HCE Fórum

1184185187189190591

Komentáře

  • @Bongito: What will she write, if there will be 6,000 spectators?  ;)  =)

    Btw: You should recharge your phone's accumulator!  B)
  • No vida,tak snad to půjde,i když jsme zatím hráli se souperema,který nas láskyplně tak neproverili,ale i tak dobře,protože to by meli byt tymy,s kteryma se bude potenciálně přetahovat o to předkolo.
  • Ty vole prej láskyplně =) =) =)
  • Melo tam být, úplně až tak neproverili
  • tak a pískat konec ligy! =) B)
  • Vem čert co je to za týmy, začátek ligy je z tohodle pohledu hrozně důležitý, jednak kvůli sebevědomí a jednak všichni víme, že většinou co na začátku neurveš, to na konci už nedoženeš. Ano, samozřejmě že prohrajeme, nenarazili jsme na Liberec, Plzeň..tam to bude jiná písnička, ale je dobře, že to takhle pozitivně začalo.
  • Has anybody bet on six points after two matches?  :)

    What about T. Rachůnek? Is he well?
  • Tak jsme první no a co.... =) B) :)
  • Akorát v té tipovačce jsem nějakej jalovej :s =)
  • To mas jedno,ja taky :)
  • @Screepy klid, to fšicí ... nikdo se z nuly ještě neodlepil =)
  • Tak jsem si vyfotil deti s tabulkou, kdo vi, kdy se zas takovej ukaz bude opakovat. Jestli vubec. =)
  • @pOne Abychom se na konci sezóny nedivili =) :)
  • Let us document it here:


  • nevite co je s rachnou nebo jak vazny to je??

  • upraveno 15. září 2019
    Zaujala mě neuvěřitelná statistika. První utkání sezóny jsme naposledy za tři body vyhráli v sezóně 2009/2010. Co se týká dvou vyhraných utkání, tak z prvních dvou zápasů jsme plných šest bodů získali naposledy, a teď se podržte, v sezóně 1998/1999! :open_mouth: Tehdy jsme si odvevzli v prvním kole z Jihlavy výsledek 3:2 a posléze jsme doma porazili Opavu 3:1. Aniž bych podléhal nějaké nemístné předčasné euforii, čistě z pohledu této statistiky můžeme vidět, jak moc je pro nás start letošní sezóny výjimečný.
    Post edited by Vosa1 on
  • jojo start je to vice nez dobrej.Ted hůavne aby kluci nemeli hlavy nekde nahore,protoze to by bylo hned vse obracene.
  • V1: Vsak ja jsem si podvedome rikal, jestli se to vubec nekdy v minulosti stalo, vyhrat prvni dva zapasy....
  • Nevite nekdo,jak to vypada s Rachnou?
  • A prroč nehraje Michnáč?
  • Jojo,taky by me to zajímalo
  • Je 13. utocnik, ne?
  • pOne: vedle jak ta jedle, 13. útočník je Screepy se zlomenou holí  =)
  • Dneska za Sokolov chytá Bednář. Má tam taky vyřízené starty? Nevíte někdo?
  • Nevíte někdo, jestli se Michnáč vrátil na Spartu? Dnes nastoupil za Kodaň. Za mě, je ho škoda...
  • SK TRHAČI KADAŇ – PIRÁTI CHOMUTOV 3:4 po náj. (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)

    Branky a nahrávky: 8. Miškář (Chlouba), 37. Koblížek (Řepík), 55. Zabloudil (Michnáč, Chlouba) – 4. Suchý (Stloukal), 8. Suchý (Blaha, J. Sklenář), 57. Llewellyn (J. Svoboda), rozhodující nájezd Stloukal.
    Rozhodčí: Kostourek, Pavlovič – Kotlík, Zídek.
    Vyloučení: 3:3.
    Využití: 0:1.
    V oslabení: 1:0.
    Střely na branku: 29:30.
    Diváci: 850.
    SK Trhači Kadaň: Galuška – Trefný, Poizl, Chalupa, Foltýn, Novák, Eliáš, Šilhan – Michnáč, Chlouba, M. Zabloudil – Matýs, Miškář, Pilař – Koblížek, Rindoš, Čech – Dubský, Řepík, Wágner.
    Piráti Chomutov: Pavlát – Žovinec, Rýgl, Blaha, Tejnor, Štochl, Lang, Havel – Stloukal, Pitule, Suchý – Tomica, Thompson, Llewellyn – Sklenář, Vrhel, Chrpa – Tupý, J. Svoboda, M. Svoboda.


  • Jojo,a mel i bod za asistenci.Za me taky asi skoda,pokud ho pustili jinam.Tezko rict.
  • Eight goals in four matches - maybe(!) we should give him a chance with a try out contract in the Extraliga. ...before anybody else does it.
    https://www.hokej.cz/ctyri-kola-osm-golu-motor-nasel-superstrelce/5042144

  • nepanikarte s Michnacem, jeho cas prijde
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters