HCE Fórum

1186187189191192591

Komentáře

  • upraveno 22. září 2019
    kfc.


    KFC!


    KFC!


    I declare open Karlovy Vary Fried Chicken!  =)

    Post edited by HawK71 on
  • Tak koukám ze hrajeme tak jak jsme skončili zapas s Kladnem...priposraní a bez jakéhokoliv napadu
  • Tak nevadi n.Libilo se mi,ze jsme aspon vyrovnali.
    Klicovej okamžik,byla nepromenena milionprocentni sance Rachny,tam to dát,tak to mohlo byt naopak.
    Nevadi,jedeme dal.
  • Vezmu to po třetinách, první třetinu jsme zůstali někde na párku a podle toho to taky dopadlo, to byla fakt dost bída a vracely se vzpomínky na naše tradiční účinkování v Olomouci, kde pravidelně predvadime totálně bezkrevny výkon. Ale v kabině se asi něco stalo 😁 Od druhé třetiny už to byl z naší strany fakt pěkný hokej a každý chvilku tahal pilku, samozřejmě tomu hodně pomohlo rychlý vyrovnání. Ale od té doby naprosto vyrovnaný utkání kde to bylo už jen o tom, kdo dá toho Gola navíc, no bohužel Rachna to poslal ke stropu a Strapac to poslal tam. Kam to měl poslat Rachna :) škoda, ale poprvé jsem neodchazel z Ol zimaku nasranej že jsme jim nechali body zadarmo. Dneska ti kluci krom první třetiny hráli fakt pěkně!! A dvě třetiny mě ten hokej vyloženě bavil! Máme na čem stavět, z toho mám dobrý pocit :) ale další tři kola ukážou.. Zač je toho loket :)
  • Interesting.... :) Rachůnek forgot to serve the third fried chicken. 
    But a nice season's beginning so far.  :)
  • Ted koukam,ze rozmezi 18 - 22 kolo,bude masakroidní.Loni jsme sice prvni nebyli,ale bylo tam par zapasu,kdy nas kluci namlsali,ale nakonec se to horko tezko zachranovalo posledni zapas ZČ v Chomutove.
    Uvidime jak to bude letosni sezonu.Ja jsem naprosto v klidu,vona ta nase realita nejspis prijde,tak me tohle vsechno nechava klidnym.
    Je to moc hezkej pohled na tu tabulku ted,i kdyz jsme tretí,ale vseho s Mírou =)
  • Teď jsem zjistil, že rozhlas zrušil S mikrofonem za hokejem (což jen ukazuje, že to byl poněkud přežitek).

    Nicméně společně s teletextem to byl základní informační kanál našich prvních extraligových let.

    Takže díky za všechny góly a do Zlína za Ivanem Quirenzem už nepřepojíme.
  • Jojo skoda
  • Tak Michnac dnes zase za Kadan,a uz zase gol.Trosku nechapu,proc ho zatim treneri u nas nasadili jen do jednoho zapasu.Navic,kdyz dal v tom zatim jednom zapase hned krasnej gol,tak pak hned v dalsim,zase nehral.
    To me pripomina,jak kdyby byl v operativnim leasingu,kde se kolikrat s autama schvalne nejezdi,aby nemeli moc najetych km tvl.
    Proti Plznoi bych ho urcite nechal hrat.Me se moc libi,kam nastoupi,tam boduje.
  • porad je to jen Spartan na hostovani. Takze mozna radsi chteji nechat rozehrat svoje hrace, nez rozehravat hrace nekomu jinymu.. 
  • Taky pravda.Ale kdyz uz tady je,tak at pomuze co nejvic,pokud ma prinos.
  • A u nas na zeleno?Proc ne,bylo by to zajimavy.
  • Tak me vcera ponekud tem tip na Banik s Prostejovem nevysel.Byl jste tam nekdo na tom zapase,to byl mezi nima takovej rozdil?
    To se mi az nechce verit,zrovna Prostejov se mi zdal hratelnejsi,nez treba Frydek.
  • Zápas s Plzní je v současné chvíli na Ticketportalu zcela vyprodán  B)
  • Koukal jsem na ten Sokolov na hokejce a strasny. Celkove uroven toho zapasu neni ani k hodnoceni.

    Na Plzen se uz tesim. Ja sve misto mam :)
  • Ja mam teda taky sve misto na hokeji,jen doufam,ze bude jeste po 1 tretine o co hrat.
    A ten Sokolov?V priprave defacto vyhravali co se dalo.Ted,uz v ligovych zapasech kdyz hrajou vsichni naplno,to najednou nejde,a je videt vetsi realita,nez ty jejich ruzovy brejle pred sezonou.
    Chran buh,preju jim jen vse nejlepsi,at se jim dari,ale budou asi muset kapanek neco zmenit,pokud budou chtit bejt uspesnější.
  • Tak si to zítřejší derby užijte...

    Už mě fakt ty neustálý přesuny zápasů serou. My hrajeme v sobotu i v neděli do 15:00. Což znamená, že ani jeden den bych nic neudělal. A tý práce mám teď na statku i v lese tři prdele, jako každej podzim. Takže sem zvolil nedělní zápas v Plzni a zítra budu chybět... :'(
  • kafkojc nebude na derby..to jsou veci! :#
  • Efekt vyprodané haly - pokud je plno, stojí hokej ve většině případů za vyližprdel...

    Inu, zpátky na zem.
  • To bylo hruzostrasny z nasi strany..... Fuj tajxl. Jdu si napravit sobotu nejakym dobrym pareckem.....
  • Jojo,přesně tak.
  • Kafka vedel, proc sem ani nejede a radeji simuluje praci na poli.....
  • Ja jsem se teda nedival se priznavam, protoze uz v kjeteltipovacce jsem dal ze dneska rupneme a to tuseni se me az moc drzelo, tak jsem si rekl, ze ten cas utratim jinak. Ale jestlize pisete ze hruza, tak to moc nechapu, v Olomouci jsme fakt hrali dve tretiny peknej hokej..bude to chtit makat :)
  • No ja tam byl,a tak strašný se mi to od nas nezdálo.Je fakt,ze uz jsme hrali lip,ale strašný to nebylo.Plzen byla o neco rychlejsi,sebevědomější,přesnější.Sance meli my,i oni.Oni dali,my ne.Spoustu střel pochytali Plz.hráči,takze to ani k Frodlovi nedolitlo.Kdyz odpískal ten jouda to trestny postavil se na střed Gulas,tak jsem se sebral,a sel domu,nasranej, jak uz dlouho ne.Urcite to teda nebyl zákrok na trestný střílení,to at se na me nikdo nezlobí.Tohle dneska rozhodlo.
  • Myslim, ze Plzen byla vykonem uplne jinde. Obcas nas mleli slusne. Ani ty brejky z nasi strany nebyly moc nebezpecny. Krom Hlavovo strely na lapacku a Rachunkovo pokusu o objeti branky.

    Trestny bylo jasny. V momente strely ho obrance vzal hokejkou pres ruce. Neda se svitit. Bud na TS sikovnyho hrace mas nebo nemas.

    Ani presilovky nam moc nepomahaly a do nejaky herni prevahy nas nedostavaly.
  • Plzeň má lepší tým na papíře i na ledě, hotovo, vyhrát nad nima asi můžeme ale tam se musí sejít víc faktorů, který se dneska evidentně nesesly, teď nás čekají další těžký zápasy tak uvidíme.
  • Souhlas s ponem. Kdyby aspoň váš hráč trefil tyčku, dalo by se to považovat za "šanci". Od vás tam dneska nebylo nic. A našeho kapitána bych "potrestal" za zesměšnění vašeho gólmana při trestným, kerý bylo dokonale dokonalý.
  • Mariška: "Myslím ale, že jsme dnes předvedli výkon, na kterém se dá do dalších utkání stavět." tak já nevim, to by místní osazenstvo co vidělo zápas asi úplně nepodepsalo.. :))
  • Stavet .... No leda nejaka cernota bez stavebniho povoleni. :-)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters