HCE Fórum

1180181183185186591

Komentáře

  • Nechávám si to tam pro sichr 😁 tady jeden nikdy neví a když vidím tu dnešní osmičku tak začínám mít lehké obavy..
  • Kdyby osmičku, to bude ještě dvouciferný...  :#
  • Tak už 9..tvl to si tam z nás jako dělá Trenčín trhací kalendář? To snad ne.. To jsou týmy který bychom asi měli porážet nebo s nimi uhrát nějaký normální výsledek ale dostat 9 (možná i víc, to už je jedno) gólů to je průser..
  • Tak hlavně to je ostuda... Bohužel to začíná ty řeči Pešouta o budování kádru stavět do jinýho světla. Chápu, že na to nemaj moc peněz, ale podle všeho to nemělo alespoň herně bejt horší než loni. Jasně, uvidíme, furt je to příprava v době tréningu, nehrajou všichni atd. OK, tak kdyby rupli 2:3, dobrý, jenže takovýhle příděly, to je podezřelý teda.
  • @plasa

    Jako kdyby to byla čistě záložní sestava, tak neřeknu, ale chybí jedna, max. jedna a půl lajny. U srandamačů nečekám zázraky, ale dostat nálož od Trenčína a Sokolova (Spartu vem čert) není dobrý znamení.

    V podstatě se vyhrálo jen nad splácaným týmem, který vlastně ani neví, co bude hrát...
  • Ale tak proti Sokolovu hrálo naše řekněme Cčko.... ten výsledek neberu vůbec v potaz, spíš ty výsledky se Spartou a dneska s Trenčínem mě děsí
  • Jo, jak si redakce webu pohonila pindíky nad vítězstvím nad ex-KHL týmem, to pobavilo :)
  • Samozřejmě je brzo na nějaký závěry, ale dostat jednou 8 golů,jednou 9..to je vyloženě na pováženou..to je jak rozdíl dvou tříd.. :/
  • Já si teda myslím, že než odehrát takové přátelaky,kdy si tě průměrnej soupeř namaže na chleba a ještě ti to dá sežrat,tak spíš mohli naši borci dobře potrenovat doma a ještě by ušetřili za naftu a noclehy. :/
  • Příprava je podobná, jak před sezonou, než jsme spadli do první ligy.
  • Chlapci me se ty vysledky v přípravě taky nejak moc nelibi.Ale podivejte se na sestavu,ktera hrála předevčírem se Slovanem,a ktera hrála vcera s Duklou.Hráli ty samý,a vono hrát dva dny za sebou,neni nic moc.Navíc to nebylo nase Áčko ani zdaleka,samy mladasove,a Dukla to mela téměř kompletní.
    Takže výsledek sice na zamyšlení,ale nic napovidajici.
    Jooooo kdyby hráli v plný sestavě celou přípravu,a byli tyhle vysledky,tak by tu ELH ani hrát nemuseli.
  • Můžeme věřit a doufat že máš pravdu.
  • Tak s Áčkem výhra nad Soči, paráda :)
  • Snad to bude dobrý
  • Krome druhe poloviny treti tretiny to ale byla bida stridana s utrpenim..... Jsem si tak rikal, jestli takhle chteji hrat v Extralize, tak to muzou rovnou zabalit.....
  • pOne napsal(a):
    Krome druhe poloviny treti tretiny to ale byla bida stridana s utrpenim..... Jsem si tak rikal, jestli takhle chteji hrat v Extralize, tak to muzou rovnou zabalit.....
    Výsledky, ani hra v přípravě nic neznamenají. Pan trenér Marek Sýkora vždy říkal, že příprava je nejdůležitější k tomu, aby se během ní tým ve všech směrech připravil na ostrou sezonu.

    Kdyby se třeba psíkožroutí měli zaobírat nakládačkama, který dostávají v přípravě v podstatě od každýho soupeře, musel by JJ tým okamžitě odhlásit z EHL a radši odjet do Číny... :)
  • kafka: Vim, ze hraje roli vice faktoru a taky to, co tema pripravakama treneri sledujou, v jaky fazi pripravy hraci jsou, jestli jsou v zatezi atd atd atd. Nicmene spis reaguju na takovy ty teletextovy hodnoceni. Vyhrali jsme - dobry. Prohrali jsme - nahovno. 

    Ja u nas (z toho co jsem videl) nevidim zadnou hokejovost, souhru ... je to takova placana na nahodu, mraky nepresnosti, puk porad poskakuje .... Vcera to mistama bylo hrozny. A az posledni desetiminutovka zakladni hraci doby za neco stala.

    Nakladacky taky mame. A nemyslim tim okurky ze Znojma.  :)
  • upraveno 21. srpen 2019
    pOne napsal(a):
    kafka: Vim, ze hraje roli vice faktoru a taky to, co tema pripravakama treneri sledujou, v jaky fazi pripravy hraci jsou, jestli jsou v zatezi atd atd atd. Nicmene spis reaguju na takovy ty teletextovy hodnoceni. Vyhrali jsme - dobry. Prohrali jsme - nahovno. 

    Ja u nas (z toho co jsem videl) nevidim zadnou hokejovost, souhru ... je to takova placana na nahodu, mraky nepresnosti, puk porad poskakuje .... Vcera to mistama bylo hrozny. A az posledni desetiminutovka zakladni hraci doby za neco stala.

    Nakladacky taky mame. A nemyslim tim okurky ze Znojma.  :)
    Na hokejovost je ještě spousta času. Navíc ledy teď v létě bejvaj brutálně nekvalitní, což ubírá síly a ztěžuje kontrolu puku...

    Hele, já si pamatuju, jak ste v jedný sezoně ještě ve starý plechárně, v přípravě vyhráli 12 z 11 zápasů, lepilo Vám to, hráli ste nádhernej hokej a každej z expertů ( a samozřejmě i MVGM ) Vás viděl jako favorita na titul. Pak přišlo září a ELH, vyhrávat se přestalo a nakonec z toho byl Vsetín cup...
    Post edited by kafka on
  • Urcite, az extraliga ukaze. Ja spis hodnotim, co zatim vidim.

    Na druhou stranu jednou za Venery se v priprave taky dost vyhravalo, pak se to preneslo i do sezony. Myslim, ze to byla nase stribrna sezona.
  • pOne napsal(a):
    Urcite, az extraliga ukaze. Ja spis hodnotim, co zatim vidim.

    Na druhou stranu jednou za Venery se v priprave taky dost vyhravalo, pak se to preneslo i do sezony. Myslim, ze to byla nase stribrna sezona.
    Jojo. Nejdůležitější momentálně je, že díky přípravákům mají už i fandové co hodnotit a připravují se tak na sezonu i oni... B)
  • So, let us call it: Kafka's preseason exercises.  B)
  • Tak Kladno fakt dostává čouda asi úplně od každýho..když už i my dáme 7 golů, tak na druhý straně muselo být něco špatně.
  • Proste se zelenej válec začíná rozjíždět :)
  • > @kanis napsal(a):
    > Proste se zelenej válec začíná rozjíždět :)

    Kez by to byla pravda :)
  • V ramci pripravy jsme s kafkou vyzkouseli, jestli si to tady kluci ctou. :) ...a dobry, vypada, ze ctou. =) ....takze pripadna kritika bude padat na urodnou pudu. I k tomu jsou dobry tyhle pripravny mace.... B)
  • Já tedy dneska stejně nejvíc pozoroval Micku v pruhovaném 😀.
  • kjetel napsal(a):
    Já tedy dneska stejně nejvíc pozoroval Micku v pruhovaném 😀.
    Micka je ve Vykmanově? Kolik a za co dostal víš?  :)
  • kjetel: Ten nas zlobil vcera! Lump.
  • upraveno 23. srpen 2019
    pOne napsal(a):
    V ramci pripravy jsme s kafkou vyzkouseli, jestli si to tady kluci ctou.  ...a dobry, vypada, ze ctou.  ....takze pripadna kritika bude padat na urodnou pudu. I k tomu jsou dobry tyhle pripravny mace.... B
    Docela srandovní je, že po utkání s náma JJ v kabině dlouho promlouval hráčů do duše. Hlavně jim zdůrazňoval, že nesmí prohrát první třetinu 0:4, že pak už skoro nikdy nejde se zápasem něco udělat.

    Klucí vzali jeho proslov vážně, soustředili se na začátek zápasu a do kabiny skutečně za stavu 0:4 neodcházeli!

    By mě fakt zajímalo, copa si tam včera mezi sebou povídali... B)   
    Post edited by kafka on
  • Tak nový drezy na další sezónu, to je teda síla. Někdo kdo je navrhoval, ten si u toho dal asi o lajnu víc. :o B)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters