,tak at hraje,pokud dela body.
    Ale tady se mi to zda uplne na palici postaveny,protoze hrac kterej dela body,nehraje.Ten kterej body nedela,hraje.Trosku divny no.
  • upraveno 1. říjen 2019
    Today against Brno: 2:0 … and what happened then?
    Post edited by HawK71 on
  • Tvl to je k vzteku prosrat takhle vedeni 2:0. Že by jsme se vraceli do našeho normálu 🤮
  • Shrnu to jednim slovem. "DEBILOVE"
  • Tohle je fakt škoda, netvrdim, že musely být tři body, pořád je to Brno a to má svojí sílu, ale bod z toho být měl..
  • Poprvé v sezóně jsem se dostal na ligový zápas. Docela mě překvapilo tech reklam Keramika Soukup (mantinel, prstenec, helmy) 😊
  • Pred zápasem bych bod bral.Dle vývoje zápasu meli byt 3.Dve tretiny jsme byli lepší,Kometa nic neměla.A tvl prijde 3 tretina,a najednou dostaneme 4 góly?Vždyt tohle prostě neni normální,a to to Brno taky nehrálo buh vi co excelentního v ty 3 třetině.Ja to prostě nechapu,je to takova škoda,meli je na lopatě,a je z toho hnědý z prehazovacou.No a psychika bude uplne total v hajzlu.
  • Stejné jak minulou sezonu,Mariška to opět okecá.Čtyři utkání doma 0 bodů,jinak to nevidím.Sparta a Třinec nám ukážou,jak se hraje hokej.Dostat za pět minut tři fíky je ostuda, to dokážou snad jen Vary.Máme opravdu kvalitní obranu,škoda Sičáka
  • 2x hrac sam pred brankovistem a jednou kometak projel maslem, no. Ale aspon to nebyla takova nuda jako s Plzni. To jsem blil celej vikend. Dneska to z nasi strany bylo aspon zajimavejsi smerem dopredu.
  • Za mě herně dnes slušnej výkon, včetně přesilovek.Konečně jsem měl pocit.že tam máme o hráče navíc,hezký kombinace v rychlosti a dost střel. Bohužel , z dvaceti golovek dáme tři goly, Brno ze tří golovek čtyři ...V tom dnes vidím jedinej rozdíl.Odbojovanej zápas se špatným výsledkem.
  • Dneska Michnáč 1+1 i za zoufalou Kadaň v Sokolově. Já to fakt nechápu....
  • Ja taky ne!!!Proc tam dávat hrace,kterymu se daří,to je přeci zbytečná věc tady ve Varech.
  • Hlava ma stridavej start do Chomutova a vcera za ne hral. By se tam mohl trochu rozehrat. Gorcik vcera taky za Sokolov, koukam....
  • No jsem zvedavej,jestli tam dnes soupne Michnace.Ale uplne nevim,jestli zrovna teda proti Sparte bude moct hrat.,kdyby ho tam teda chtel nahodou dat.
  • Tak dnes tragedie, hnus a zoufalství. Sparta s totálně děravou obranou a my co HOVNO.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters