HCE Fórum

1175176178180181591

Komentáře

  • Pánové, co chcete od starýho Dudy, ten bude pouštět na HCE svoje blitky vždycky. :#
    Věřím, že normální fandové Sokolova tuto spolupráci ocení. Protože, co jsem viděl v tý finálový sérii zas tak světobornej hokej Sokolov nepředváděl aby odmítali případnou lajnu, která jim může pomoct rozhodovat zápasy. ;)
  • Poměrně zajímavý názor Martina Straky:

    Zrušila se baráž, vrací se přímý sestup. Co si o tom myslíte?
    Absolutně jsme s tím nesouhlasili. Ale rozhodlo se to, musíme to respektovat.

    V čem je to podle vás špatně?
    Je to můj názor. Ale bojím se toho, co se může dít, když někdo v půlce sezony zůstane viset dole. Všichni ho tam budou chtít utopit. Proto se přece baráž zaváděla. Aby se dohrála se ctí základní část. A pak ať se ukáže, jestli na to ten tým má, nebo si zaslouží týmy z první ligy dostat nahoru. Minimálně se mělo zachovat, že poslední tým bude hrát s vítězem první ligy.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/plzen-martin-straka-rozhovor.A190502_473563_hokej_ten

  • V1: Mne se nelibi, ze se porad neco meni. Neco se mi libi, neco nelibi. Ale neustaly zmeny jsou podle me to nejhorsi. Ja si myslim, ze baraz ma neco do sebe. Minimalne jsou to pro divaky zajimavy zapasy o vsechno. 2 vyhrajou, 2 prohrajou. Tak to ve sportu chodi. Zapojeno ve hre je vice klubu. Nez jen ten kterej postoupi a ten kterej sestoupi. Vysral bych se na play out. Nejak bych se pokusil to terminove navazat primo po zakladni casti ELH na 1. ligu. Ikdyz by to asi bylo obtizny.

    Naprosta kravina je podle me nesestup z 1. ligy. 
  • Já si myslím ze mělo být to ze vítěz PO 1.ligy měl postoupit přímo místo posledního v elh a 2.finalista měl hrát baráž s předposledním z elh. Myslím ze by bylo o co hrát až do konce jak v elh tak v 1.lize
  • upraveno 5. květen 2019
    Útočník Vojtěch Polák skončil ve Vladivostoku (letos 48 utkání, 9+6). Vrátí se po pěti letech do Česka, nebo zůstane v zahraničí?

    vim ze Vojtovi to tu tak nejak nesedelo herne ale treba by to ted mohlo byt jine, ale tam to si bude o jinych financich


    Post edited by FeryBo on
  • http://avlh.sweb.cz/CZ-2019-20.pdf Tak hned ve třetím kole Kladno a týden nato derby 😉
  • No tak s Vojtikem bych moc nepocital.Teda moc,spis vubec.Ten jestli skonci tady v ELH,tak tipuju Plzen,nebo Trinec,a Hradec.
  • Kverka starší do Pardubic
  • Kvéry staršího škoda nebude..na toho jsem neslyšel úplně dobrý zkazky..
  • No bylo toho na Adama poslední dobou asi az příliš.Čest jeho památce.
  • Tipovačka na MS už je vypsána.
  • @kjetel

    Super. Už sem tam něco nastřelil...
  • Technické  hlášení:

    Z loňské sbírky bylo zakoupeno prodloužení domény a hostingu na další rok (jen abyste mě nepodezírali, že jsem ty peníze prochlastal  :) ).

    Konec hlášení. 
  • To Tě šlechtí.Jdu Na tipovačku.
  • Kubka do obrany, prý už tu byl, pamatuje někdo? Je to posila?
  • Jasny
    Plzeň nám byla vděčná, že jsme ho nechtěli
  • Kubka je spolehlivej bek. Pravák. Mě se moc líbil, když hrál u nás... 
  • Mne se libil hlavne v priprave. Prislo mi, ze by mohl byt dobrej na presilovku. A to nejen drzenim hole. Ani uz si nevzpominam, proc se nekomu u nas nelibil. Vim, ze ho soupli i do Sokolova tenkrat. Ja si nevybavuju, ze by nejak chyboval hodne.
  • Teda dneska to byl moc pěknej hokej. Takhle jo :)
  • @plasa

    Taky jsem byl příjemně přeKVApen.
  • Jojo, včera paráda! :) moc pěkně se na to koukalo!
  • Hlavne aby neusnuli na vavrinech.Nohama na zemi,pokoru pred každým souperem,makat tak jak vcera,a mohlo by neco cinknout.Vcera super výkon,jen tak dal.
  • No ja osobně jsem hodne zvedavej na tu Velkou Británii s těma Nemcema
  • Co říkáte na tohle?


    Řazení PO podle základních skupin celkem chápu, ale druhý krok už jde trochu mimo mě. Vím že nám nájezdy v PO MS častokrát pomohli adostali jsme se díky nim přes silné celky, ale já byl vždy za to aby se minimálně finále hrálo do rozhodnutí. Ale aby to zavedli jako teď, že se bude hrát 3 na 3, tak to mi přijde že z toho udělají akorát exibiční utkání a ne vyústění zápasu o mistra světa. Navíc jestli jsem to dobře dohledal tak dokonce i v semifinále a čtvrtfinále by se prodloužení mělo odehrát 3 na 3.

  • Jsou to kokoti
  • Pro Slováky by se měl hrát hokej 59 minut...
  • Radsi 58 ..... Celkem dost si vyziraji ty Last minute nabidky.
  • Včera si to posrali sami. Měli puk na hokejce, nevyhodili ho a Němci následně power play využili. No a co potom udělal ten jejich bek v poslední minutě v útočným pásmu, kde se snažil prokličkovat přes dva protihráče, ačkoliv neměl žádnou rychlost, nepochopím vůbec. Hned jak ztratil puk, řekl sem si, že dostanou rozhodující branku. A dostali...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters