HCE Fórum

1179180182184185601

Komentáře

  • Tak rekl bych,ze neco se asi zmeni.Nejspis to budou dresy,jako kazdou novou sezonu. :) Type your comment@kinkis
  • I já se těším na 1.8.2019.
    Začíná mi totiž dovolená... :)
  • @Kafka
    Fakt?No vidíš tak to jsme na tom stejně,a jeste k tomu prvni pripravak,co vic si přát :)
  • kanis napsal(a):
    @Kafka
    Fakt?No vidíš tak to jsme na tom stejně,a jeste k tomu prvni pripravak,co vic si přát :)

    Hm a docela silnej soupeř. Moh by to bejt pěknej hokej...
  • Jekaterinburk to mel v uplynulé sezóně výborně rozehraný,akorat asi nikdo po ty zakl.části nečekal,ze je vyklepne myslim,že to byla Ufa.To Play-off bývá osidny pro tymy z popředí tabulky,a tady se to ukázalo naplno.No každopádně kvalitní soupeř to bude.Akorat si myslím,ze Dacjuk se tady asi v tom pripravaku nebude chtít plácat,takže nenastoupi.Kdyby jo,bylo by to fajn,ho videt naživo.
  • Šik v repre hattrick, hezky hezky :) a ve Slovanu Bratislava dva “Varáci” - Habal a na zkoušce Podlipnik
  • @kinkis

    Je ovšem otázkou, co bude Slovan bude vůbec hrát. Ten kádr by byl tedy průměrný i pro extraligu.
  • Type your comment@kinkis

    Mno, nepochopím žádného hokejistu, který jde do Slovanu Bratislava. Tenhle klub dluží mnoha hráčům velký peníze - a ne za jednu sezonu, ale za víc. Nemá ještě uhrazené ani dluhy za pronájem zimáku, dokonce to velmi pravděpodobně vypadá, že ani nedostane licenci na příští ročník extraligy na Slovensku a stejně se tam někteří hráči hrnou... :o
  • Včera se měli připojit někteří hráči na zkoušku. Nevíte kdo by to měl být?
  • Proč je nezkusit,třeba se někdo z nich bude jevit dobře.Jsou to mlady kluci,kteří se dle mého,budou o tu sanci chtit porvat.Treba je to i taktickej tah od vedení a trenéra,vivinout větší tlak na stávající mansaft,aby se snazili jeste vic makat.
  • Tak první zápas za námi,a vcelku herně povedenej.Sance byli,mozna i o neco vic,nez mel soupeř.Na mužstvu byla vidět snaha,pohyb velmi dobrej.Zase ale ta koncovka,ta zase bolela.No uvidí se behem sezony.
  • Balan do Hodonina?  :open_mouth:
    Tam by se mohl najit  =)
  •  Tak to je ostuda.ještě nás vyklepne Sokolov,nevím co tam dělá stále Kverka.
  • No tak je fakt,ze az takovej vysledek jsem s tak nabusenou Spartou necekal no.Co se da delat,hold je to takovy,a snad si muzeme jen rikat,a utesovat,ze je to zatim jen druhej prip.zapas,a ze to bude lepsi.Co vic k tomu dodat.
  • Nabušenou? No brankáři i obrana hráli asi v plné sestavě a tak jsem nečekal že dáme hodně gólů, ale v útoku nechali sedět Buchteleho, Kvapila, Pecha, Přibyla, Růžičku ml., a Řepíka. To je jejich první a třetí lajna a přestože tihle kluci nehráli dostali jsme osmičku. A nám chyběl ze základu akorát Bednář, Kubka a Kohout. Snad to bude takové to pomyslné klepnutí přes prsty. Přecejen výsledky na začátku přípravy nikdy neberu jako ukazatel sezony. Pořád je to období ve kterém se má forma teprve nabírat směrem k začátku extraligy.
  • Jasně,ze nabusenou,nebo se ti zdá,ze ti (nahradnici),co za ne hráli,jsou nějací nazdarkove?No nic,nechci se dohadovat,byl to nas druhej pripravak,a je fakt,ze zrovna neeee teda s lehkejma souperema,a tim lip.Snad si to sedne,a v lize to bude důstojný,v coz pevně věřím.
  • Season's briefing for the referees:

     B) 
  • No to já taky :) Jestli se ze sympaťáka stane tradiční pruhovaná svině...? :))
    Ale jinak, pane kjetel, co nám to tu linkujete za médiá? ;)
  • @plasa

    V Respektu s ním rozhovor nebyl  :/.
  • upraveno 15. srpen 2019
    Gut, že jsme dneska vyhráli, konečně :) bez první útočný lajny.  Micku jsem nikdy moc neměl rád :D tak snad si ted získá trochu víc sympatií :)
    Post edited by Screepy on
  • Navic v peknem kurzu 3.41....  B)
  • Screepy: Prales? Nechtelo by to update? Aby to nevypadalo, ze tam zase mirime.....  :)
  • Tvl, ta příprava vypadá zatim hrůzně docela... :/ Mam pocit, že se přestávám těšit na sezonu.
  • upraveno 16. srpen 2019
    plasa: Na druhou stranu Banik zase ma celkem slibny vysledky v priprave, tak to kdyztak budu mit na hokej bliz  B)

    EDIT: A nez napisu jeden prispevek, dostali jsme 2 flaksy.  =)
    Post edited by pOne on
  • No,to bude stejná nálož, jako od Sparty B? Začínám se sezóny bát....
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters